Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak, z Eurocampem. Kemping jest świetnie zorganizowany i usytuowany, mnóstwo zajęć dla dzieciaków. Mieliśmy jechać w tym roku, ale .... budowa. Nie żałujemy, bo pogoda super, do morza1500 m a rodość z rosnącego domku - bezcenna :-) Po zbudowaniu piętra okazało się że mamy z sypialni widok na morze :-) no właściwie na zatokę...

 

widoki masz super,po co Ci wakacje ;)

ja tez na wakacje z eurocampem jezdze, czyli na Bella Idalia warto jechac...no cóz moze za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, piękny ogród, dom i jego wystrój - moje ulubione kolory - ciepłe i jasne...

Masz pieska???

Zastanawiam się, czemu nie ma zdjęc poddasza? Jestem ciekawa jak urządziłaś pokoje na piętrze. Ale może to zbyt prywatne.

Musisz byc dobrą i serdeczną osobą, życzę Ci powodzenia i wiele radości.

PS Oczywiście Twój dom będzie dla mnie inspiracją przy urządzaniu mojego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu:)

 

.. co słychać u ciebie?

 

Tak, z Eurocampem. Kemping jest świetnie zorganizowany i usytuowany, mnóstwo zajęć dla dzieciaków. Mieliśmy jechać w tym roku, ale .... budowa. Nie żałujemy, bo pogoda super, do morza1500 m a rodość z rosnącego domku - bezcenna :-) Po zbudowaniu piętra okazało się że mamy z sypialni widok na morze :-) no właściwie na zatokę...

 

czyżby Rewa, Reda... a może Puck?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..................Konstancja30, a ja Ci dziękuję za Twoje Wnętrzarskie opowieści i inspiracje.

Bardzo lubię zaglądać do tego wątku, czytać i oglądać te piękności, które pokazujesz.

Pomysł z tym konarem wkomponowanym w taras rewelacyjny.

Zresztą, niemal wszystko co tam widzę prawdziwie zachwyca. Dzięki :)....................Na pewno ważne jest, by chcieć pokonać kryzysy które mogą się zdarzyć. Nie mówić pochopnie, że to już koniec. Jeśli nie rozwalą związku, na pewno go wzmocnią. No i trzeba się wzajemnie po prostu lubić, kochać i szanować.

Chcieć siebie zaskakiwać, wciąż odkrywać, ale i zostawiać jeszcze coś do odkrycia i nie utonąć w nudzie i rutynie.

Ja też chciałabym za kolejne dwadzieścia lat, wciąż trzymać się za ręce. Trzeba o to dbać :)

 

Nawet nie wiesz jak sie ciesze, że odwiedzasz mój wątek .....:) nie śmiałam przypuszczać .......bardzo mi miło i zapraszam jak najczęściej :wiggle:

 

a o tym co dzieje się między dwojgiem ludzi nie można chyba trafniej i piękniej powiedzieć .......ja tez chcialabym tak za 20 lat .......wszyscy chyba chcemy .yle nie zapomniec o ty co wczesniej .......pielęgnowanie........szanowanie ........

 

yhm .......zgapiłam przepis na karkówke u Aki ....dodam tylko na etapie przypraw octu balsamico ciemnego ........zdradził mi to jeden Włoch ..........niezawodnie mięsko kruszeje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, wydaje mi się że nawet nie ma psa na punkcie kota :)

 

ale to się może zmienić :)

kocham wszystkie koty i psy swoich znajomych i to z wzajemnością,

więc wszystko przede mną w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstancja30, octu balsamicznego używam od dawna, ale o zmiękczaniu mięska nie wiedziałam.

Dzięki, że napisałaś, będę polewać, niech kruszeje.

Alunek, pytasz co słychać. Od powrotu z urlopu męczą mnie migreny, pobudka zwykle tuż po piątej rano.

Ból rozsadza połowę głowy. Łykam magnez z potasem, nie powinnam pić kawy, bo ona te pierwiastki wypłukuje.

Ale jak nie pić kawy, kiedy ciśnienie zwykle 95/60, przy czym tętno powyżej 90. Samopoczucie do kitu.

Ech, starość ;)

Magdalena P, obiecałam zdjęcia donicy przed domem, zaraz coś wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, pytasz co słychać. Od powrotu z urlopu męczą mnie migreny, pobudka zwykle tuż po piątej rano.

Ból rozsadza połowę głowy. Łykam magnez z potasem, nie powinnam pić kawy, bo ona te pierwiastki wypłukuje.

Ale jak nie pić kawy, kiedy ciśnienie zwykle 95/60, przy czym tętno powyżej 90. Samopoczucie do kitu.

Ech, starość ;)

 

Strasznie wspóczuję Tolu. Mój małż miał taką samą przypadłość przez wiele lat i nie pomagały mu żadne tabletki, a badania nie wykazywały niczego niepokojącego. Pewien laryngolog powiedział mu 6 lat temu,że ból ten jest spowodowany krzywą przegrodą nosową. To z kolei jest powiązane z zatokami, a dokładnie z ciśnieniem w poszczególnych zatokach. Małż operacji nie poddał sie ,ale miał jedynie drobny zabieg laryngologiczny. Po nim jak ręką odjął - żadnego bólu...żadnych środków przeciwbólowych. Niestety ta sielanka nie trwa do dzisiaj. Jeden lot samolotem i kilka razy w ciągu dwóch lat ataki wróciły. Niestety lekarz ostrzegał go,że tak może się stać jeżeli nie wykona operacji. Na szczęście ból nie jest już tak silny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś z migrena walczyłam kilka lat...raz to był efekt uboczny tabl.anty. innymi razy sama nie wie czego.....próbowałaś Migeji (Migea)???podobno jest wycofana, ale są zastępcze jej...

przez neurologa miała przepisane Coffecon Forte+ jakaś przeciwbólowa, w moim przypadku tylko działała Pyralgina..

 

tulam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od powrotu z urlopu męczą mnie migreny, pobudka zwykle tuż po piątej rano.

Ból rozsadza połowę głowy. Łykam magnez z potasem, nie powinnam pić kawy, bo ona te pierwiastki wypłukuje.

Ale jak nie pić kawy, kiedy ciśnienie zwykle 95/60, przy czym tętno powyżej 90. Samopoczucie do kitu.

Ech, starość ;)

 

Tolu ...Ty znasz moja recepte na migreny wiec nie zwlekaj z jej zastosowaniem ...jakby co to przyjeżdżaj do mnie ...mój lekarz na pewno Ci pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...