Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Tolu za słowa otuchy.To prawda chłopaków mam cudownych .:D(Ale ja skromna jestem)My też ogród już posprzątaliśmy ,nawóz rozsypany nawet w tym pośpiechu za szybko posadziłam frezje ale kazali mi je zakryć agrowłukniną i powinno być dobrze. Powsadzałam przed deszczem trochę drzewek i krzewów nowych ,to mam spokój z podlewaniem:sleep: i się byczę.A przed chwilą to nawet gradem sypło ,ale przy temperaturze +11 st. długo nie poleżał.No a od jutra u nas już tylko słonko :lol2:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to duet H&M musi się zgrać coby byli razem w domu ;)

jeszcze jakby jakiś kandydat na zięcia wpadł na weekend :rolleyes::cool:

 

PS. siatkarze mogą sobie zrobić trening w plenerze .... wiem drogo by wyszło :yes:

 

o to, to... z tego duetu najgorzej dorwać H. z M się dogadam,

ale gdyby tak siatkarze...z okazji dnia dobroci dla toli, charytatywnie, oj...to może jeszcze jednego Nidiformisa bym poświęciła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś Dolina Słońca i powitała i pożegnała nas przepięknym lazurem nieba, Ciężko było wyjeżdżać, zwłaszcza że wtedy u nas jak w kieleckiem ........dmuchało;).

Takiej pogody to ja na nartach jeszcze nigdy nie trafiłam, 6 dni pełnej lampy.

Jak przyjechałam do domu musiałam balsamem brązującycm koloryt reszty( szyi, dekoltu) do twarzy dorównać bo śmiesznie wyglądałam.:lol2:

 

Sama Madonna to bardzo miłe miejsce, fajne trasy no i pyszne Bombardino.

I stosunkowo blisko nad Gardę. Nie mieliśmy czasu na taką wycieczkę ale myślę, że tam lepiej o ciepłej porze jechać aby w pełni docenić jej urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tolu ma pytanie.........właściwie do wszystkich ;)

 

Zastanawiam sie nad wertykulatorem. Wypożyczeniem lub kupnem z sąsiadami na spółkę.

Wiem że ty Tolu traktujesz swój trawnik areatorem. Czy takim elektrycznym czy spalinowym?

Jeżeli elektrycznym to jakiej firmy? jest godny polecenia? daje rade?

Czytałam na różnych forach opinie i wiadomo są podzielone.

Czy po wertykulacji nawozi sie trawe od razu? czy robicie to później? I jaki nawóz najlepiej siać? typowo do trawnika czy inny?

Ja jak zawsze przychodze do was z pytaniami...

Edytowane przez elbra1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś Dolina Słońca i powitała i pożegnała nas przepięknym lazurem nieba, Ciężko było wyjeżdżać, zwłaszcza że wtedy u nas jak w kieleckiem ........dmuchało;).

Takiej pogody to ja na nartach jeszcze nigdy nie trafiłam, 6 dni pełnej lampy.

Jak przyjechałam do domu musiałam balsamem brązującycm koloryt reszty( szyi, dekoltu) do twarzy dorównać bo śmiesznie wyglądałam.:lol2:

 

Sama Madonna to bardzo miłe miejsce, fajne trasy no i pyszne Bombardino.

I stosunkowo blisko nad Gardę. Nie mieliśmy czasu na taką wycieczkę ale myślę, że tam lepiej o ciepłej porze jechać aby w pełni docenić jej urok :)

 

Ooo Maxtorcia.. to byłyśmy w tym samym miejscu o tej samej porze... , żal by było wyjeżdżać, gdyby słonko nadal świeciło, dobrze, że w sobotę przestało... Mój Emil bez koszulek i kurtek jeździł w samo południe, a mama z tatą opalali się na leżakach.. w słońcu było +26*... Po raz pierwszy nie marzłam na nartach, było cudnie... bombardinio pyszne , ale nie potrzeba było się rozgrzewać.. ;) Miałam zakusy smyrnąć nad Gardę, ale... szkoda było mi czasu... tak było super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Maxtorcia.. to byłyśmy w tym samym miejscu o tej samej porze... , żal by było wyjeżdżać, gdyby słonko nadal świeciło, dobrze, że w sobotę przestało... Mój Emil bez koszulek i kurtek jeździł w samo południe, a mama z tatą opalali się na leżakach.. w słońcu było +26*... Po raz pierwszy nie marzłam na nartach, było cudnie... bombardinio pyszne , ale nie potrzeba było się rozgrzewać.. ;) Miałam zakusy smyrnąć nad Gardę, ale... szkoda było mi czasu... tak było super...

 

Arnisia, jeszcze się okaże że byłyśmy w tym samym hotelu;)

My mieszkaliśmy w Ambiez Residence, dosłownie kilka kroków od kolejki na Groste i Pradalago ale jeżdziliśmy głównie na Groste i Spinale.

Niewykluczone że się gdzieś minęłyśmy bo mowę polską słyszało się często.Przerwy robiliśmy sobie około 13 w w środkowej knajpce - Riff. Graffter.

Oj pojechałoby się jeszcze:)

 

Z Tolą spotkałyśmy się przypadkiem kilka lat temu w sklepie z butami w Predazzo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ten sam hotel.. ja byłam w Artuik w Marillewa1400 więc druga strona góry- inna część doliny słońca.. ale górki to te same po których śmigałyśmy... i ja i Ty musiałyśmy wspinać i zjeżdżać w dół .. czyli spotykać mogłyśmy się po środku... Fakt.. w tym czasie free ski pas zrobił swoje i Polaków było całe mnóstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...