Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

SALON- jak urządzić?


asia.jurczyk

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów:)

 

Zostałam właścicielem M4 z rynku wtórnego, które obecnie chciałam urządzić. Głównie chodzi mi o salon oraz jedną ze ścian w przedpokoju.

 

Zamieszczam rzut mieszkania żeby było łatwiej zobrazować to co się znajduje. Na rzucie salon z kuchnia oznaczony jest jako P1+K, i jest on ogrodzony ścianką 150 cm (wstawiłam ją do zamieszczonego rzutu), w przedpokoju znajduje się szafa wnękowa z delikatnym skosem (również ją zamieściłam).

 

Od strony od strony kuchni wiszą na niej szafki, tak więc ścianka jest nie do "ruszenia" :)

Od strony salonu na tej ścianie znajdowała się u poprzednich właścicieli komoda i na niej stał TV. Jednakże mnie nie do końca pasuje takowe rozwiązanie.

Wystawa okien w salonie jest na wschód więc problem ze słońcem nie będzie uciążliwy przy zawieszeniu TV na ściance która w projekcie ma 4,20cm - tu chciałabym kamień dekoracyjny jak poniżej:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/840934eb220c924d.html

 

i podoba mi się również takowe zabudowanie k-g z oświetleniem halogenowym. Jednakże pozostałe ściany byłyby szare, ale nie wiem czy będzie pasowała szarość do tego kamienia dekoracyjnego...

Bardzo podobają mi się meblościanki w czarnym połysku i myślałam żeby właśnie takowe wstawić do salonu. Do tego jakąś szarą bądź czarną kanapę/sofę (bądź jakiś niedużych rozmiarów narożnik) , która stałaby pod oknem, a przy ściance która już istnieje stałby nieduży stół 120cmx90cm w kolorze czarnym z krzesłami które miałyby obicie jasnej ekoskóry. Zostałaby wolna jedna ściana 4,62 ale ona częściowo byłaby zajęta przez kanapę bądź narożnik... Czy takie rozmieszczenie mebli będzie miało sens?

Z kolei wchodząc do mieszkania rzuca nam się w oczy od razu ściana która w rzucie oznaczona jest jako PP i ma 1,30cm. Tu chciałabym jakąś fototapetę nowoczesną... Ale kompletnie nie mam pomysłu jaką.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1711665d8a4d3fc9.html

 

Dziękuję wszystkim za komentarze i wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...