Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Markoto, Iwę trzeba mocno ciąć, by ładnie się zagęściła. Wiem, że będzie Ci żal, ale ciachnij ją tak na 20-30 cm.

W miesiąc odrośnie do tej długości, która jest teraz, a będzie dwa razy szersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, Toluś nie piekłam, tylko kupowałam i robiłam im kanapki :)

 

Klubowi to jak na dzisiejsze czasy tylko kasy brak i remontu stadionu bo obecy się rozsypuje:( Młodzież zdolna jest i fajna.

 

Hubertowi życzę powrotu do formy.

 

Karaganę to chyba podadzę, śliczna jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi sportowcy są naprawdę godni podziwu.

Warunków w jakich trenują nie da się porównać do tych w jakich trenują Niemcy czy zawodnicy innych krajów europejskich.

Talenty należy wyłapywać bardzo wcześnie, a jak wyglądają lekcje w-fu w szkołach wszyscy wiemy. Żadnego zaplecza, lekcje na korytarzach.

Dlatego chylę czoła przed tą młodzieżą, której się chce mimo wszystko i która walczy, choć już na starcie ma pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manieq82, te łuki są wyklejone naturalnym łupanym trawertynem. Kupowałam go na Bartyckiej w Warszawie.

Jest sprzedawany w opakowaniach półtora metra kwadratowego kamienia w każdym.

Są różne rodzaje tego kamienia, różne odcienie. Gotowe kawałki do ułożenia i przyklejenia.

Pozdrawiam :)

 

Aka, ta moja ma jeszcze cieńsze listki od tej na zdjęciu które wkleiłaś i drobniejsze kwiatki.

 

Zimno dziś u nas, mroźny wiatr, dobrze że choć słonko przebłyskuje przez chmury.

Bikini dziś się na nic nie przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czjeeeeść Tola,

tak bardzo nieśmiało do Cię zaglądam...:o Łooooooooooooooooooooooooooooł.....

ja tu, znaczy do Ciebie za Yuką... ten przyszłam,no przyszłam...- mam nadzieję, że mnię nie wyprosisz...

Chciałam powiedzieć, że ... dla mnię mędrcem w sprawach ogrodowych jest właśnie Yuka i mam nadzieję, że się nie obrazi jak i Cię uznam za Yodę wśród ogrodników:).

Normalnie jak zajrzałam do Twego Dziennika, to właśnie Łooooooooooooooooooooooooooooł .... i op :jawdrop:.

Cieplutko pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka, jeśli gdzieś u nas taką znajdę, to kupię i przyjedziesz do mnie po nią :)

 

Niwa :) :) jak ja lubię takie zwariowane kobietki :) Yuka ma ode mnie buziaki za to, że Ciebie tu wyprawiła :)

Widzę w stopce, że masz swój własny prywatny dziennik, lecę w odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...