Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mnie to samo, pod śniegiem wszystko czarne. Ale nie martw sie, od korzenia odbije :wink: :lol:

Rynny ok ale mąż połamał płytkę na schodach wejsciowych do domu i zrobił dziurę obok drzwi wejsciowych do domu w tynku :o Nie winikam jak to zrobił :o Trza będzie łatać :roll:

Damy radę mimo wszystko Toluś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Superiwona, proszę mi się tu nie rumienić, tylko zaglądać, pisać, bo tu sami swoi, obiecujesz?

 

Zaglądam często, a teraz zaczynam troszke pisać u ciebie.Więc objetnica spełniona.

jakiś dołek mnie dopadł

normalnie psychiczna zapaść czy coś, nie wiecie czy to przemijające jest?

To z 82 strony- 20 marca 2009(albo blisko tej daty) wyszłaś z dołka wtedy to i teraz zimowa deprecha pójdzie sobie precz z pierwszymi promykami przedwiośnia :D

pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu sobie jaj ze mnie nie róbcie, śniegu u mnie dostatek i nie przyjmuję więcej. Poza tym Marjucha po rzęskach mnie tak głaskał, że mało mi oka nie wydłubał :-?

 

Cześć! Tola, wymam nadzieję, że już niepotrzebna, ale na wsi słuczaj przytargałam - zawszeć to łatwiej wyłazić z dołów przy jej pomocy...

http://www.bscpl.vbiz.pl/Image/Kopia%20Drabina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś dołek mnie dopadł

normalnie psychiczna zapaść czy coś, nie wiecie czy to przemijające jest?

To z 82 strony- 20 marca 2009(albo blisko tej daty) wyszłaś z dołka wtedy to i teraz zimowa deprecha pójdzie sobie precz z pierwszymi promykami przedwiośnia :D

pozdo

ten dołek jakiś cykliczny jest :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, piszesz, ze śnieg spadający z dachu przetrzebił Twoje roślinki. U mnie tez jest pełno zmrożonych brył śniegowo - lodowych dookoła. Napisz, czy miałaś jakies ograniczniki na dachu, które mają na celu zatrzymywac ten śnieg? Ja tego nie montowałam, bo wydawało mi się niepotrzebne, ale może są one w stanie zapobiec takim sytuacjom? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cykliczny dołek :lol: ...dobrze, że tylko raz w roku, to da się przeżyć :lol:

 

Braza, ta drabina to jak schody do nieba, pięknisty ten błękit, skorzystałam i wylazłam :D

 

Ania i Heniu, dziękuję Ci dobra kobieto, wszystko co na tym zdjęciu przyjmę z przyjemnością :D

 

Rogbog, przesyłka ze słonkiem dotarła i opowiem co z nią zrobiłam :wink:

 

Jacqueline, aż zapachniało wiosną, tulipany już wstawione do wazonu, dziękuję :D

I to nic, że to takie wirtualne, przy odrobinie wyobraźni, można to sobie zwizualizować i cieszyć jak prawdziwymi :D

 

Superiwona, przyjmujemy, że dzisiejsze słońce to już przedwiośnie, które zasypuje dół, następny dopiero za rok :wink:

a dzisiaj...

 

21 DZIEŃ LUTEGO,

pierwsza w tym roku kawa na tarasie wypita, porcja cieplutkiej szarlotki zjedzona,

buziak wystawiony do słonka bogatszy o kilka piegów, czyli prawie WIOSNA :D

 

Sure, nie mam drabinek p/śniegowych, nie wiem, czy przy tak dużej ilości ciężkiego śniegu, dałyby radę go zatrzymać i spowolnić jego zsuwanie.

Nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak odbiegając od tematu naszej polskiej zimy.

Obejrzałam dziś kolejny odcinek serii BBC w Jedynce.

I jak zwykle jestem pod wrażeniem nie tylko tego, co tworzy matka natura, ale też absolutnie fascynującym zdjęciom, zbliżeniom, ujęciom pokazującym w zwolnionym tempie zachowania ptaków, zwierząt.

Zdjęcia w tym serialu to absolutne mistrzostwo świata.

Ostatnio były odcinki o Parku Yellowstone, oglądałam i szczęka opadała z wrażenia.

 

Dziś były wodospady Wiktorii na rzece Zambezi, niesamowite.

Przepiękne ujęcia kanionu z góry, no i te ujęcia z bliska, w zwolnionym tempie, jak zimorodek pikuje pionowo w dół, wpływa pod wodę by złowić rybę i wynurza się na powierzchnię...te miliardy kropel wody spadające ze skrzydeł z tęczą rozszczepionego światła...albo orzeł bielik, który poluje na ryby nie dotykając skrzydłami wody, bo zgarnia je spod powierzchni szponami.

Albo księżycowa tęcza nad kanionem, pierwszy raz w życiu to widziałam, jest jeszcze piękniejsza od słonecznej.

Warto te filmy oglądać jeśli jest się ciekawym świata i wrażliwym na artystyczny przekaz.

Zawsze, kiedy kończy się odcinek czuję ogromny niedosyt, zawsze za mało.

 

Tęcza słoneczna nad wodospadami Wiktorii:

 

http://przewodnikturysty.hostzi.com/vsafrica_pliki/RainbowoverVictoriaFalls.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 DZIEŃ LUTEGO,

pierwsza w tym roku kawa na tarasie wypita, porcja cieplutkiej szarlotki zjedzona,

buziak wystawiony do słonka bogatszy o kilka piegów, czyli prawie WIOSNA :D

 

Toluś, u nas też dziś takie cudowne przedsmaki przedwiośnia :) i pierwsze piwko z sokiem wypite na tarasie (nawet taras wymopowałam na te okazję!)

 

aby tych pieg nam przybyło, słonka nie zabrakło i dobry humor nas nie opuszczał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Jamlesowi mówiłąm - Wy chyba w tropikach mieszkacie! Na tarasie to ja mam tak ze 40 cm zmarzniętego śniegu, na stole będzie ze 20cm i ... przymrozek :-?

 

Cudowna ta tęcza!!

 

P.S. Drabina już niejedną "zapadniętą" duszę uratowała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...