Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry Tolu (jeśli mogę tak napisać), dzień dobry wszystkim!

Troszkę mi niezręcznie się tu u Was wpisywać, bo czuję się jak gdybym taka obca właziła w jedną wielką rodzinę :) Ale napiszę, bo mi okropnie smutno - już mówię dlaczego. Otóż od dłuższego czasu podczytuję sobie ten wątek - trafiłam na niego przypadkiem i wciągnął mnie niemiłosiernie. Każdego dnia (często w pracy :oops: ) po kawałeczku sobie czytałam i syciłam oczęta i duszę, jako iż ja dopiero na etapie wyboru projektu domku jestem (a biorąc pod uwage jak długo już jestem na tym etapie,to zaczynam wątpić czy kiedykolwiek znajdę taki, który by mi pasował :roll: ). Czytałam, i czytałam - i wyobrażałam sobie, i marzyłam... aż dziś doszłam do ostatniej stronki.

I tak sobie teraz myślę - działka jeszcze pusta, projekt nawet nie wybrany, pochwalić się nie mam czym - ot, taki pasożyt podczytujący jestem tylko :cry:

 

Tyle w tym wąteczku barw, ciepła i pozytywnego nastroju, że nawet w szarym pokoju urzędniczym weselej się robi. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Evitare, witaj w rodzinie :D

A że to trochę mafijna rodzina, to jak już do niej weszłaś, to zostać musisz.

Z przynależności do tego wątku nie można się tak ot sobie wypisać i już.

Jeszcze tylko wkupne potrzebne, może to być zdjęcie Twojej działeczki. Obejrzymy i zaraz wymyślimy Ci jakiś sensowny projekt domu, żebyś dłużej się nie ociągała z rozpoczęciem budowy :D

Bo w biurze można przesiedzieć pół dnia, ale drugie pół koniecznie spędzić najpierw na budowie, a potem we własnym ogrodzie.

To jak będzie? :wink: :D

 

Oldzia, odnośnie jasnej skórzanej kanapy powiem tak.

Skórę według mnie łatwiej wyczyścić niż tkaninę. Ja swoją przecieram wilgotną "magiczną" ściereczką. Jeśli zabrudzenie jest silniejsze, wtedy z odrobina szarego mydła. Ponieważ opinie na temat konserwacji skóry są różne, jedni twierdzą, że trzeba oliwką przetrzeć dwa razy w roku, inni, że nic nie trzeba robić, to ja się skłaniam do drugiej opcji. Użytkuję prawie dwa lata, wszystko jest w porządku, skóra miękka, nie twardnieje, nie mam się do czego przyczepić.

W miejscach, gdzie się siada najczęściej siedzisko jest bardziej wysiedziane, ale wiadomo, tego się chyba ustrzec nie da.

Swój komplet 3+2+fotel z funkcją relaks i zagłówkiem kupiłam w Warszawie w Jupiterze na Towarowej22. Producentem jest firma Swalen ze Swarzędza.

Z zakupu jestem zadowolona. Termin otrzymania był dotrzymany. Miło, uprzejmie.

Polecam.

 

Aka z Ina, ja szkółki nie polecę, bo w internecie kupowałam tylko cebulki lilii.

Więc doświadczeń nie mam.

 

Famelia, trzymaj mocno, bo z moją konsekwencją tak samo jak z Twoją :wink:

 

Alunek, jak poczytałąm o Twoim regularnym fitnesie, to postanowiłam że wytrwam, żeby nie wiem co.

Ale Ty jesteś twardzielka w tych ćwiczeniach, więc ja też się nie dam lenistwu 8)

 

No i na koniec relacja.

Pomimo okrutnych zakwasów spowodowanych nicnierobieniemzimowym, wczorajszym bieganiem, porządkami w ogrodzie i zamiataniem ulicy, jęcząc i mamrocząc pod nosem takie tam...biegałam.

Zastanawiam się tylko, czy stanie się kiedyś tak, że to polubię? :wink: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegałaś dzisiaj???? Bo jak nie ... to wiesz... :-? :wink:

 

Cześć! Może i ja zacznę biegać .... :roll:

Pewnie jeszcze biega, bo się meldowała dzisiaj :lol: :lol:

 

ładnie to się tak chichrać, ładnie?

dresiki, adidaski, Parysa i na łąkę...biegusiem...i szybszy truchcik, co tak wolno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldzia, odnośnie jasnej skórzanej kanapy powiem tak.

Skórę według mnie łatwiej wyczyścić niż tkaninę. Ja swoją przecieram wilgotną "magiczną" ściereczką. Jeśli zabrudzenie jest silniejsze, wtedy z odrobina szarego mydła. Ponieważ opinie na temat konserwacji skóry są różne, jedni twierdzą, że trzeba oliwką przetrzeć dwa razy w roku, inni, że nic nie trzeba robić, to ja się skłaniam do drugiej opcji. Użytkuję prawie dwa lata, wszystko jest w porządku, skóra miękka, nie twardnieje, nie mam się do czego przyczepić.

W miejscach, gdzie się siada najczęściej siedzisko jest bardziej wysiedziane, ale wiadomo, tego się chyba ustrzec nie da.

Swój komplet 3+2+fotel z funkcją relaks i zagłówkiem kupiłam w Warszawie w Jupiterze na Towarowej22. Producentem jest firma Swalen ze Swarzędza.

Z zakupu jestem zadowolona. Termin otrzymania był dotrzymany. Miło, uprzejmie.

Polecam.

