Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Maxi moja droga :D

Co ja tam byłam, tyle co nic, w tym dwa dni wyciągi nie chodziły, tak wiało i padało... :evil:

Siedzieliśmy w jaskini solnej i wdychaliśmi cośtam cośtam, skusiłam się na masażyk, ale chyba nikt zdjęć nie zrobił ...a szkoda... :wink:

wody w pijalniach zdrojowych nie piłam, bo jakieś dziecko płakało, że smierdzi małżami :lol: a ja dzieciom wierzę na słowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba że już lato będzie to się od razu na wodne przesiądę :wink:

 

dobry pomysł :lol:

jeśli jedziesz gdzieś dalej, to życzę Ci śniegu

jak dla mnie, to nie mam nic przeciwko temu, by w marcu było już ciepło.

Zdecydowanie wolę leżak na trawniku, niż narty na stoku...mój Blacky wprost przeciwnie :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, fotel w łazience polakieruję, by mi nie spleśniał

 

bo wiesz tak patrze na Twoja lazienke i ten fotel, tak patrze i patrze :wink: i tak mnie meczy strasznie zeby Ci zaproponowac zebys moze ten fotel pomalowala lakiero-bejca na kolor szafki pod umywalke ? dlatego sie pytalam czy on juz jest polakierowany, bo bylo by po ptakach bejcowanie.

 

Nie wiem czy Tobie teraz to optycznie bardziej odpowiada zeby sie zlewal z reszta, ale z mojego punktu "siedzienia! hihi jest mdlo w tamtym rogu... wszystko sie ze soba zlewa, jedynym "zywym" punktem jest wlasnie szafka w tym pieknym ciemniejszym kolorze i robiac fotel tez w tym kolorze lazienka zyska na wyrazistosci 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag Skarbie mój, dobrze mówisz :D

też o tym myślałam, tylko problem jest taki, że mam jeszcze we wnęce za prysznicem ciemną, grubą półkę na ręczniki i pod nią duży kosz na bieliznę taki sam jak fotel. Fotel z koszem gra. Czy kosz też malować??

 

Patrząc z tej strony, z której robione jest zdjęcie, rzeczywiście jest mdło.

Ale na tej ścianie z lustrem są ciemne drzwi(tzn. będą) szafka pod zlewem, szafka stojąca i półka nad zabudową geberitu.

Po wstawieniu drzwi zrobię jeszcze jedno zdjęcie od tej drugiej strony.

I wtedy pomyślimy raz jeszcze, tak?

Buziak wielki, za to że myślisz o tych moich kątach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że już lato będzie to się od razu na wodne przesiądę :wink:

 

dobry pomysł :lol:

jeśli jedziesz gdzieś dalej, to życzę Ci śniegu

jak dla mnie, to nie mam nic przeciwko temu, by w marcu było już ciepło.

Zdecydowanie wolę leżak na trawniku, niż narty na stoku...mój Blacky wprost przeciwnie :roll: 8)

 

A ja lubię i jedno i drugie , wszystko w swoim czasie oczywiście :D

A teraz zabieracie sie ostro za chałupkę ?

Będę 3mać kciukasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxi

z tym ostrym zabieraniem się to wiesz, ciągle czekam na wielką kumulację w totku :wink:

Ale mam też inny problem, przez który źle sypiam od wielu tygodni.

Dawno, dawno temu malowałam sobie wizualizację salonu.

Ściana kominkowa miała być wyłożona imitacją kamienia.

Lekka forma kominka, miała rozbijać ciężkość tej kamiennej ściany.

Problem polega na doborze koloru tych ściennych płytek.

Jasnokremowe zleją się z kolorem ścian. Kontrastem byłyby te ciemne półki.

Ciemniejsze płytki kontrastowałyby z resztą jasnych scian, ale nie wiem, czy nie przytłoczyłyby tego pomieszczenia i nie uczyniły tej ściany bardzo ciemną wieczorem.

Nad nią są co prawda światła, które maja ją oświetlać po zmroku....sama już nie wiem.

