Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witaj tolu :-)

 

wiesz - oglądając Twój jesionowy parkiet zdecydowaliśmy sie wyłozyć poddasze deską barlinecką-jesion. wczesniej jakoś ten kolor do mnie nie przemawiał (przed lakierowaniem) ale wyszło bardzo fajnie :-)

 

pięknie u Ciebie w ogrodzie, och piękie :-) jak zwykle zresztą ;-)

no i projekt łazienki ...no,no,no.... 8) 8) 8) teraz tylko (aż??) trzeba czekac na wykonanie....

 

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, ja nie będę Cię męczyla pytaniami o łazienkę ale o salon :) Jakbyś mogła to wklej zdjecia salonu (szczególnie interesuje mnie ścianka na której jest położony kamień i kominek). Jakbyś mogła to wklej jakieś zdjątko :oops:

 

A tak na marginesie... TO STRASZNIE MI SIĘ PODOBA TWÓJ DOMEK I OGRÓD - naprawdę SUPER!!!!

 

Pozdrawiam Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu. Od pewnego czasu poczytuje sobie Twoj watek - jestem pod wrazeniem - no, ale nie ja jedna. Z zazdroscia ogromna spogladam na ogrod, bo ja o takim moge tylko pomarzyc - posiadanie w rodzinie uwielbiajacego kopac wszedzie gdzie popadnie psiaka absolutnie wyklucza posiadanie takiego cudu natury. Ale zdjecia ogrodu "z altana w tle" to sobie sciagnelam! :p A co, altany to moje psiatko nie wykopie :D

Z niecierpliwoscia oczekuje na lazienke w "realu" - na pewno bedzie co ogladac.

Pozdrawiam i gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi weekend to jednak fajna sprawa.

Wyjechałam nad jeziora i było wszystko, tak, jak być powinno. Woda cieplutka, łódka szczelna, żagielek postawiony :wink:

Zapach ogniska, sosny dające przyjemny cień, gitara i śpiewnik... bo trzecia, czwarta zwrotka już umyka z pamięci 8)

ptaki nieustające w swych śpiewach, słońce łagodnie opadające za horyzont...

stabilna balustrada drewnianego pomostu...rybka machająca ogonem na końcu wędki (nie mojej, niestety) :wink:

 

A dziś poniedziałek, nadal upalny. SMS do radia ZET wysłany, wielka kumulacja, na pewno właśnie do mnie zadzwonią, a wtedy piwo dla wszystkich :wink:

 

Mufka, dzięki za nazwę, zapisałam.

 

Renia70, gdybym była czarodziejką, jak piszesz, to pewnie wystarczyłaby mi różdżka, a tak paznokcie zdarte, to co to za czary?...pozdrawiam najserdeczniej :D

 

Ivonesca, ten jesionowy parkiet w realu wygląda ładniej, ciekawiej, cieplej niż na zdjęciach. Nie żałuję wyboru. Pozdrówka.

 

Daggulka, dzięki, pięęęęknie do mnie piszesz :D :wink:

z tą kasą na ogród to jest tak, gdybym miała firmie jednorazowo za to wszystko zapłacić, to pewnie byłaby to nie mała kwota.

Ale wkład pracy własny, a rośliny kupowane takim sposobem...tu 7 zł zostało z zakupów, to buch, jakiś krzaczorek.

Tam gdzieś jakaś "lewa kieszonka" i 15 zł. to mały srebrny świerczek.

I wtedy tak się tych wydatków mocno nie odczuwa. Pergola to zakup posezonowy, przeceniona ekspozycja, cena - 40% daszek robiony przez męża.

Wiele większych iglaków przekopanych z działki rekreacyjnej, byliny też.

Takim to sposobem jakoś daję radę realizować te swoje marzenia o kolorowym ogrodzie.

 

Asia R., z salonem to jest tak. Ten kamień, który wcześniej pokazywałam, miał ułożyć mój glazurnik, ponieważ wciąż czekam, aż znajdzie dla mnie czas, to ściana w salonie też czeka.

Kilka dni temu, odkryłam jeszcze inny kamień. Łupek kwarcytowy, cięty przez fachowca na wąskie kawałkii i ładnie układany na ścianie. Przepiękny kolorystycznie. Zrobię jeszcze dziś zdjęcie ekspozycji, postaram się wkleić wieczorem.

Powiecie, co o nim myślicie. Mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie, a już głupieję :roll:

Glazurnik obiecał zająć się moim domem od początku sierpnia.

Czekam z utęsknieniem, chciałabym już zrobić tę łazienkę, wc na dole no i ścianę kominkową.

 

Trzymajcie kciuki, proszę.

 

Aga, Jamles sznurek sznurkiem, lepiej przyjedźcie na kawę i "tego" który wieczorem podchodzi bardziej :wink:

 

Braza, gdyby tak psiakowi jakoś wytłumaczyć, by altankę i krzaczory w spokoju zostawił...nie da się? :wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalam ze to blizej to jest blizej gardla :p

Tolu. Moje psiatko idealnie nadaje sie do kopania dolkow pod roslinki w ciagu 70 sek. wykopuje na 70 cm glebokosci. Gorzej, bo tak samo swietna jest w druga strone. Ale taka altanke to ja sobie wybuduje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie czyni wielką różnicę, ale tylko w piwie, więc spoko :wink:

i zawsze można powiedzieć, że ładniej niż u jamlesa :-? :cry: :wink:

 

coś czuję, że Jamles nas jeszcze zaskoczy i to szybciej, niż możnaby się spodziewać 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...