Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

tola - parapety i stoliczek pierwsza klasa! super stolarz chyba musi byc :-)

co do ogrodu - kurczę te Twoje rabatki bylinowe są takie jakieś...no nie wiem zgrane?? u mnie w porónaniu z Twoimi to jakiś nieład :-( w sumoie nie chcialam wszystkiego od linijki ale brakuje mi tego "czegoś".....mam nadzieję że przyjdzie czas kiedy to "coś " u Ciebie podpatrzę 8)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu

jak zwykle pierwsza klasa, parapety, kominek, przy którym już chce się usiąść... Rewelacyjnie i z klasą, a widok z okna... po prostu dech zapiera. Tolu, obiecaj mi nie usuwać zdjęć Twojego ogrodu - bardzo liczę na to, że w końcu uda mi się stworzyć coś podobnego u siebie, a przyznaję otwarcie - bez Twoich zdjęć nie zrobię ani kroku!!! :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję niczego nie wykasowywać, no jakżebym mogła :wink:

A stolarza pochwalę jeszcze raz. Ten stolik nie ma w sobie żadnych śrub, wkrętów, ani innego żelastwa. Powiedział, że jest stolarzem, a nie ślusarzem :lol: ...lubię takich fachowców :D (...powiedział stolarz, a nie stolik :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Tolu, patrze na twój domek i ogród od dłuzszego czasu i... szok, pięknie!!!!!!!!!!!!!

 

Ale masz gust, niech cię!!!!!!!!! Taki sam jak ja. Zaplanowałam sobie identyczny kominek i tak sobie myslę, co zrobic z jego górą, czy już go jakoś pomalowałaś, cz zostanie biały?!?!?!

 

No i wczoraj mi przywieźli na budowę castanio biało zieloną (do górnmej łazienki - dwie ściany skosów) i myslę, jak ja ułożyć.

Jakoś jest chyba zbyt smuna i zastanawiam sie jak ja ożywiś, może zamiast oryginalnych dekorków dać cioś innego?!?!? co ty na to?!

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, wracając do tej glazury castanio zastanawiam się czy np. nie pomalować skosów np. na oliwkowy kolor, chociaż ciągle mi brakuje mi "czegoś" Najbardziej marzył mi sie jakis lekki róż, ale wiadomo, jak to w życiu jest, wyszłao, że jest Castania i teraz mam problem co dalej.

 

Może mialaś podobne wątpliwości, może cos poradzisz, bardzo proszę

 

 

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martasi dzięki :D

 

Edytko zacznę od tego, że nazywasz się dokładnie tak samo, jak moja chrześniaczka i chciałam Cię już kiedyś zaczepić na priv :D. Pozdrawiam wobec tego od swojej Edyty Kozłowskiej.

 

Co do kominka to mam zamiar tę wypukłą część pomalować na odcień lekko ciemniejszy od reszty, ale nie kontrastowy.

 

Natomiast Castanio zielone długo chodziło mi po głowie. Widziałam dwie ciekawe aranżacje w naszych sklepach. Myślę, że nie będzie smutne. To w końcu zieleń żyjącej trawy, takiej nie skoszonej, więc nie jest to smutne.

A dekor plecionki jest bardzo naturalny, nie wymuszony. Oliwkowe ściany do tego jak najbardziej. I ważne będzie oświetlenie, niezmiernie ważne.

Jeśli dobrze to doświetlisz, będzie pięknie. I dobrze, że nie będziesz miała różowej łazienki.

Pozdrawiam i proszę, napisz jaką decyzję podejmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodem na budowie opiekował się sąsiad, odpowiednie kraniki odkręcał, więc jakoś jest.

Ale działeczka koszmarnie :cry:

ale po peelingu będzie OK :roll: :D

 

...wyślę ją do SPA :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodem na budowie opiekował się sąsiad, odpowiednie kraniki odkręcał, więc jakoś jest.

Ale działeczka koszmarnie :cry:

ale po peelingu będzie OK :roll: :D

 

...wyślę ją do SPA :wink: 8)

 

I będzie SPAniała :D jak dawniej .

Toluś a co nowego we wnętrzach ?

Czy z plaży juz można korzystać ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozdrowienia Tola!!!

 

Pozdrawiam również Edytę Kozłowską

 

Jeszcze pomyslę, co zrobic z tą castanią zieloną, musze wybrać sie do sklepu i porównać, poprzykładać, może cos dobiorę.

A czemu dobrze, że nie dałam różowej łazieki???

Tak bardzo mi sie podobaja, szczegolnie te nowe trendy z Opoczna

 

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxtorko wnętrza miały urlop tak jak ja. Jedynie stolarz zamontował resztę półek i zrobił obramówkę drewnianą w wejściu do salonu. Zmieniło się wnętrze, jakoś tak spoważniało. Przy białych jeszcze ścianach jest teraz duży kontrast ciemnego drewna.

 

Edytko mam alergię na różowe łazienki, ale tylko dlatego, że mam taką u siebie w bloku od 12 lat i zbrzydła mi strasznie. Tak więc to moje bardzo subiektywne odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...