Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i co ja mam powiedzieć jak już wszystko zostało powiedziane .

Jak tola jest czarodziejką to i ogród musi byc baśniowy :D :D :D

 

Powiedz mi tylko toluś co to za roślinka tak pięknie rośnie po lewej stronie sosenki ? Chdzi mi o tą ze złocistymi liśćmi .

 

 

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/16.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem dlaczego !!!!

Dlatego Tola ma tak fajnie, bo zna mnie!!!!! Z tej znajomości czerpie natchnienia do swojego ogrodu i nie tylko !!!!

Prawda Tolu.

:wink:

 

PRAWDA FIZYK, NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA :wink: :D

 

Dziewczyny, drzewko, o które pytacie, jest moją perełką w ogrodzie.

To Gleditsia Sunburst. Rośnie nieregularnie, ma szeroką luźną koronę, liście starsze są zielone, natomiast młode złocistożółte. Uwielbiam ją, choć jest jeszcze malutka. Liście pokazują się po zimie bardzo późno, ale warto czekać.

 

Aniu kiedyś jak w pokoju córki mojej koleżanki zbyt długo panowała podejrzana cisza, to koleżanka wpadła tam zaniepokojona z krzykiem: - Ania, co ty tam robisz???

 

na to Ania: - ja nic nie lobie, tylko bawie :lol:

tak samo jest z trawnikiem, ja nic nie robię, tylko..... :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu!

Mój glazurnik zaczął robic mi łazienke górną tę z Castanii.

Oczywiście pokazałam mu zdjęcie twojej wanny i powiedziałam że też tak chcę (mogłam?!?!?) :D :wink: :D

 

Ale nie wie biedak jak do tego podejść, chodzi o wykonanie tej wnęki z podświetleniem, coprawda plaży nie planuję, ale bardzo mi sie to podoba i chcę tak samo.

 

A kiedy sie przeprowadzasz do nowego domku???

Ja niestety juz nie planuję, tylko muszę. Sprzedałam mieszkanie i muszę się wyprowadzić na początku paździenika, a robota w polu :(

 

Pozdrawaim

Edyta K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj:) jestem pod ogromnym wrazeniem Twoich dokonań ,domek jest wspaniały a ogród po prostu boski .Zazstanawiam sie kiedy i mi sie uda taki stworzyć ,jak na razie mój domek pieknieje ale działeczka wrrr... nawet nie wiem od czego zacząc :( zdjęcia Twojego ogrodu będą dla mnie inspiracją i chyba jutro pojadę poplewić :D

pozdrawiam ciepło

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko, Mohag, Jaloska, Arkadiod dziękuję :D

 

Edytko K. ta zabudowa nad wanną jest z profili i karton gipsu. Glazurnik powinien to rozszyfrować. Jeśli nie da rady, odszukam zdjęcie robione w czasie montowania konstrukcji i Ci wyślę.

 

Anusia powaliłaś mnie tym zdjęciem Pawełka, normalnie powaliłaś :D :D :D :D :D

dziękuję, dodaję do ulubionych :p takie zdjęcie to lek na całe zło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu - nie wpisywałem sie bo ... aż mnie skręca z zawiści i zazdrości :roll: :oops: , ale jak kiedy do Ciebie przyjade to ... wszystko zdeptam , skopię i ... nie pamiętam co jeszcze , Jamles mi na pewno pomoże, a z kaskady to tylko kamień na kamieniu zostanie :wink: :D

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

co Ty godosz, co Ty godosz

jo szczewiki przed fortkom zostawia cobych za wiela nie podeptoł 8) :wink:

oczywiście jak w końcu dojada :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...