Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tolu - inspiratorko moja :wink: ,

 

z okazji zbliżających sie Świąt Wielkanocnych, życzę wiele radości, satysfakcji ze zrealizowanych planów i marzeń o tych jeszcze nie zakończonych planach, a przede wszystkim zdrowia i uśmiechu nie tylko od święta. I oczywiście mokrego dyngusa.

:lol:

 

http://www.kartki.lagata.pl/kartki/23/658.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu czekam na fotki z projektem drugiej łazienki, no i te gresy... ach, piekne, czemu takich nie było jak ja u siebie kładłam gres? i wcale nie duża cena, mysląłam, że cena powlali, a da sie przełknąć 8) super, nas czeka jeszcze gres na ganku, ciekawe czy takie cudo by sie nadało?

 

Wesołych świąt przy okazji i smacznego jajka no i wrzuc nam na otuche swój ogród wczesna wiosną :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka

Aldio

Gohna

Agiis

Aga J. G.

Frosch

Roszponko

Premiumpremium

Soniko

Editta

Mohag

Tomki 4

 

Bardzo dziękuję za życzenia świąteczne :D :D :D

 

Wam również życzę pięknych, radosnych Świąt, niech będą wyjątkowe, takie, które na długo zostaną w pamięci.

Niech ten czas Wielkiej Tajemnicy napawa nadzieją, pomaga w trudnych chwilach. Niech daje siłę i moc.

 

Wszystkim, którzy tu do mnie zaglądają życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :D

 

http://srodziemie.sfan.pl/grafiki/teksty/wielkanoc.jpg

 

 

A zdjęcia będą w przyszłym tygodniu.

Przyjdzie mi chyba zrezygnować z mojego pęknięcia w ścianie, ale obiecuję, że wizualizację tych moich "odlotów" pokażę bez względu na to, czy je zrealizuję, czy nie. W końcu obiecałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andre 59

Adriano Komputero

Mikazuu - sąsiadko

RobSto - sąsiedzie

Neferko

 

bardzo dziękuję i przepraszam, że nie w Waszych wątkach, a tu złożę Wam życzenia

( post wysyła się 10 minut, co z tym forum? :roll: 8) )

 

Wesołych, radosnych Świąt, niech spełniają się marzenia te wielkie i te maleńkie,

budowlane, zawodowe, osobiste i te nie z tej ziemi...

 

tego Wam tola z rodziną życzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Tolu!

Przede wszystkim spóżnione życzenia świateczne - szczęścia, radości i uśmiechu.

Trafiłam na twój ogród przypadkiem szukając czegoś w internecie i szczęka mi opadła do samej ziemi. GRATULACJE!!!!

Oprócz nabawienia się kompleksów nasuneła mi się refleksja czyby nie zrobić czegoś z naszym ogrodem a szczególnie z jedna jego częścią, która obecnie jest dosyc zaniedbana. Patrząc na twoje rozwiązania pomyslałam o rabacie żwirowej (kawałek o który mi chodzi przylega do ściany domu) i ciekawa jestem czy mogłabyś z własnego doświadczenia polecic jakies niezbyt wysokie ale jednak dosyć reprezentacyjne rosliny, które dobrze znosza stanowisko na tak zwanej patelni (pełne nasłonecznienie od rana do 2 po południu). Calość tej rabaty in spe ma kształt trójkąta prostokatnego o bokach 4,5 (przy ścianie) i 1,5 metra czyli jest raczej niewielka. Jesli znajdziesz chwile czasu bede bardzo wdzięczna i z góry dziekuje

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...