Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Toluś, Ty nam zdradź lepiej receptę na taki udany związek po kilku ładnych latach małżeństwa. ja tez za 15-20 lat chciałabym być taka wpatrzona w mojego ślubnego z wzajemnością, mam nadzieję że mi sie uda i zawsze bedzie tak jak teraz, tylko patrząc na ludzi dookoła nas, śmiem twierdzić, że to nie lada sztuka....

a w to, że Tola zolza to w zyciu nie uwierzę, toż to kobieta do rany przyłóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu ty zołza ? nie widac :)

u nas w domu podobnie .......jak jest dobrze to jest dobrze ale jak sa zgrzyty to jest glosno :) ale wole taki układ niz milecznie i uciąganie się.....nie wiem jak mozna nie gadac z kims pare dni, ja nawet po wielkiej burzy gadam :) bo zycie jak za krótkie na takie fochy

co do urlopu to popieram, nie ma nic wazniejszego niz chwila relaksu z dala od domu ! ja tez zawsze musze na urlop kase miec, nawet jezeli zabraknie na cos do domu, wszystko moze zaczekac ale nie wakacje :) chociaż ostatnio troche mniej jezdzimy.....no ale i tak nie jest tragicznie :)

zakupy widze ze udane,mam nadzieje ze pochwalis się nowosciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko

 

przebrnęłam................przez wszystkie 144 strony, nie pytaj jak..... oczy jak spodki mam nie tylko od kompa tylko od tych cudów co tu zobaczyłam

szczena co rusz huczała jak o biurko waliła ze zdziwienia i ogólnego zachwytu nad domkiem i ogrodem w szczególności

 

urllop to rzecz święta

 

 

piękni jesteście

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś !!! Na ostatnim zdjęciu to Ty chyba z synem jesteś????????????????? ;) ...

 

matko na niebie, wychodzi na to, że wyglądam jak matka własnego męża....idę się pochlastać ;)

 

ja na sekundkę tylko wpadłam, bo szykuję się na imprezkę, dziś mój kochany Tata ma urodziny :)

jutro napiszę więcej. Życzę chłodnych, orzeźwiających podmuchów wiatru, nie dajcie się zajeździć upałom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko na niebie, wychodzi na to, że wyglądam jak matka własnego męża....idę się pochlastać ;)

 

ja na sekundkę tylko wpadłam, bo szykuję się na imprezkę, dziś mój kochany Tata ma urodziny :)

jutro napiszę więcej. Życzę chłodnych, orzeźwiających podmuchów wiatru, nie dajcie się zajeździć upałom.

 

 

oj Tola to nie tak :-x

 

łojezu źle to napisałam miało być że oboje tak młodo tylko taki jakiś głupi kontekst wyszedł............moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.........................już mogę zapomnieć o liście roślin do sadzenia.....................ale se przechlapałam.....:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure, tam wszyscy na tych deskach szaleją. Od 1992 roku w Torbole odbywają się zawody deskarzy z całego świata i jest wybierany król deski.

Dostaje koronę, płaszcz królewski, zasiada na tronie i oblewa wszystkich szampanem jak w Formule1.

Świetna zabawa, a wyczyny deskarzy to wręcz cyrkowe akrobacje.

No właśnie, mój mąż o takim fikaniu nad Gardą marzy i pewnie się w końcu tam wybierzemy. Na razie w tamtym kierunku jeździliśmy tylko na narty, teraz po zakończeniu budowy będzie bardziej realny letni wyjazd. Ale ja na pewno się nie odważę wejść na deskę na tak głębokiej wodzie! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być chłodniej, ale nie jest, gorąco i skwar taki, że nadal do ogrodu wyjść można tylko wcześnie rano, albo po zachodzie słońca.

Buziaki urodzinowe Tacie przekazane, dziękuję bardzo :)

Sure, wcale się Twoim obawom nie dziwię, ten staw miejscami ma ponad 300 metrów głębokości, zgroza.

Jamles, u siostry wszystko w porządeczku, w weekend szalała w Krakowie,

a teraz ma gości z zagranicy, więc pije, tańczy i śpiewa jak to Ewa ;)

Joanna&Mariusz, linki nie działają, ale dużo zdjęć jest porozrzucanych po wszystkich stronach wątku.

Można je odszukać, choć zajmie to sporo czasu. Pozdrawiam.

Kawika, cierpliwa kobieta z Ciebie, cieszę się, że nie uznałaś czasu poświęconego na przeglądanie tylu stron za zmarnowany.

Ze swojej strony mogę obiecać, że jeszcze tych stron przybędzie, jeśli tylko zechcecie :)

Konstancja30, a ja Ci dziękuję za Twoje Wnętrzarskie opowieści i inspiracje.

