Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ładnie, ładnie, co Wy tu wypisujecie?

To się nadaje do "Psychologa dyżurnego", a nie do "Galerii".

Tylko patrzeć, jak mi Admin wątek do innego działu przeniesie :roll: 8)

Dobrze, w takim razie, by czasu nie marnować, wstawiajcie dmuchawę ciepłego powietrza do ogrodu, a ja pakuję grabki , łopatki i wiaderka.....i zaczynamy :D

Aga, a Ty się z tym wieszaniem wstrzymaj, bo ja u Ciebie już za dwa tygodnie przecież.... :roll:

 

Dziewczyny, proponuję spotkanie, taki babski wieczór. Wyjawię tajemnice :wink: 8) .......a Bodzio po tych komputerowych pomówieniach zrehabilitował się kolanami i całowaniem rączek, więc też jest zaproszony.

 

P.S. Obcy w ogrodzie, to pan od systemu nawodnienia i od starobruku.

Reszta prac to tolusi łapki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem potwierdzam że ogród jest prawdziwy, a nie z komputera.

Tolu, mój "ogródek" jest bliżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie , to nie może być dom i ogród Toli , Ona oszukuje !!.

Takie cóś to tylko w katalogach są i robione są komputerowo - Maksiu na pewno potwierdzi , ze są takie programy komputerowe.

No chyba że szkółki ogrodnicze też tak czasami mają , albo... Tola wynajęła jakąś drogą pracownie projektującą ogrody ....

 

oczywiście żartowałem :oops: :roll: 8)

 

potwierdzam.... dom jest prawdziwy, ogród też... byłem, widziałem, zazdrościłem na miejscu, wpadłem w depresje, ale już z niej wyszedłem, bo znam sekret sukcesu :D, ale zgodnie z obietnica nie zdradze go..

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Bodziu, żeby się dowiedzieć MUSISZ jechać na babski wieczór. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a Ty się z tym wieszaniem wstrzymaj, bo ja u Ciebie już za dwa tygodnie przecież.... :roll:

 

Ja tam już na wzelki wypadek na drodze stoję i wypatruję, bo te dwa tygodnie tak starznie długo brzmią... :lol: :lol: :lol:

Postaram się do tej pory rozmrozić ogród, żebyś mogła zabrać się do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pod wielkim wrażeniem pięknego ogrodu. Wysoko postawiona poprzeczka dla innych Forumowiczów :-?

Chciałabym zapytać jednak o inny element ogrodu, a mianowicie kostkę brukową. Jej kształt i kolor pasowałby do mojego domu. Czy mogę prosić o jakieś bliższe informacje?

Pozdrawiam

Zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Zeta za słowa uznania.

Kostka betonowa o nazwie "Starobruk" kupiona u lokalnego producenta.

Myślę, że jest do kupienia na terenie całego kraju, bo to pospolity wzór, nic szczególnego. Kolor piaskowy (taka ma być elewacja) i ceglasty, bo pasuje do koloru dachu. Na podjeździe mam ułożoną rozetę. Zdjęcie wkleję wieczorem.

 

Aga nie mogę przyjechać wcześniej, bo jeszcze kokos na wiórki nie przerobiony, a bez rafaello to się nie pokażę przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/kleosin84.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/kleosin121.jpg

 

Podjazd w czasie układania.

Polbruk w rzeczywistości jest bardziej ceglasty. Trochę to cukierkowo wyszło. Ale czas spatynuje intensywność koloru.

Poza tym, od października do maja jest szaro, buro, smutnie. A tu ciepłe barwy przed domem przez cały rok.

W połączeniu z zielenią krzewów, iglaków powinno zagrać. Mam taką nadzieję.

 

Ta okropna czarna beczka już znikła z tego krajobrazu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu,

ale masz ślicznie :D .

Patrząc na Twój ogród popadam w kompleksy, bo u mnie tylko chwasty, chwasty, chwasty..... :( .

Powinnaś założyć firmę ogrodniczą.

 

Ile czasu Ci zajęło zrobienie tego wszystkiego, jeden sezon czy więcej?

 

Ta okropna czarna beczka już znikła z tego krajobrazu

 

A ja myślałam, że w tej beczce będą truskawki :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...