Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam w słoneczny poranek, u nas zapowiadają upały... :)

A ja dzisiaj z przyjemnością wyglądam przez okno na mój "młodociany" ogród - po trzech dniach nieobecności chętnie wróciłam i już zastanawiam się, od czego zacząć dzisiaj! ;)

(czyli miałaś Tolu rację, bez sensu jest myśleć, czego jeszcze w nim nie ma, cieszę się tym, co już zrobiłam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu!:D Jako cicha wielbicielka i podglądaczka Twojego Ogrodu ujawniam się w końcu, ale chyba nie w porę, bo widzę, że właśnie znikasz na zasłużony odpoczynek...:)

Gdyby nie Ty nigdy nie zabrałabym się za wsadzanie w swoim ugorze małych roślinek, bo ja w gorącej wodzie kąpana... ale jak widzę, że u Ciebie po kilku latach taki wulkan zieleni i kolorów wybucha, to zamykam oczy i widzę swoją glinę za lat parę i ...już mi trochę lepiej:) Maj jedną ogromną prośbę do Ciebie... napisz czasem jaka roślinka jest na zdjęciu?:rolleyes::cool:

 

Byczego urlopu życzę:)

asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu padłam!!! Jesteś moją inspitacją!!! Zajmujesz się może zawodowo projektowaniem ogrodu?? :D:D:D Właśnie czegoś takiego mi trzeba, tylko ja beztalencie jestem :( Bardzo Cię proszę jeszcze o zdjęcia Twoich ścieżek z tej pięknej kostki. Mogę prościć o jej nazwę? A skąd brałaś kamienie do ogródka? Zbierane z pola czy ze składu budowlanego?

 

Miłego urlopowania życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Toluś w ten piękny słoneczny dzień :welcome: Mam nadzieję że u Ciebie też grzeje.....ładuj akumulatorki i nie martw się o ogród, my tu wszystkie chętnie do niego będziemy zaglądać i przesiadywać do bólu :yes::D A jak będzie trzeba to i chwaścik skubniemy, chociaż wątpię czy jeszcze jakiś się znajdzie ;)

Zaciekawiły mnie pewne roślinki z ostatnich zdjęć,ale o tym po urlopie.

Życzę duuuuużo słoneczka i udanego pobytu....i :hug:...wiesz za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę jeszcze o zdjęcia Twoich ścieżek z tej pięknej kostki. Mogę prościć o jej nazwę? A skąd brałaś kamienie do ogródka? Zbierane z pola czy ze składu budowlanego?

kostka to lokalny Polbruk

kamienie to część ze składu, reszta zbierana wokół tego stawu w Dolomitach :lol2:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...