Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wkłady kominkowe Piazzetta - opinie


Przemek_80

Recommended Posts

Czy mógłbym poprosić użytkowników wkładów firmy Piazzetta o podzielnie się swoimi zdjęciami, opiniami o użytkowaniu tych wkładów.

Interesuje mnie czy nie ma problemów z szybą, częściami mechanicznymi itd.

Szukam wkładu trzyszybowego i zbieram opinie. Dziękuję.

 

Witam!

 

Powiem Ci tak, ostatnio miałem wątpliwą przyjemność montażu paleniska tego producenta. Zaznaczam, że na na wyraźne życzenie klienta, który został poinformowany o wszystkich "przeciw" dotyczących tych wkładów.

 

Wkład na prawdę nędznej jakości...trochę taki "plastic fantastic"...słowem wszystko "trzyma się" na słowo honoru:)

Do tego patent z szybrem osobno montowanym z jakąś przekomiczną rączką czy też dźwignią:) Powiem szczerze, choćbym miał stracić klienta, to nigdy więcej moje ręce tego nie zamontują:) może to się nadaje jako mebel w salonie, ale do prawdziwego ogrzewania - sądzę, że nie wytrzyma dwóch porządnych sezonów grzewczych:)

 

Taka moja opinia:)

 

Na prawdę warto dołożyć parę tysięcy i kupić Spartherm...albo odłożyć decyzję o kominku na rok czy dwa, odłożyć kasę...i wtedy kupić Spartherm:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D

Witam!

 

Powiem Ci tak, ostatnio miałem wątpliwą przyjemność montażu paleniska tego producenta. Zaznaczam, że na na wyraźne życzenie klienta, który został poinformowany o wszystkich "przeciw" dotyczących tych wkładów.

 

Wkład na prawdę nędznej jakości...trochę taki "plastic fantastic"...słowem wszystko "trzyma się" na słowo honoru:)

Do tego patent z szybrem osobno montowanym z jakąś przekomiczną rączką czy też dźwignią:) Powiem szczerze, choćbym miał stracić klienta, to nigdy więcej moje ręce tego nie zamontują:) może to się nadaje jako mebel w salonie, ale do prawdziwego ogrzewania - sądzę, że nie wytrzyma dwóch porządnych sezonów grzewczych:)

 

Taka moja opinia:)

 

Na prawdę warto dołożyć parę tysięcy i kupić Spartherm...albo odłożyć decyzję o kominku na rok czy dwa, odłożyć kasę...i wtedy kupić Spartherm:)

 

Pozdrawiam:)

 

Nic dodać nic ująć. Raz miałem uczynienia z tym produktem i nigdy więcej. Jest dużo lepszych firmy i jak coś kupić to raz a konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką firmę reprezentujesz?

Jaki wkład konkretnie montowałeś?

Sprawdzimy czy faktycznie miałeś do czynienia.

 

Mi to wygląda na frustrację.

Twoje wkłady się nie sprzedają.. dlatego zamiast pokazywać i reklamować swoje produkty ciśniesz na Piazzettę :)

 

Piazzetta się sprzedaje i ma się bardzo dobrze sprzedaż jest ogromna

Żaden klient nie narzekał - nie było żadnej reklamacji :)

 

Wkłady wytrzymują u moich klientów już po 4 sezony intensywnego palenia..

 

 

I piszę to jako sprzedawca który zna wszystkie wkłady i ich budowę.

Za te pieniądze świetne paleniska. Zapytaj kontrahentów którzy stale montują wkłady tej firmy i nie płaczą na forum.

 

Potrzebujesz zwiększyć sprzedaż?

Proponuję popracowanie nad skillami - czarny PR w stronę konkurencji dużo Ci nie da.

Dziwne że żaden klient na żadnym forum nie narzeka że ma Piazzettę... hehe

Wręcz przeciwnie sąsiad sąsiadom poleca..

 

BTW. Wkłady posiadają gwarancję producenta i bardzo dobry serwis.

Więc... z całym szacunkiem daruj sobie ten bełkot

 

Pozdrawiam

OFICJALNY SPRZEDAWCA PIAZZETTY NA POLSKĘ

Kamil

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kamilu, w zeszłym roku obiecywał Pan dobrej jakości zdjęcia i filmy HD z wkładami Piazetta w roli głównej. Aparat się popsuł czy nie bardzo się jest czym chwalić?

