Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kurna Tola, czy Ty chcesz żebym zamieszkała w Twoim dzienniku na stałe??? ;):D

Ja tu se siedzę z kawusią w łapce oglądam fotki i tu nagle masz :jawdrop:... kubeczek z łapki wylata, spodenki kawusia zalała- :evil: a Niwusia co??.... siedzi sierotka z japą otwartą :jawdrop: i wgapia się w ogród Tolusi:D.

Aaaaaa i ja ze swym sieroctwem ogrodowym zapytuję Cię o Toluś : co to są za kfiatuski takie malutkie białe... są na fotce z takimi hmmm... różowymi dzwoneczkami(bardzo najmocniej Cię i wszystkich ogrodowych maniaków przepraszam za nie fachowość :oops:)- i czy w takim Obi czy czymś podobnym to ja je dostanę??

 

Cieplutko pyzdrawiam :hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już się na sznurek nie załapała ale przynajmniej żal swój zapiję że takie cuda nie u mnie. Pocieszam sie tylko Tolu że przez 5 lat to cudo tworzyłaś a u mnie dopiero pierwszy sezon z roslinkami wielkości orzeszka lub.w postaci cebulek Ale pierwsze clematisy zaczynaja kwitnąc więc choć troche radości mam. Myślę Tolu że ogłosimy konkurs na najbardziej zblizony zadbaniem ogród do Twojego :) :) może wtedy sie podciągniemy zamiast wzdychać do Twojego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku masz racje... Wzdychać możemy... ale czy podciągniemy? Chyba nie damy rady......

 

 

Tolu nic nie piszę bo bym musiała postów napstrykać z ochami i achami.... a to już wszyscy piszą codziennie.

Więc pomyśl, że za każdym postem otwieram i czytam i wzdycham.....

Chyba czujesz te oddechy ...;)

 

Słonka życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś, ja mam jeszcze pytanie odnośnie tej spiżarki. dopiero teraz doczytałam że tam są drzwi przesuwane? tzn że po otworzeniu one chowają się od strony spiżarki i tam właśnie jest ta cała szyna, prawda??? a jak jest że tak powiem ze szczelnością, bo wiadomo że spiżarka ogrzewana nie jest więc czy w zimie nie wieje chłodem do kuchni? bo mam wrażenie że takie normalne drzwi sa bardziej szczelne, czy może sie mylę Tolu?? podpowiedz proszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje Tole

"wierzbę trzeba ciąć, by ładnie się zagęściła i miała gęstą, kulistą koronę.

Ja swoje przycięłam już w marcu, jeszcze przed wypuszczeniem listków.

Tak jak piszesz, przytnę je jeszcze pod koniec czerwca i pod koniec sierpnia.

Swoją też powinnaś przyciąć. Nie wiem jak ona wygląda, jak jest gęsta i jak długie ma w tej chwili gałązki.

Ale jeśli przytniesz ją nawet tak na 20 cm. to z pewnością jej nie zaszkodzi."

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dziewczyny, jak juz jesteście znowu przy temacie wierzby i wybaczcie niedoświadczenie ;( to wytłumaczcie mi, czy to cięcie na 20-30cm ma być liczone od pnia czy od końców gałązek???? sorki, że tak głupio pytam, ale jak patrze na te Tolowe wierzby to aż się wierzyć nie chce, że osiągają taką wielkość po takim cięciu :):):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...