Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hi Hi :) tak dziewczynki moje kochane, jak się ręce urobi po łokcie, to nawet na biegunie zimna można powalczyć o piękno krzaczorów;)

 

Arcobaleno, moje wierzby już ruszyły, bardzo mocno je przycięłam.

Ale ten płaczący pod domem na zdjęciu to modrzew.

"Puścił" się, jak usłyszał, że ten u Brazy też się puszcza :)

Czas już w narożniku działki postawić ławkę, a potem zagospodarować bylinami i jednorocznymi te dzióbkowate rabaty przy sosnach czarnych.

Mam już na nie pomysł, tylko trzeba czekać z realizacją, bo opady śniegu nam zapowiadają.

Przesadzona kruszyna się przyjęła, jak już będzie w pełni rozwinięta, to zrobię jej ładne zdjęcie.

Bardzo ją lubię, jest taka delikatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka, ja niczym specjalnym nie oddzielam, tylko obrzeże trawnika dociskam ziemią pod lekkim kątem.

Powstaje takie obniżenie, rowek i potem rabata lekko uniesiona w stosunku do tego rowka.

Brzeg trawnika przycinam nożycami akumulatorowymi dwa razy w miesiącu. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, żadne kompleksy, żadne kompleksy,

to zapewnienie, że u każdego tak może być bez czarów i magii.

Choć jak Arcobaleno pisze, że jej torty to żadna trudność, to jakoś mi ciężko uwierzyć.

Ja z kuchni szybciusio zmykam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, żadne kompleksy, żadne kompleksy,

to zapewnienie, że u każdego tak może być bez czarów i magii.

Choć jak Arcobaleno pisze, że jej torty to żadna trudność, to jakoś mi ciężko uwierzyć.

Ja z kuchni szybciusio zmykam;)

 

też przedkładam impresje ogrodowe nad kuchenne... ale życie jest jedno i należy różnych rzeczy spróbować, więc może ja nauczę się robienia tortów z lukrem plastycznym:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, róże nawet żyją, niektóre przemarzły do gruntu, ale o dziwo pięknie odbijają.

Strat chyba nie będzie żadnych.

Ale jeszcze nie wyrokuję, bo większość z nich musiałam przesadzić z racji sporych zmian ogrodowych :D

 

Twoja trawka jak dywanik :jawdrop:, wprowadzasz nas w kompleksy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...