Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Faktycznie moje okolice to jak Toscana, morza mi tylko brak :) dzisiaj po paru nie za ciekawych dniach znowu jest slonecznie, zimnawo bo zimnawo ale pieknie swieci az zyc sie chce.

Bonsai niczego sobie i jak Arnika pisze, psikaj woda.

 

ps moj glupek tez tak robi do kitu albo ostro-nienaturalne albo zolte - no ale tak to jest jak sie focic nie umie i na automat sie czlek zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no ba, z najlepszych rąk przecież ;)

a cena do uzgodnienia...negocjuj :)

obecna kita też accordzik...śliczna, bardzo się cieszę, bo nie ukrywam, że ja blachara jestem ;)

 

Dziewczyny, te moje pociechy zawsze dobrze się uczyły, na moje szczęście ;)

 

Dorbie, gratuluję sportowych osiągnięć syna.

To bardzo ważne żeby miał pasje i robił coś, co mu sprawia przyjemność.

Bo w końcu to czyni człowieka szczęśliwym, czyż nie?

 

Wlasnie, a chyba szczesliwym dzieckiem jest.

A to bardziej moje ambicje, zeby moje dzieci byly na przodzie. Nie, wcale go nie ganie i nie podkrecam, samemu musi mu zalezec, a ze w klasie jest w srodku, trudno, nie jest to tragedia.

Ciekawe jak mlodszy, ale szkolna kariere zaczyna za rok :-)

Czas pokaze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie normalnie nosi, jak leje.

Jak kropi, kaptur na głowę i wychodzę do ogrodu, coś tam czmonię.

Tylko fakt, dzień krótki, a bez słońca to cały czas ciemno.

Ale co tam, damy radę Ala, do świąt już coraz bliżej,

potem dnia zacznie przybywać i zaczniemy dni odliczać do wiosny...i to jest piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka, mnie ten kominek ratuje przed deprechą.

Latem każdy gdzieś tam fruwa, coś gdzieś robi, a teraz wszyscy lubią posiedzieć przy kominku.

On integruje rodzinę, a ja to bardzo lubię :)

Do tego kieliszeczek pigwówki i można jakoś znieść tę jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, jak dobrze, że ktoś pralkę wymyślił, co? a jakbyś tak musiała biec do rzeki prać?;)

Pozdrowienia Synusiowi :)

 

Sara_78, ja potrzebuję czegoś, co będzie niższe i dłuższe. Szukam nadal.

Wkleisz zdjęcia jak będziesz ją miała, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu też rozpalam w kominku, ale niezbyt często.

Jak budowaliśmy dom to nie wyobrażałam sobie salonu bez kominka. Po zamieszkaniu w sezonie zimowym prawie codzienie paliliśmy, ale teraz to raz na tydzień, czasami nawet na dwa tygodnie, głównie jak przychodzą do nas znajomi.

 

Przyznaje jednak rację,że rozpalony kominek roztacza magię wokół siebie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu nie jestem fanem kominka i nigdy nie zastanawialam sie czy chce czy nie .. poprostu nie mam, nie bralam go nigdy pod uwage pomimo "co kominka miec nie bedziesz`?" :D ale ja calkiem nieromantyczna jestem i nawet swieczki zapalam tylko na swieta - no chyba ze nie-malz zrobi mi romantyczna kapiel, to juz nie marudze ze stawia swieczki ba wannie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kominek , no, koza swieci sie prawie codziennie, jeszcze przezywamy jej nowosc :-) ale jak byla budowlana bez szybki tez duzo palilismy.

Tolu, je tez mam jeszcze malutkie ambicje co do ogrodu, ale chyba to pierwszy weekend, na ktory nic nie zaplanowalamm, zimno, mokro...

Ale juz planuje rabaty na wiosne:-) A podobno mąż mi kamieni dołożył na moje obrzeża, nawet nie widzialam, bo wracam po ciemku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...