Bardzo lubię zaglądać do tego wątku, czytać i oglądać te piękności, które pokazujesz.

Pomysł z tym konarem wkomponowanym w taras rewelacyjny.

Zresztą, niemal wszystko co tam widzę prawdziwie zachwyca. Dzięki :)

Paty, no już dobrze, dobrze ;) o jesiennych nasadzeniach pogadamy :)

Arnika, z ogrodem coraz lepiej, nie ma co się smutać.

Lilie które nie ucierpiały (były jeszcze w pąkach) kwitną, pachną,

zaczynają kwitnienie trawy ozdobne, dobrze będzie.

BeataKM, wiesz, gotowej recepty na dobry związek chyba nie ma.

Bo ludzie są różni, związki są różne.

Na pewno ważne jest, by chcieć pokonać kryzysy które mogą się zdarzyć. Nie mówić pochopnie, że to już koniec.

Jeśli nie rozwalą związku, na pewno go wzmocnią. No i trzeba się wzajemnie po prostu lubić, kochać i szanować.

Chcieć siebie zaskakiwać, wciąż odkrywać, ale i zostawiać jeszcze coś do odkrycia i nie utonąć w nudzie i rutynie.

Ja też chciałabym za kolejne dwadzieścia lat, wciąż trzymać się za ręce. Trzeba o to dbać :)

W sierpniu moi Rodzice będą obchodzić 55 rocznicę ślubu...piękne to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj piękne to, piękne Tolu. a jak ludzie się kochaja to i wszystkie trudności łatwiej przebrnąć, klopoty pokonać. tylko nic samo w życiu nie chce przychodzić, o wszystko trzeba dbać, pielęgnować..szczególnie uczucia. u mnie w sierpniu dopiero 6 rocznica ślubu bedzie ale wiem co mowię bo ponoć czas docierania najwazniejszy a to mam nadzieję za nami. pozdrawiam sedrecznie i wielu jeszcze pięknych chwil Szanownym Jubilatom zyczę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu dziękuję za śliczne zdjęcia znad Gardy - też uwielbiamy to miejsce. Moje dzieci szczególnie ceniły sobie czas kiedy pomieszkiwaliśmy na kempingu Bella Italia :-)

 

Chciałabym zapytać jak macie zrobioną donicę przed wejściem do domu - czy jest dobudowana z klinkieru, czy obkładana? Jutro zaczynają nam robić wejście do domu i zastanawiałam się nad wbudowaniem już teraz takiej dużej "donicy" Czy masz jakieś zdjęcia zrobione na wprost wejścia? ja przekopałam cały wątek, ale znalazłam tylko takie z boku, gdzie słabo to widać. Jaki rozmiar ma Twoja donica i czy masz tam jakiś odpływ nadmiaru wody czy nie? Z góry gorąco dziękuję za informacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu dziękuję za śliczne zdjęcia znad Gardy - też uwielbiamy to miejsce. Moje dzieci szczególnie ceniły sobie czas kiedy pomieszkiwaliśmy na kempingu Bella Italia :-)

 

 

a bylas tam z eurocampem lub innym tego typu biurem ? ja mialam rezerwacje na Bella Italia w tym roku plus jeszcze cos w Toskanii ale zrezygnowalam ostatecznie z Wloch...moze innym razem , napisz jak ten kemping ,bo slyszlaam ze super ( mozesz na priv )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z Eurocampem. Kemping jest świetnie zorganizowany i usytuowany, mnóstwo zajęć dla dzieciaków. Mieliśmy jechać w tym roku, ale .... budowa. Nie żałujemy, bo pogoda super, do morza1500 m a rodość z rosnącego domku - bezcenna :-) Po zbudowaniu piętra okazało się że mamy z sypialni widok na morze :-) no właściwie na zatokę...

IMG_0783.jpg

IMG_0785.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za życzenia, z przyjemnością przekażę Rodzicom :)

 

Magdalena P, z betonu były wylane schody, natomiast donicę domurowano później z cegły klinkierowej, na betonowej podstawie.

Na dole donicyjest położona rurka drenażowa, która wychodzi z boku donicy odprowadzając nadmiar wody, która kapie na iglaki posadzone wokół.

Choć chyba nie jest wykorzystywana, bo donica jest pod mocno wystającym okapem, deszcz tam raczej nie pada, więc o nadmiar wilgoci dość trudno.

Wymiary donicy po zewnętrznej, to 62cm x 75cm. Jutro zrobię zdjęcie z bliska i wkleję.

Magda, piękny widok masz z okien, szum morza będzie kołysał do snu, cudownie.

 

Ciepły, spokojny wieczór dziś, świerszcze koncertują, a ja to tak lubię :)

Edytowane przez tola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...