Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arctica, nie wiem jakiej podpowiedzi udzielić, by ten smak opisać.

Chyba musisz spróbować to zrobić i wtedy Ty nam opiszesz do czego to podobne.

Umowa stoi? ;)

 

Pewnie:D

 

Tylko najpierw muszę się nasycić cukinią... normalnie nienormalnie pyszna:rolleyes:, dziś właśnie z karkóweczką była i mi się o Twoim przepisie przypomniało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!.. http://forumogrodnicze.info/images/smiles/icon_lol.gif, też się takiej kuli dorobiłam, ale jednej i.. z gałązek wierzbowych ;)

Od jakiegoś czasu chodzą za mną takie kule, ale cenowo tanio nie wychodzą, więc poszłam na kompromis i mam taką.

Za kilka groszy :D, czekam aż dowiozą inne rozmiary.

Jak zdążę wieczorem i nie padnę (po pracach ogródkowych) to wrzucę u siebie.

 

Tolu, zdróweczka http://forumogrodnicze.info/images/smiles/kiss.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze sobie na ten trawniczek i ... boooski... u nas chaszcze az sie patrzy, ale najpierw sie urządzamy pozniej zajmiemy sie ogródkiem... ale marze o takim zielonym dywanie z trawy... mężo ma co prawda jakies koncepcje na te chwaszczory... nooo ok... niech działa, zobaczymy efekty... ;)

 

aa a avatar ;) hehe no cała ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu pourlopowo....zdjęcia przepiękne:) Już po obejrzeniu Twoich ubiegłorocznych fotek z nad Gardy obiecałam sobie, że kiedyś tam pojadę...a teraz tylko się w tym upewniłam. Jak tylko nasza ruinka w końcu stanie na nogi, pierwszy urlop- kierunek Włochy!!! No i widzę, że poza opalenizną, naładowanymi akumulatorkami i wspaniałymi wspomnieniami przytargałaś jeszcze mega łupy;) Szkoda tylko że Polska powitała Cię chorobami.....a co do tego pląsania po rosie to ja też się zgłaszam. Tylko ze mnie to raczej taki wieloryb niż nimfa;)

A tak zupełnie z innej beczki to jestem baaardzo niepocieszona......właśnie doczytałam że wybrałaś się do Augustowa, a ja w niedzielę wrócilam z tych okolic:bash::bash: Gdybym wiedziała że jesteś tak niedaleko.......:bash::bash:!!!

Edytowane przez Rynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynka, jeszcze to nadrobimy, nie raz, ja w to wierzę :)

 

Witajcie Słonka :)

Wczoraj skończyłam antybiotyk, więc wreszcie winko do obiadu ;)

Dziś pochmurny, rześki dzień, wytchnienie od upału, zamierzam popracować w ogrodzie.

Przegonię lenia, który się gdzieś u mnie zadomowił ostatnio.

Trawy ozdobne w pełnym rozkwicie, muszę obfotografować.

A jutro wyjazd do Warszawy, sporo spraw, jak zwykle wszystko w biegu, pośpiechu.

 

Co jecie na drugie śniadanie?

U mnie dziś tak: do ulubionej miseczki wrzucam maliny i borówkę,

zalewam jogurtem wiśniowym, posypuję dużą ilością musli z suszonymi bananami i czekoladą.

Jejuniu, jakie to smaczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro wyjazd do Warszawy, sporo spraw, jak zwykle wszystko w biegu, pośpiechu.

Ha! To obie się będziemy rozbijać w pośpiechu po stolicy :D Ja na 11 z mamą na Ursynów do lekarza a potem w planie Janki :D Jak pojedzie z nami siostra to moze i wiecżór nas tam zastanie. A jeśli to będzie szwagier to.... obiad pewnie już w domu będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, my jeśli nie dostaniemy drzwi do regałów w Ikei tej koło Marek ,(a ostatnio nie było tych drzwi), to pojedziemy do Janek.

Ty się strzeż, bo będę Ci deptać po piętkach ;)

Trzymam i mocno zaciskam by wizyta Mamy na Ursynowie była pomyślna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja krowę w Ikea będę wybierać :D Tzn skórę z niej ;) Udanych zakupów Wam życzę. Zrobiło się chłodniej to i przyjemniejsza podróż i zakupy będą.

Ja chętnei skoczyłabym jeszcze do Arkadi poszwędać sie po H&Y czy Duce ale pewnie nie będą chcieli ze mną jechać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja krowę w Ikea będę wybierać :D Tzn skórę z niej ;) Udanych zakupów Wam życzę. Zrobiło się chłodniej to i przyjemniejsza podróż i zakupy będą.

Ja chętnei skoczyłabym jeszcze do Arkadi poszwędać sie po H&Y czy Duce ale pewnie nie będą chcieli ze mną jechać.... :)

 

 

.. jakto? Kobiecie w ciąży nie odmawia się;) Powiedz,że ich myszy zjedzą :D

 

 

miłego dzionka dziewczyny :)

 

Tolu, czekam na zdjęcia traw. Wiesz , jak ja je uwielbiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, w Arkadii też będę, muszę zajść do Jeans Club, zawsze tam kupuję T-shirty.

Zdzwonimy się na wspólną kawę :) A Ala dobrze mówi, widmo myszy w domu powinno zadziałać ;)

 

Alunek, mnie też te trawy chwytają za serce. Pięknie odbiła po zimie Rozplenica i już kwitnie,

zakwitła wysokimi, cieniutkimi witkami Trzęślica.

Lubię patrzeć, jak wiatr nimi porusza, jest coś tak delikatnego, subtelnego w tym widoku.

Czysta poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka, nie wiem, czy trzeba, ja zawsze wycinam, bo mi się takie badyle nie podobają.

A Ty już wiesz, że ja pewne ogrodowe "trzeba, nie można" naginam do własnym potrzeb i odczuć estetycznych ;)

Tak więc u mnie badyle już wycięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, no właśnie, dawne forum, dawna atmosfera, dawne zloty forumowiczów...bezcenne.

Aż żal, że komuś to przeszkadzało. To były piękne czasy, wirtual wirtualem, a real realem.

Połączenie tych dwóch światów owocowało przyjaźniami, mnóstwem dobrych wspomnień i tęsknot.

Takie zloty formalne mobilizowały ludzi, by w ten jeden dzień przyjechać i spotkać się ze wszystkimi bez względu na wszystko.

Bo wiadomo, że jak się samemu coś organizuje, to jakoś ciężko zgrać terminy.

Nie wiem, dlaczego Redakcja pozbawiła nas takich spotkań, żal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do yuki, to może ja odpowiem, choć moje jeszcze nie kwitły:( i nie jestem fachowcem w tej dziedzinie.

Podobno powinno się usunąć całe kłącze, z którego wyrosły i kwitły kwiaty. Wydaje ono kwiat jednorazowo, a potem tylko zajmuje miejsce;)

Udanych zakupów życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...