Różnica cenowa do Spartherma spora ale jak ktoś wydaje kilkanaście tysięcy za wkład to często stać go by dołożyć jeszcze kilka do sprawdzonego przez ząb czasu Spartherma czy kupić MCZ które jest chyba w podobnej kategorii cenowej a wykonanie ma mój gust znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że MCZ lepszy? Zapraszam do naszego salonu ;)

 

Co do zdjęć i filmów - po nagonce ze strony forumowej elity z której nikt nie widział wkładu postanowiłem zająć się swoją pracą i uznałem że wstawianie tych materiałów nie ma sensu bo nieważne co pokazałyby materiały zostane zbesztany.

Mimo tego że ja nikomu nie mówiłem że jest to produkt lepszy od spartherma tylko ciekawa alternatywa.

Liczę że kolega house4live się przedstawi i będę mógł zweryfikować czy jego opinia jest obiektywem czy czarnym PR ze strony konkurencji.

Nie wytrzyma 2 sezonów - widzimy cel Twojego wpisu - szczególnie po ostatniej stopce stwierdzam że musisz mieć trudną sytuację.

Wolisz stracić klienta niż sprzedać Piazzettę :) człowieku....

Weź pod uwagę że czarny PR skierowany w stronę konkurencji potrafi odbić się na Tobie i należy do najgłupszych metod -stąd w internecie tyle syfu.

Czepiasz się szybra - fakt sparthermy mają nowocześniejszą technologię -we wkładzie kilka tysięcy tańszym szyber odgrywa swoje zadanie pozwalając na regulację szybkości spalania.

Plastic fantastic - gratuluję :)

Liczę na Twoją odpowiedź bo jeżeli nie montowałeś Piazzetty (a prawdopodobnie nie montowałeś) a napisałeś taki post to wiedz że złamałeś prawo a w necie anonimowy nie jesteś.

 

eniu pomijam Twój wpis - wybacz :)

 

Grigo - nie jestem żadnym Panem - na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze :)))))

 

__________________________________________

Tylko patrzeć aż do wątku dołączą się forumowi VIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się tym tematem ponieważ posiadam wkład tej firmy.

 

Kamilu sugerujesz, że z powodu dynamicznego rozwoju Waszej marki w naszym kraju, konkurencja postanowiła Wam trochę podkopać tunel pod gruntem na którym stoicie, żeby odebrać klientów?

 

Osobiście posiadam jakiś trzyszybowy wkład z Piaccetty i ani kiedy dostarczył mi ją kurier, ani podczas montażu, ani podczas palenia przez cały sezon nie zauważyłem żeby był to jakiś mebel - wręcz przeciwnie - hajcowałem całą zimę i to ostro i wszystko gra..

Sugerowałem się opiniami i poleceniem sprzedającego. Kilka tysięcy w kieszeni a wkład spełnił moje oczekiwania.

Mogę zrobić parę fotek i pokazać jak wygląda mój plastikfantastik

Kurczę może go rozbiorę , sprzedam i dozbieram trochę kasy żeby kupić Spartherma xDDD

 

Rozumiem że mogą być jakieś negatywne opinie ale aż takie to tylko konkurencja potrafi pisać - widać tutaj zazdrość i zawiść

 

A! I nie kupiłem wkładu bezpośrednio od dystrybutora w Łodzi tylko w sklepie z Bielska.

 

Tak tak tak oczywiście ja pewnie jestem wynajęty bo mam nowe konto na forum

tak tak - post ewidentnie sponsorowany :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się tym tematem ponieważ posiadam wkład tej firmy.

 

Kamilu sugerujesz, że z powodu dynamicznego rozwoju Waszej marki w naszym kraju, konkurencja postanowiła Wam trochę podkopać tunel pod gruntem na którym stoicie, żeby odebrać klientów?

 

Osobiście posiadam jakiś trzyszybowy wkład z Piaccetty i ani kiedy dostarczył mi ją kurier, ani podczas montażu, ani podczas palenia przez cały sezon nie zauważyłem żeby był to jakiś mebel - wręcz przeciwnie - hajcowałem całą zimę i to ostro i wszystko gra..

Sugerowałem się opiniami i poleceniem sprzedającego. Kilka tysięcy w kieszeni a wkład spełnił moje oczekiwania.

Mogę zrobić parę fotek i pokazać jak wygląda mój plastikfantastik

Kurczę może go rozbiorę , sprzedam i dozbieram trochę kasy żeby kupić Spartherma xDDD

 

Rozumiem że mogą być jakieś negatywne opinie ale aż takie to tylko konkurencja potrafi pisać - widać tutaj zazdrość i zawiść

 

A! I nie kupiłem wkładu bezpośrednio od dystrybutora w Łodzi tylko w sklepie z Bielska.