Popatrzcie na te zdjęcia i powiedzcie, jak to widzicie. Będę wdzięczna za każdą sugestię.

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/kom1.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/wrewrwerw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toluś a jaką będziesz tam miała podłogę ?

 

Ja bym chyba jednak optowała za jasnym kamieniem , może nie kremowym ale bardziej beżowym , raczej melanż niż jednolity kolor ( kuleczka ma chyba takie o ile dobrze pamiętam ) .

Za to zaokrąglenie frontu kominka możaby zrobić ciemniejsze , nawiązując do parapetów i półek . Chyba :roll:

A karnisze z chociażby atrapami zasło planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekamy na zdjecia lazienki z dodatkami, fotela nic nie goni 8) :wink:

 

a co do kamienia to ja dala bym tez jasny i to taki jasny jak te jasne mazie w plytkach :lol: musisz pamietac o tym ze ciemny kamien przy jasnych scianach bedzie tworzyl wielka ciemna plame na pierwszy rzut oka.

Zobacz na ta fotke ktora wrzucilas.... ale nie ta ostatnio tylko ta z oknem i popatrz ze na ta sciane nie pada swiatlo z okna, czyli ta sciana bedzie zawsze ciemna.

Co jeszcze przemawia dla mnie za jasnym kamieniem, to to ze na jasnym bardziej widac fakture.... dodajac do tego identyczny kolor scian, ale naprawde identyczny, to ta faktura przy gladkich perfekcyjnych scianach bedzie tym czyms wow w pomieszczeniu, ale nie bedzie obuchem w leb tylko bardziej na eleganckiej i bardzo delikatnej zasadzie.

 

ps. ozywiacz pomieszczenia juz masz tz parapety, polki itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko powiedzieć, że czytając te 22 strony wypowiedzi na temat twojego domku i jego urządzenia zarówno środka jak i ogrodu sprawiło mi bardzo dużą przyjemność, muszę pochwalić i pogratulować pomysłów.

 

W moim przypadku to ja jestem w fazie początkowej wszystkiego :), dopiero z mężem zaczynamy stawiać domek, więc jeszcze długa droga przede mną.

 

Ale jak widzę twoje poczynania to liczę na podpowiedź jezeli chodzi o ogród, bo twój zapowiada sie rewelacyjnie, a zagospodarowanie działeczki jest pomysłowe i piekne.

 

Ja w tej chwili to nawet nie wiem nic o roślinach i się aż boje pomysleć jak mam zagospodarować te moje metry działeczki :(

 

pozdrawiam Edyta

sąsiadka z Białegostoku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, dzięki dobra kobieto. Dobrze mi radzisz. Skłaniam się ku tej opcji.

Zjeździłam za tym kamieniem pół Polski. I w każdym coś nie do końca pasuje.

Ale jestem cierpliwa (coraz mniej ostatnio) i wierzę, że uda mi się wreszcie kupić to, co bym chciała.

 

Maxi podłoga będzie z jasnego jesionu, chociaż bardzo mi się podobają te egzotyczne parkiety. I schody ciemniejsze też mi się bardziej podobają, a będą chyba jasne...ech... :roll:

W salonie okno będzie miało delikatne coś na sobie. W dzień całkowicie rozsunięte, wieczorem trzeba pewnie będzie zasłonić tę ciemną taflę szkła, by było przytulniej. Chciałabym coś bardzo delikatnego.

 

PP....ratownik, powiadasz? niezły pomysł :wink:

 

mbied1, Edytko, ogrodu nie trzeba się bać, ogród trzeba lubić.

Najgorzej jest zacząć, przygotowanie jest najtrudniejszym etapem, a potem sadzenie roślin to już sama przyjemność. Będziesz miała pytania, pytaj o wszystko. Trzymam kciuki za Twoją budowę i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu-i ja mam zamiar nie raz lecieć w sprawie ogordu do Ciebie po poradę, mogę?

 

Aka zawsze i o każdej porze :wink: to dla mnie przyjemność :D

ja już dni skreślam czekając na wiosnę, ciekawe, czy moje kaczeńce w oczku przeżyją i czy zakwitną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...