Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

piekny ogrod tfu tfu. roslinki porosly a altanka ma niezwykly urok teraz. mysle wlasnie o takim ogrodzie. ale u mnie to jeszcze daleka droga. gratuluje :D

 

Aga1401, dziękuję. Droga jeśli nawet daleka, najważniejsze, że wytyczona.

Doprowadzi do celu, z pewnością. Pozdrawiam serdecznie i Ciebie i Irlandię, powodzenia we wszystkich zamierzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu, a jak zaczorawałaś roslinkę, która w ekspresowym tempie obrosła Twoją altankę? Czy to jakiś psecjalny gatunek czy może specjalne nawozy. A może Ty poprostu jesteś czarodziejką? Bo jak patrzę na Twój ogród, to aż wieryć mi się nie chce, że takie cuda mogą zdzialac ludzkie ręce. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu! Moje budowanie jakoś schowało się za horyzont, więc postanowiłam zacząć od ogrodu... :roll: .Od czterech tygodni walczę z zielskiem, korzeniami, kamieniami, gruzem na mojej działce i dzisiaj stwierdziłam, że nie widać, by cokolwiek się zmieniło :cry: , a przecież spędzamy tam, prawie codziennie, wieczory. Mąż psioczy, dzieci na hasło działka chowają się, stąd moje wątpliwości. A może zaprzestać i jak się pobudujemy zająć się otoczeniem? ... i .... BINGO Toli dom i ogród!!! Cudo!! I już wiem, jutro znów jedziemy zbierać kamienie... :lol: :oops: :roll: :lol: :lol: Tolu dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek powinien sie nazywac : "Tola w krainie czarów..."

Tola tak nas tu czaruje i hipnotyzuje że ... :roll:

przynajmniej widzimy jak powinien wyglądać ogród

jeśli chodzi o schody to takie wymagają przestrzeni i ekspozycji , ale ...u Toli wszystko jest możliwe ( wybrałbym te drugie, gdybym miał taaaaki dom )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

czarownice dość kiepsko kończą, nie wiedzieć czemu ktoś im podpalony stos w kres życiorysu wpisał 8)

hipnotyzerka ma dużo lepiej 8)

a tola to w krainie Bolka i Lolka rozrabia :wink:

Bodzio proszony do KK, żuberek czeka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jeszcze raz dziekuję za pochwały, głową o chmury zaczepiam, to tak z próżności :wink:

 

Sloneczko, altankę można opleść winoroślą, ale trzeba pamiętać o tym, że ona jak się rozrośnie, będzie miała grube, ciężkie gałęzie. Potrzebna będzie mocna konstrukcja.

 

Angelika,winobluszcz właściwie w jeden sezon tak wybujał, zachęcony do szaleństwa przekompostowanym obornikiem.

 

Krzysztof54, pamiętaj, że w budowaniu są długodystansowcy, tacy jak tola :wink:

Zawsze można znaleźć coś, co jest sensem w bezsensie, radością w smutku, nawet zyskiem w pozornej stracie. Najważniejsze, by budowa nie była drogą przez mękę, a czy długo, czy krótko... najważniejsze by do przodu. Pozdrawiam serdecznie.

 

TomKa....i za to Cię już lubię :D

Trzymam kciuki za wytrwałość w postanowieniu przekształcenia ugoru w kwitnący ogród. To naprawdę nie jest trudne, tola Ci to mówi :wink: :lol:

Zielonym do góry, powodzenia...i pisz tu o swoich sukcesach, nawet najmniejszych. Będę czekać na wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu ogród masz cudny, jak Tobie te roślinki rosną :o Powiedz ile czasu poświęcasz na to wszystko, czy to bardzo dużo roboty wymaga, bo mi się wydaje, ze bardzo dużo...., no i ze, plecy musza być zdrowe do tego....

Toluś, powiedz co jest to na tych kamieniach, i jakie thuje są te co masz tam z tylu, a jakie te z przodu, te jasniejsze? Bardzo mi się to podoba i chciałabym u nas takie cos zrobić, tylko bez tych kamieni, tak na płasko, czy się tak da? Boje się, aby moje dziecię przy swoim chodzeniu nie spadło i przywaliło właśnie w kamienie wiec nie będę mogła ich mieć.

Aha o to zdjęcie mi chodzi.

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/rg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...