 

Tak tak tak oczywiście ja pewnie jestem wynajęty bo mam nowe konto na forum

tak tak - post ewidentnie sponsorowany :))))

 

Tak tak na pewno masz rację. Użytkownik dziś zarejestrowany 9 postów wszystkie dziś. Czyżby to jakiś znajomy użytkownika KamilM. Troszkę to zastanawiające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz po raz wpada tu jakiś nawiedzony handlowiec, adrenalina mu się z lekka destabilizuje - nastroszy piórka, potupie nóżkami i znudzi się jak zwykle...Szkoda energii... Ale trzeba przyznać, że zabiegi Kamila (vel marcosK) są imponujące...Cóż, młodość! :) Edytowane przez eniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam klientów na tym forum dlatego nie mam 7k postów .

Nie wpadam raz po raz jako nawiedzony handlowiec.

Odpowiadam na bezpodstawne oczernianie marki którą reprezentuje.

Konkurencja jest widać bardzo zdesperowana.

Ale ja sobie na to nie pozwolę.

eniu eniu vel.... hehe chyba każdy wie kto tutaj jest Multiaccount

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam klientów na tym forum dlatego nie mam 7k postów .

Nie wpadam raz po raz jako nawiedzony handlowiec.

Odpowiadam na bezpodstawne oczernianie marki którą reprezentuje.

Konkurencja jest widać bardzo zdesperowana.

Ale ja sobie na to nie pozwolę.

eniu eniu vel.... hehe chyba każdy wie kto tutaj jest Multiaccount

 

Witaj wiec w klubie. :D

 

Tylko bardziej się postaraj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Właśnie rozpoczęliśmy intensywne testy wkładu kominkowego firmy Piazzetta. Zainteresowanych zakupem produktów tej firmy (i wielu innych) zapraszam do naszego salonu w Czeladzi, gdzie chętnie podzielimy się naszymi wnioskami. Niestety, ale z różnych względów nie będziemy ich upubliczniać na forum.

IMG_1634.jpgIMG_1628.jpgIMG_1627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Powiem Ci tak, ostatnio miałem wątpliwą przyjemność montażu paleniska tego producenta. Zaznaczam, że na na wyraźne życzenie klienta, który został poinformowany o wszystkich "przeciw" dotyczących tych wkładów.

 

Wkład na prawdę nędznej jakości...trochę taki "plastic fantastic"...słowem wszystko "trzyma się" na słowo honoru:)

Do tego patent z szybrem osobno montowanym z jakąś przekomiczną rączką czy też dźwignią:) Powiem szczerze, choćbym miał stracić klienta, to nigdy więcej moje ręce tego nie zamontują:) może to się nadaje jako mebel w salonie, ale do prawdziwego ogrzewania - sądzę, że nie wytrzyma dwóch porządnych sezonów grzewczych:)

 

Taka moja opinia:)

 

Na prawdę warto dołożyć parę tysięcy i kupić Spartherm...albo odłożyć decyzję o kominku na rok czy dwa, odłożyć kasę...i wtedy kupić Spartherm:)

 

Pozdrawiam:)

 

Trudno się temu dziwić co mówisz.. w końcu są to kominki produkowane we włoszech. A powiedzmy sobie szczerze.. Jakie są zimy we włoszech, jakie w polsce, a jakie np. w nowergii? Dlatego nie ma się co dziwić, że jakość produktu jest jaka jest, skoro włoch rozpali w nim bardziej dla ozdoby, niż z potrzeby prawdziwego grzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
Trudno się temu dziwić co mówisz.. w końcu są to kominki produkowane we włoszech. A powiedzmy sobie szczerze.. Jakie są zimy we włoszech, jakie w polsce, a jakie np. w nowergii? Dlatego nie ma się co dziwić, że jakość produktu jest jaka jest, skoro włoch rozpali w nim bardziej dla ozdoby, niż z potrzeby prawdziwego grzania.

 

Jak czlowiek nie ma pojecia na dany temat to nie powinien sie w nim udzielac.

mowisz jak klient ktory przychodzi do sklepu z kominkami i nie ma o nich bladego pojecia.

negujesz wloska technologie bo co ma klimat do technologii?

Idac Twoim tokiem myslenia powinnismy szukac producenta wkladow kominkowych gdzies na antarktydzie moze pingwiny maja jakas fabryke na wierzcholku lodowca.

Aby uprzedzic ochy i achy nie mam juz nic wspolnego z kominkami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam klientów na tym forum dlatego nie mam 7k postów .

Nie wpadam raz po raz jako nawiedzony handlowiec.

Odpowiadam na bezpodstawne oczernianie marki którą reprezentuje.

Konkurencja jest widać bardzo zdesperowana.

Ale ja sobie na to nie pozwolę.

eniu eniu vel.... hehe chyba każdy wie kto tutaj jest Multiaccount

 

I po BÓLU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...