Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu,ogród jak zwykle piękny,jak wy zmieściliście te kule? No ale jak kobieta sobie już coś ubzdura to nie ma mocnych,wiem coś o tym....

Na urlopie wypoczęłam,naładowałam akumulatory,pogoda dopisała;) Ale jak już pisałam w kilku wątkach,to mieliśmy po powrocie niespodziankę,a więc ukradli nam 4 krzesła tarasowe(2 nam zostały,może mieli jeszcze po nie wrócić,albo mieli zamówienie tylko na 4szt,no cóż....) Dzwoniłam już do pana od którego kupiliśmy,ale jest do połowy sierpnia na urlopie,więc musimy poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze cudownie. Kule super, sama chętnie bym takie przygarnęła;). Z niecierpliwością czekam na zdjęcia kul w nowym miejscu. Nawet nie próbuję zgadywać, gdzie je ustawisz, bo wszędzie wyglądałyby świetnie.

Karkóweczka natarta ziołami czeka na swój wielki dzień. Baaaaaaaaardzo jestem ciekawa smaku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy też proponowanego Mietka Szcześniaka i jestem przekonana, że razem z dziewczynami, które się tu zadeklarowały,

będziemy pląsać wcale nie mniej wdzięcznie, od tych dziewczyn w teledysku :)

 

...co ty na to, bo ja na to jak na lato.... :)

...ja na to - jak najbardziej :yes:

wdzięczne pląsy nie powinny zdemolować Twego ślicznego ogrodu

http://kingsize.wrzuta.pl/audio/aANK4YH0dYP/mietek_szczesniak_prababcia

zastanawiam się tylko, czy huczna zabawa nie będzie przeszkadzać dinusiom w wysiadywaniu jaj :rolleyes:

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=17875&d=1280259363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś czy możesz mi napisać jaką trawę masz u siebie posianą (nazwa , producent...). Wygląda bosko. Moja też miała być piękna jak zapewniał sprzedawca, ale niestety daleko odbiega od moich oczekiwań. Pełno chwastów, babek i takiego grubego trawska, które rośnie w kępach i płozi się po ziemi. Pocieszam się tylko tym, że lepsze to niż goła ziemie, ale na pewno po zrobieniu już ogrodzenia i wszystkich rabatek postaram się zmienić trawę. No i chciałbym, żeby to już było to bo to strasznie dużo pracy i wysiłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś czy możesz mi napisać jaką trawę masz u siebie posianą (nazwa , producent...). Wygląda bosko. Moja też miała być piękna jak zapewniał sprzedawca, ale niestety daleko odbiega od moich oczekiwań. Pełno chwastów, babek i takiego grubego trawska, które rośnie w kępach i płozi się po ziemi. Pocieszam się tylko tym, że lepsze to niż goła ziemie, ale na pewno po zrobieniu już ogrodzenia i wszystkich rabatek postaram się zmienić trawę. No i chciałbym, żeby to już było to bo to strasznie dużo pracy i wysiłku.

Pozwolisz,że podpowiem coś. Zamiast wymieniać trawę ,spryskaj swój trawnik środkiem na dwulistne do trawników np Biofix lub Miniszek. Po kilku dniach zauważysz ,że niechciane chwasty zaczynają obumierać. Zabieg należy powtarzać w miarę potrzeb. Ja robię takie opryski dwa razy ,czasami trzy w czasie jednego sezonu wiosna -lato.Koniecznie trzeba też dostarczać trawnikowi odżywek,aby trawka ładnie rozkrzewiała się (mniej miejsca dla chwastów) i była zielona.Pozdrawiam.Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi zdróweczko ostatnio nawala, ustąpiły migreny, odetchnęłam, to przyplątało się zapalenie śluzówki jamy ustnej.

Dwa dni nic nie mogłam jeść, umycie zębów to tortura, gorączka, antybiotyk i straszliwe osłabienie.

Ale już zdecydowanie lepiej i jutro jedziemy do Augustowa...ja tylko popatrzeć na jezioro, reszta będzie się moczyć ;)

 

Tabaluga1 i jak karkóweczka, mniamuśna?

Dziewczyny, z kulami to nie taka prosta sprawa, powstanie całkiem nowy zakątek i to wymaga pracy, wezmę się za to dopiero jesienią.

Chyba że w między czasie wyklują się dinozaury, to będzie po temacie ;)

Betib, u mnie zdjęcia się nie rozjeżdżają, normalnie jest.

Anna eM, witaj, fajny awatarek :)

Zygul, moimi kulami rzucać po torze, o niedoczekanie ;)

Jamles, z Wrockiem sprawa się nieco skomplikowała, wychodzi na to, że Ciocia przyjeżdża do nas.

Jeśli pojedziemy, to pewnie dopiero we wrześniu.

Poza tym lato nas rozpieszcza, wciąż czujemy się tak jakoś urlopowo, pracować się nie chce.

Mam nadzieję że sierpień też będzie rozpieszczał temperaturą i życiem tarasowym, a może i wrzesień i październik i ...listopad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkóweczka właśnie została spałaszowana. Na wyraźne życzenie (wręcz żądanie) moich facetów, wpisuję na stałe do kuchennego repertuaru.:):):)

Mięsko super soczyste, rozpływające się w ustach. Smak zaskakujący. Kapusta o smaku ananasowym, nawet na zimno- pychota. Coś, co tygryski lubią najbardziej;)

A teraz z innej beczki

Tolu, co to jest za świerk na zdjęciu przytoczonym powyżej przez ponurego. Chodzi mi o ten srebrny na nóżce, na Twojej wysepce? Czy to glauca globosa, czy może jakiś inny?

 

Co do zdrówka, to przypomina mi to doświadczenia własne po tegorocznych wczasach. Tyle, że ja po migrenach nie miałam zapalenia śluzówki, ale też problemy gardłowe- ciągła chrypka, suchy bardzo uporczywy kaszel- nawet w nocy. Słyszałam, że może to być spowodowane klimatyzacją, lotem samolotem.

Cóż, trzymam kciuki za powrót do zdrowia i udanej wycieczki życzę.

Edytowane przez tabaluga1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...