Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[

 

Jamles, dobrze, że czuwasz pod moją nieobecność, tylko skąd odpowiedź "nie wiem" :roll: tak nie może być 8)

Dawaj na podlasie, dokształt będzie :wink:

no, miałem jeszcze telefon do przyjaciółki 8) i ..... nieskorzystałem :oops: :( :wink:

a na Podlasie to nie wiem, którą obwodnicą jechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Misiach - Rysiach już było, teraz najnowsze wieści z budowy.

Jak ponarzekałam trochę, to coś się wreszcie ruszyło.

Dziś od rana pan stolarz montuje opaski wokół drzwi na poddaszu.

Kręgosłup podleczył, zaległości na innych budowach nadgonił i zawitał do mnie, jakże się cieszę :D

Obiecał też wykonanie schodów w maju.

Odezwał się też błękitnooki Grzegorz od łazienek. Chyba chciałby...i ja też :wink: 8)

Ale ponieważ ta łazienka przy sypialni jest trudna do zrobienia, bo dwa skosy, bo ściana z lustrem i umywalką ma być na środku, a za nią mini pralnia.

Bo z sypialni schodzi się do niej po 3 stopniach, a drugie wejście po dwóch stopniach w górę jest z pomieszczenia nad garażem.

To orzekł, że bez profesjonalnego projektu nie ruszy.

W związku z tym, jestem na jutro umówiona z miłą panią Anią, która ten projekt ma wykonać.

Trzymajcie kciuki. Może uda się to fajnie zaaranżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim pozdrawiającym i odwiedzającym :D ja też pozdrawiam serdecznie baaaardzo :D

 

Raport: stolarz zrobił, co miał zrobić. Dowiedział się też, co planuję względem niego na najbliższe miesiące i...jęknął :roll: :wink:

W kilku sprawach usłyszałam nie da się, ale siłą uroku osobistego :wink: przekonałam go, że wręcz przeciwnie. Da się i to jeszcze jak 8)

Z panią Anią jestem umówiona na sobotę, pojeździmy po salonach glazurniczych.

Mniej więcej powiedziałam jej jak ja widzę tę łazienkę. Pokazałam nabazgrany swój zamysł. Zobaczymy jaka będzie jej wizja.

I na koniec wieści mniej dobre niestety. Budynek tańczy na tym moim gruncie gliniasto - wysadzeniowym.

Coraz więcej pęknięć, szczelin, zwłaszcza na poddaszu, na skosach, gdzie są karton-gipsy.

Nie podoba mi się to :( wcale...

 

No i ta zima za oknem, wciąż sporo śniegu, trawnika nie widać, a już chciałabym go kosić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu masz piękny widoczek z okna naprawdę podziwiam.

Mam pytanie z czego masz ulożoną tą ścieżkę w ogródku i jaki to dokladnie kolor?

Ślicznie wygląda z zielenią trawki tylko jak się sprawuje przy jesiennej slocie?

Czy zostają na niej ślady blota?

Pozdrawiam cieplutko i czekam na dalsze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...