Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tola - wielkie dzięki, myślę że Fagus jest strzałem w 10, ja lubię czerwone ulistnienie i płaczące formy. Znalazłam 2 m drzewko 240km od Wr-wia, za Koninem , wyekspediuje małżonka w sobotę. Teraz dumam nad resztą.

 

A koniec lipca na spotkanie mnie bardzo odpowiada, będę na miejscu. Wyjazdy planuję na początku lipca i pod koniec sierpnia. Już się cieszę na nasze spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam TVN24 i aż mnie coś w dołku ściska patrząc na Sandomierz.

Ogrom nieszczęścia trudny do pojęcia. Gęsią skórkę mam na rękach i kluchę w gardle.

Trudno wyrazić słowami jak bardzo współczuję ludziom pokrzywdzonym przez powódź.

.

 

Ja też jestem przerażona tym co widzę...mam w Sandomierzu koleżankę(z dzieciństwa),nie mogę się z nią skontaktować(mam zły nr tel..)napisałam maila-moze odczyta.Wg mapy mieszka niedaleko huty szkła-o która teraz właśnie ludzie walczą.Jej mąż tam pracuje...Od kilku lat mieszka w nowym domu...

 

W 97 wielka powódź dotknęła też moje miasto, widziałam to,ten ogrom spustoszeń,tragedii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny już nie pamiętam, dawno to było. Ponieważ mam tych płytek nie wiele położonych, to na cenę już nie patrzyłam tak bardzo.

Pamiętam tylko, że bardzo droga była ta płytka z dekorem.

Na szczęście potrzebowałam tylko dwóch, przecięłam je na pół i wyszły mi 4 kawałki, które wystarczyły na tę część pod lustrem.

Kupowałam w sklepie AKCES w Białymstoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOLU mam ogromną prośbe do Ciebie...czy mogłabyś wkleić jeszcze raz zdjęcia tej ściany na której sa drzwi do spiżarki? początkowo miałam jej nie robić ale po przejrzeniu Twojego dziennika zmieniłam zdanie i mimo niezbyt wielkiej kuchni chcialabym jakoś wygospodarować na nią miejsce. wiem że te zdjęcia sa gdzies w dzienniku ale przekopac sie jeszcze raz przez te 136 stron.....sama rozumiesz....:) a dom iogród przepiękny, gratuluję z całego serca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie by było :) Jamles, a Ty jako przewodnik? ;)

ciekawe czy nas znajdą jak się zgubimy :cool:

raz w życiu byłem we Wrocku

 

Natalia Stanko,

Zamiast Fagusa, możesz posadzić Picea abies "Frohburg" - płaczącą formę świerka-piękny jest.

ja glosuję za iglastym .......... już widzę tę kupę liści z 20 metrowego buka ;)

pewnie można nabyć odkurzacz ogrodowy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Tolu, sporo mi to rozjaśniło, widze że dzięki tej spiżarce zrezygnowałas całkiem z szafek na jednej ścianie w kuchni a na tej drugiej o ile pamiętam to tez nie jest ich jakoś tak strasznie dużo. czyli jednym słowem spiżarka przydała sie i to bardzo skoro rekompensuje Ci brak tylu szafek. dzięki śliczne raz jeszcze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś, przepraszam ze tak Cie męcze ale gdybyś mogła jeszcze pokazać to zdjęcie spiżarki w środku i napisac ajkie ona ma wymiary to byłabym Ci niezmiernie wdzięczna. i tak po cichutku jeszcze zapytam o te szafki pod barkiem od strony kuchni jak one wyglądają

tylko się nie wystrasz tam tylko Żubr z Żubrówką stoi:lol2:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...