Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzieki Tolu, kochana jestes. :p

 

Zeljka

Ten gres ma nazwę ALFABIA, a jego producentem ALCALATEN, włoska firma.

Możesz tej płytki u siebie nie dostać, u nas też tylko jeden sklep ma ją w ofercie. Ale i na to jest rada. Przyjedziesz do mnie w odwiedziny, a przy okazji kupisz gres. Nie głupi pomysł, prawda?

Dzieki Tolu, poszukam, moze mi sie uda. Zaproszenie przyjmuje :D , jak bede sie wybierac, to dam znac wczesniej.... :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Verunia gdybyś pokazała zdjęcie tej ściany, byłoby łatwiej coś doradzić. Nie wiem, czy to jest fragment ściany gdzieś w holu, czy ogólnie, wszędzie gdzie pies spaceruje.

Jeśli to jest fragment ściany, to ja nie robiłabym czegoś na stałe, ale coś, co byłoby jakiś czas i przyzwyczaiło psa do chodzenia środkiem, a nie przy ścianie. Na przykład można zrobić z drewna, lub płyty i pomalować na kolor kości słoniowej taką wąską skrzynkę. Wysokość około 40 cm szerokość około 10cm, długość tyle ile potrzeba. W tę skrzynkę wkładasz patyki bambusa, lub zasuszone gałęzie wierzby mandżurskiej, wikliny....lub cokolwiek co Ci przyjdzie do głowy. Zasypujesz to białymi kamykami w skrzyni, możesz to nawet podświetlić halogenem. Będzie to stanowić element dekoracyjny ściany, pies musi to ominąć, nie zajmie to dużo miejsca i w każdej chwili można to wyrzucić jak się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia takie kamyki znajdziesz w woreczkach w kwiaciarniach, IKEI, a najtaniej w centrach ogrodniczych, lub firmie handlującej kamieniem ogrodowym.

Jeśli masz tam kontakt w ścianie, to kup malutką lampkę i włóż ją na wierzch do skrzynki tak, by te gałęzie podświetlała od dołu.

Super to wygląda, bo tworzy ciekawe cienie tych gałęzi na ścianie.

 

Możesz tę dekorację zmieniać sezonowo, np. w grudniu wieszasz na gałęziach małe bombki, przed Wielkanocą jajka (można kupić takie do zawieszania), jesienią kilka kiści czerwonej jarzębiny, lub rajskie jabłka. Wtedy ta dekoracja będzie żywym obrazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu trwają prace przy montażu drzwi wewnętrznych.

Dzrwi robione przez stolarza, z drewna sosnowego.

Wzór bardzo klasyczny, więc nikogo tu nie zaskoczę.

Szyba mleczna, ale nie jednolita. Jak się przyjrzeć z bliska, to widać na niej przezroczyste kwadraty.

Drzwi montowane na przeciwko okien, światło padające na szybę powoduje taki delikatny, migoczący efekt.

Ciekawie to wygląda, trochę rozbija monotonność dużego przeszklenia.

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/4-3.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/3-2.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/2-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Zeljka :D

Drzwi pełne są do łazienki. Nie mają na dole tych dużych okrągłych otworów wentylacyjnych, ale mają pod pewnym kątem naciętą szczelinę w dolnej części.

To dość estetyczne, delikatniejsze rozwiązanie. Tak myślę :wink:

Drzwi w rzeczywistości są jaśniejsze niż na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dziewczyny :D

Ten model stracił jakoś na popularności, ale ja go przywracam do łask, wynoszę na salony, niech się gdzieś w czworakach nie poniewiera :wink:

 

Teraz czekam na firmę od parkietów, będą układać podłogi na górze.

Korniki już się cieszą :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...