 

Bardzo Ci dziękuję za poradę..... bardzo mi pomogłaś!!! :D tak mi się właśnie wydawało, że lepiej zabrudzenie zetrzeć ze skóry niż z tkaniny :roll: teraz to jestem już przekonana na 99% i nie dam się zwieść innym opinią :wink: lubię jasne, przejrzyste kolory i będę się tego trzymać... :D

jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli można... to może jedno słówko dopowiem... niech Cię ręka Boska broni kupić sofę firmy Wajnert :x mam i żałuje, a również jest to jasny wypoczynek - tyle, że w "wysokiej klasy ekoskórze"

 

never again :x

 

cze Tola....

 

wiesz jakie piękne mam magnolie :) i już kurcze kwitną :) bo póki co trzymam je jeszcze w domku :) i tylko wyprowadzam na spacer by im wegetacja ruszyła

 

magnolia wariatka :p z nazwy Betty

 

http://lh4.ggpht.com/_83tmosUe46o/S6sFyLcMuYI/AAAAAAAADLU/ZquLM9ONVAo/s576/IMG_3338.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nituś- a ja swojej jeszcze nie odkryłam z agrowłókniny po zimie :roll: Piękną masz :D

 

kupiłam ich 4 szt... ale kurde im się cos pokiełbasiło i poszłyyyyy :p swoją drogą bardzo ciesząc przy tym oko :)

 

... a jaką Ty masz magnolkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

wiesz jakie piękne mam magnolie :) i już kurcze kwitną :) bo póki co trzymam je jeszcze w domku :) i tylko wyprowadzam na spacer by im wegetacja ruszyła

 

magnolia wariatka :p z nazwy Betty

o jakiś miesiąc za wcześnie kwitnie, jabym ją wkopał do ziemi

 

ciekawe czy Tola juz wciąga adidaski :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

wiesz jakie piękne mam magnolie :) i już kurcze kwitną :) bo póki co trzymam je jeszcze w domku :) i tylko wyprowadzam na spacer by im wegetacja ruszyła

 

magnolia wariatka :p z nazwy Betty

o jakiś miesiąc za wcześnie kwitnie, jabym ją wkopał do ziemi

 

ciekawe czy Tola juz wciąga adidaski :roll:

O tej porze pewnie już w pełnym biegu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli można... to może jedno słówko dopowiem... niech Cię ręka Boska broni kupić sofę firmy Wajnert :x mam i żałuje, a również jest to jasny wypoczynek - tyle, że w "wysokiej klasy ekoskórze"

 

never again :x

 

 

nitubaga DZIĘKI!, ale napisz co masz na myśli... :roll: :roll: co się dzieje z Twoim wypoczynkiem??? jaki masz typ sofy? ogólnie to Wajnert ma całkiem fajne meble, ale chętnie poznam szczegóły Twojej opinii... :o :o :roll:[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeśli można... to może jedno słówko dopowiem... niech Cię ręka Boska broni kupić sofę firmy Wajnert :x mam i żałuje, a również jest to jasny wypoczynek - tyle, że w "wysokiej klasy ekoskórze"

 

never again :x

 

 

nitubaga DZIĘKI!, ale napisz co masz na myśli... :roll: :roll: co się dzieje z Twoim wypoczynkiem??? jaki masz typ sofy? ogólnie to Wajnert ma całkiem fajne meble, ale chętnie poznam szczegóły Twojej opinii... :o :o :roll:[/b]

 

zaraz Ci wyślę priva ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak na mój rytm dnia, to biegałam bladym świtem :wink:

Ptaki cudownie się wydzierały w lesie, mam takie miejsce przy strumieniu, w którym zatrzymuję się na złapanie głębszego oddechu i opanowaniu okrutnej zadyszki.

To las głównie liściasty, w którym gniazd ptaków przeróżnych mnóstwo.

Ale koncert...się nasłuchałam :D

 

Oldzia, moja koleżanka kupiła sofę z ekoskóry i popękała straszliwie.

Moim zdaniem albo skóra naturalna, albo tkanina. Ekoskóra absolutnie nie.

 

Piękne te magnolie, ja mogę tylko o nich pomarzyć.

Po pochmurnym, ale dość ciepłym poranku niebo zaczyna się przecierać, mam nadzieję że wyjdzie słonko, czego wszystkim życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituś, ja jestem przeciwna, zwłaszcza, że masz małe dzieci, które bawiąc się w ogrodzie z właściwą wiekowi ciekawością świata, wszystkiego muszą dotknąć, spróbować, a podkłady kolejowe to świństwo nasączone okrutną chemią.

Ja jestem alergiczką, więc staram się unikać tego, co dobremu zdrowiu nie pomaga.

Ale rozumiem, że można takie podkłady ciekawie w ogrodzie wykorzystać i to kusi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituś, ja jestem przeciwna, zwłaszcza, że masz małe dzieci, które bawiąc się w ogrodzie z właściwą wiekowi ciekawością świata, wszystkiego muszą dotknąć, spróbować, a podkłady kolejowe to świństwo nasączone okrutną chemią.

Ja jestem alergiczką, więc staram się unikać tego, co dobremu zdrowiu nie pomaga.

Ale rozumiem, że można takie podkłady ciekawie w ogrodzie wykorzystać i to kusi :wink:

 

no tak, no tak.... udzieliłaś mi najgorszej z możliwych odpowiedzi, wis? :lol: :lol:

 

tak się gibam... bo myślałam użyć tego na przodzie domu wokół rabat... plac zabaw dzieci jest z tyłu... wiem, że ludziska to i piaskownice tym opasają... i żyją... :roll:

 

noż kurcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...