Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Iwuś, dzięki, w takie miękkie futerko się wtulić to dobra rzecz.

A jak się teraz wysyła prywatną wiadomość?

Kiedyś w stopce był odnośnik, tu nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles, no ciekawam co też zrobiłeś dla tej Twojej kopalni????? I nasuwa mi się dodatkowe spostrzeżenie: kopalnia powinna być wdzięczna Muratorowi ..;)

poprawiłem grafikę na kopalnianym forum :lol2:

a za swoje spostrzeżenia to se narobiłaś do ...... drewutni:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko

melduję, że ładnie dziś, ciepło i słońce wygląda zza chmur

Poszalałam wczoraj w ogrodzie, dziś chodzę wyprostowana jak struna, zgiąć się nie mogę.

Lędźwia odmawiają współpracy, wredne takie.

Trawnik po wertykulacji i nawożeniu Florowitem coraz ładniejszy. Krokusy kwitną, tulipany i żonkile dają nadzieję na moc kolorów w ogrodzie.

Rabaty wysprzątane, uporządkowane, niestety niektóre iglaki wykopałam, nie było szans na uratowanie.

Wszystko co trzeba przycięłam, przesadziłam jałowiec w inne miejsce, zobaczymy, czy to zaakceptuje.

Juki w strasznym stanie. ale dam im szansę na odbicie. Posadziłam nową trytomę.

Dziś zamierzam wszystkie iglaki zasilić nawozem do iglaków Osmocote.

A liściaste i byliny wspomogę Bioponem.

Drzewa pylą, więc zasmarkana i zakichana nadal jestem, ale trzymam się.

Działka rekreacyjna trawnika nie ma, jest jedno wielkie gigantyczne kretowisko, muszę zrobić zdjęcie tej katastrofy, bo na słowo trudno uwierzyć.

 

Akuś, może wieczorem znajdę więcej czasu na próbę wklejenia zdjęć...nie wiem, czy potrafię na nowym forum.

Z emotikonami coś mi nie wychodzi, wkleił się jeden na początku, a potem to już żaden nie chciał.

Piszę w "zaawansowanej", sprawdzam na podglądzie i nic...żadnych buziek we wpisie nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...