Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakby wogóle deszcz nie zacinał, wiatr nie wiał i burzy nie było.... Rośliny piekne, zdrowe. Potrafią Ci się Tolu odwdzieczyć, to widać. Moje dalie wszystkie leżą po wichurze. Nie ruszma bo boję się połamać. DOniczkowe wytłuczone. Petunie miniaturkowe którymi mnie zainspirowałaś i które posadziłam też u siebie w tym roku chyba pół kwiatu straciły na deszczu. Ech..... powinnam lepiej tego wszystkiego pilnować.... I ubolewam, że tych różowych z żółtymi środkami nigdzie nie znalazłam. Mam blado różowe jedynie. Szkoda, bo te Twoje są cudne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całkiem serio się zastanawiam, czy nie poprosić sąsiada, zeby mi zrobił takie podpory/ograniczniki dla roślinek rozrastajacych się kępiasto jak własnie np. dalie ale też w sadzie dla jeżyny bezkolcowej. Takie kółko z drutu na 3 nogach/szpikulcach. Roślina byłaby wtedy w srodku i miałaby podparcie ale też i ograniczenie do rozkładania się na boki. Rosłaby w bardziej zwartej bryle i moze wiatr by jej tak nie połamał.... Nie każdą roślinę mogę palikować bo niektóre są delikatne i tylko paliki byłoby widać. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Pewnie cały urok popsuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donia moze mogloby to byc w zielonym kolorze i pewnie takw oczy by sie nie rzucalo

- my odgrodzilismy koniec dzialki dla psow zeby mialy porzadny wybieg i malz chcial sztachetkami a ja sie uparlam na zielone systemowe i teraz nie zaluje - jak sie popatrze na koniec dzialki to praktycznie nie widac tego ogrodzenia - jakby byly stzacvhetki byloby okropnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wierzby mają niesamowite zdolności w wyginaniu się do samej ziemi. Az dziw, ze postawione wracają do zycia jakby nic sie nie stało.

U mnie podobnie leżały. Ale aż tak latajacych doniczek nie miałam! Ech, ale musiało Ci być wtedy przykro i żal. DObrze, ze śladu juz po tym nie ma, ze tylko zdjecia zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększyłam swoje żurawkowo-begoniowe cypelki, czyli trawnika znowu mniej.

 

Tolu czy mogę prosić o radę? Jak wejdziesz na stronę sprzedawcy ogrodibalkon na allegro i wpiszesz żurawka to którą byś poleciła kupić. Nie ukrywam że podobają mi się wszytskie, ale co za dużo to i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...