Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w aranżacji kawalerki 34.77 m2


Lokian

Recommended Posts

Witam

 

Niedawno stałem się właścicielem kawalerki o powierzchni 34,77m2. Zastanawiam się na aranżacją mieszkania i byłbym wdzięczny za pomoc. W mieszkaniu będą mieszkać 2 osoby i bardzo chciałabym wydzielić coś ala mała sypialnia. Patrząc na układ mieszkania wychodzi chyba że bedzie ona musiała być bez okien. Możliwe jest poprzestawianie lub dobudowanie ścian. Sastanawiam sie jaki rozkład byłby najbardziej optymalny. Zależy mi żeby mieć przestrzeń kuchenna, salon oraz sypialnie

 

Dziękuję i pozdrawiam

Jakub

 

mieszkanie.jpg

mieszkanie.jpg

mieszkanie.jpg

Edytowane przez Lokian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo serdecznie za pomysły :)

ja zastanawiałem się nad takim rozkładem:

aranzacja.jpg

 

wydaje mi się, że ta łazienka mogłaby być mniejsza tyletylko, że nie bardzo wiem co mógłbym zyskać na tym

 

edit:

taka aranżacja mogłaby być tez ciekawa, nie wiem tylko jak z funkcjonalnością

aranzacja2.jpg

Edytowane przez Lokian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy układ byłby ok ale długość pokoju to zaledwie 4,5 jak go podzielisz,powstaną 2 klitki,drugi też niezły,ale ta kuchnia to porażka.Nie wiem czy jest sens kosztem posiadania sypialni,tak zmniejszać sobie przestrzeń dzienną w której przebywamy znacznie częściej i przyjmujemy gości.

Można postawić ściankę tak by pokój miał chociaż 300x400cm,ale wtedy masz jedynie 140cm na łóżko:

 

http://static.pokazywarka.pl/i/2874207/683457/fjgijki.jpg

Edytowane przez kinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...