Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tolu, ty jesteś czarodziejką. Twój ogród wygląda jak w majowy poranek. A tu kwiecień jeszcze z śniegiem mamy. Ja mogę sobie powzdychać, chciałam nawet coś posadzić jutro ale chyba sie wstrzymam jeszcze z tydzień, choć dziś mam dostać dużą przesyłkę z roślinami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Tolu i załogo :)

Dawno mnie tu nie było a tu tyle ciekawostek no i nowych foto..... :)aż miło przyjść i oko nacieszyć ...:)Tolu, wiesz rozpoczęliśmy swoją przygodę budowlaną ....... fakt, że nie ma się jeszcze czym chwalić, ale "stan zero" prawie skończony :) .

Ja snuje już plany ogrodowe, ale puki co to muszę o tym zapomnieć.... :( działka przypomina w chwili obecnej skład budowlany, no i wymaga wyrównania terenu - dlatego nici z posadzenia chociażby kilku krzaczorków .....:(

Jednak teraz jest ten etap, gdzie cieszy nas każda nowo położona cegiełką :) i czas przemyśleń i zbierania inspiracji......

Aaaaaa Toluś, a może zebrałaś już swoje zdjęcia w jedną całość????? byłoby super!!!! :)

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam tylko powiedzieć, że cudnie jest mieć własny ogródek :D Kurde ale cieszy taki ładny widok! doskonale rozumię, co czujesz patrząc na to wszystko przez okno. Sama dosunęłam pufę do drzwi tarasowych bo od stania mnie juz nogi bolały :D

Szezlong super ;) Przysnełam dziś na chwilkę na nim w słońcu:D WYgodny bardzo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .

Tolu macie piękny domek i bajeczny ogród:)))))))))))))Moje gratulacje:))

My dopiero załatwiamy papierkologię więc pewnie jeszcze nie raz się tutaj pojawię.

Z czego budowaliście ściany zewnętrzne?? Ostatnia zima była mroźna i zastanawiamy się jaki materiał wybrać?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w słoneczny poniedziałek :)

Myślałam, że pochwalę się Wam zakupionymi na targach ogrodniczych nowościami.

Tymczasem z zakupów nici, bo na targi w niedzielę nie dotarłam.

I o dziwo nie żałuję.

Sobota, godzina 14, 30 ja w kuchni, marcheweczka ciach, ciach, ciach,

mięsko skwierczy, pieczarki pachną, mąż wraca z pracy i oznajmia, że jeśli spakuję się w 15 minut, to pojedziemy do Zakopanego.

Na góry popatrzeć. Dziś pojedziemy, jutro wrócimy, w końcu co to za odległość Białystok-Zakopane;)

Szaleństwem byłoby marudzić, że ale jak to...

Obiad zjedzony w 5 minut, do torebki wrzucam szczotkę do zębów i krem p/zmarszczkowy.

Szanowny do większej torby wrzuca buty narciarskie. !5.30 wskakujemy do autka i jedziemy.

O 22.10 jesteśmy w naszym ulubionym pensjonacie, na szczęście jest wolny pokój.

Rano Szanowny na Kasprowy na narty, ja na Gubałówkę na leżaczek.

O 15 jemy obiad na Krupówkach i jedziemy do Krakowa, tam Wawel, spacer nad Wisłą, kawa na Rynku.

!9 powrót, piękna pogoda, dobra muzyka w autku. 23.30 wjeżdżamy do garażu.

Jakie długie te dwa dni, zupełnie inne od takich codziennych. Można tak?....a no można :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, jak miło, że zajrzałaś :)

Zaczynasz nasadzenia w ogrodzie? jak ja się cieszę, wiem, że to będzie piękny ogród,

tak jak Twój dom, jak wszystko, co tworzysz.

Będę zaglądać i cieszyć oczy każdym zdjęciem.

 

Magi77, uściski dla Twojej małej buntowniczki;)

Oldzia, jeszcze nie zebrałam, ale planuję, planuję ;)

AgaJ.G., powolutku przywykniesz do nowego forum.

Ja z trudem tu się odnajduję, kompletnie nie umiem korzystać z wyszukiwarki, co mnie wpienia okrutnie.

Ale co zrobić? Buziaki dziewczynkom.

BetaGreta, Aniu :) :)

Aka, graca do robienia rowka jak najbardziej przydatna.

Mayland, tego szezlonga to przeboleć nie mogę, no! Chyba sobie podobny wystrugam w któreś letnie popołudnie;)

Eli 13, dom wybudowaliśmy z Porothermu i ociepliliśmy wełną. jesteśmy zadowoleni.

Zimą trzyma ciepło, latem panuje przyjemny chłód, na co zwracają często uwagę nasi znajomi.

Polecam i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, macie rację, takie spontaniczne wyjazdy dają najwięcej radości.

Jest w nich taki pewien młodzieńczy zapał, nastrój, nie wiem jak to nazwać.

Mój kochany Tata, kiedy zadzwoniłam z trasy i powiedziałam, że pozdrawiam z okolic Częstochowy roześmiał się i powiedział:

jak dzieci, jak dzieci....podobało mu się, Mamie zresztą też:)

A nasze dzieciaki skorzystały z okazji wolnej chaty i tez zrobiły imprezkę...wszyscy zadowoleni ;)

Syn za kilka dni będzie pisał maturę, proszę, trzymajcie kciuki, żeby tą rozszerzona matmę rozwalił w siwy dym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...