Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tiaaa, zaświeci jak wyjadę, zawsze tak jest .

Ja truskawki wczoraj zagospodarowałam, dżemiki zrobione, koktajl wypity.

Dziś jeszcze pani Anetka zrobi mi "Frenczyk" na paznokciach stóp i mogę się urlopować (z szyją okręconą szalikiem...świat się kończy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za życzenia moje kochane :)

Bodziu, wszelki duch.... :)

Wyjeżdżamy w niedzielę, już powoli się pakujemy,

w między czasie łykam aspirynę, choć wolałabym co innego ;)

Po raz pierwszy wezmę ze sobą coś cieplejszego do ubrania, bo świat zwariował

i nie wiadomo, czy się nie przyda...tfu, tfu, na psa urok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]13874[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]13875[/ATTACH]

 

Na ganku przy drzwiach wejściowych, przez całą zimę stałą ławka, która wiosną powędrowała do ogrodu.

Zrobiło się pusto, więc jej miejsce zajął kosz wiklinowy z cieniolubnymi niecierpkami.

 

Tolu pięknie tam u Ciebie. Bardzo podoba mi się ułożenie kostki. Czy masz jakieś zdjęcie na którym widać więcej? Może masz projekt? Sama projektowałaś czy firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu pięknie tam u Ciebie. Bardzo podoba mi się ułożenie kostki. Czy masz jakieś zdjęcie na którym widać więcej? Może masz projekt? Sama projektowałaś czy firma?

 

Kijanka9, ułożenie kostki projektowałam sama, gdzieś na stronach tego wątku jest więcej zdjęć.

Po urlopie zrobię i wkleję nowe.

 

Dziękuję Wszystkim za życzenia, mam nadzieję że odpocznę, wyluzuję i akumulatory przy dobrej pogodzie naładuję.

Jeszcze kicham i zasmarkaniec ze mnie straszny, ale mam nadzieję, że od jutra już będzie coraz lepiej.

Specjalnie dla Was pobiegałam dziś po ogrodzie z aparatem i zostawię tu trochę zdjęć, żebyście mimo mojej nieobecności

zaglądały i wątku pilnowały ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...