Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolusia wyściskana ,trawa wyturlana , winko wypite ....idziemy spać .....dom i ogród jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach ...w życiu Jej nie zaproszę do siebie bo to wstyd normalnie ;)

 

TOLA1.jpg

 

Różana Czarodziejka ...piękna ...po prostu piękna

 

TOLA2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps..... rano- jak Tola bedzie spala przelecę sie po ogródku i jak znajdę chwaściora to zrobie zdjęcie i wkleję ....na razie nie widziałam ani jednego ,ale ja wypatrzę na 100% !!!! nie wierzę,że nic nie ma w tym wymuskanym ogródku ...nie ma bata ....musi coś być !!!!

ps2.....święte żaby Toli rechocą jak te głupie :) a słowiki jak śpiewają ???? ZAJE...FAJNIE :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola, kochana skąd ty bierzesz czas i siłę na taki zadbany ogród. Ja po powrocie z pracy czyli koło 16.30 właściwie nie wiem za co złapać. Ale dzisiaj tak mnie zmobilizował twój ogród, że walczyłam dzielnie ze trzy godziny, efekt oczywiście jest, chociaż twojego nigdy nie osiągnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P. - w ogrodzie prawie dzień w dzień coś robię i też się dzisiaj zastanawiałam skąd dziewczyny mają tyle czasu i ............siły.

Wyszłam na ogród około 10-tej wróciłam o 20-tej, jesteśmy padnięci z małżem.

A najgorsze, że do końca jeszcze dużoooooooooooooooo do zrobienia, a efekt w porównaniu z Tolą, Dorbie i Arcobaleno, Sure - marny, nwet bardzo marny :(

Zanim skończymy to się wykończę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie , ale się uśmialiśmy z Michałem, poprawiłaś mi humor :)

To jak na pierwszy sezon, to nie mamy aż tak tragicznie, jak mi się wydawało ;)

tylko, żebym jeszcze umiała coś sensownego ułożyć z tych roślin, a na razie mam bez składu i ładu :)

Moje ulubione powiedzonko - Później przesadzę hehehe

 

Tyle tylko, że Ty masz tam hektary, a my jakieś 400 m2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...