Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Największe fuszerki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 815
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnie uryny, to przypomniało mi się, jak onegdaj, na praktykach "zerowych" przed pierwszym rokiem studiów, pomagaliśmy budować Ursynów. ....

To chyba bydowaliście Alternatywy 4 ? :wink:

oj Alternatywy wysiada przy moich obserwacjach. O nie istniejacych pisac juz chyba mozna bez obiekcji - firma STEBUD z C...... (miejscowosci jednak nie podam - jakos zal mi jednak tych ludzi) budowali Wlodarzewska II i takie obrazki (pomijam jak budowali gdyz miejsca tu malo na opis - oddzielny watek trzebaby stworzyc ;) )

na piec budynkow BRAK chocby jednej slawojki - efekty? Trawa pod plotem "wypalona" moczem w ciagu tygodnia, Klatki schodowe - jejku - to juz nawet szalety publiczne za Gomolki i Gierka tak nie smierdzialy a szczytem byl taki obrazek:

Odbior ostateczny - okien, tynkow i wyposazenia

z kierownikiem budowy i klientem wchodzimy do zamknietego juz od dosc dawna lokalu a tam smrod, ze wytrzymac nie mozna - a skad? na srodku salonu nawalona taka kupa jakby ktos krasule wpuscil a wszystkie okna pozamykane

usterek nikt nie zglosil :lol: - po prostu klient wycofal sie

ciagu dalszego nie znam - czy mieszka w tym mieszkaniu i te kupsko jak zasypia wciaz widzi przed oczyma czy tez inny lokal dostal a w nim ktos inny w nieswiadomosci mieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do kolegi z dziurami w folii dachowej, czym kleiłeś dziury, wogóle twoja opowieśc to tak jakbym widział swoich asów od dachu, jak zapytałem sie czemu eidac łaczenia w blachodachówce, odpowiedział - u sąsiada przecie z też widać... nie mieli ochoty dawać silikonu przy kominach, zaprawki na zarysowania, stwierdzili że nie robi sie obróbek koło okien dachowych.

co do dziur to zaczeli je kleic tasmą dwustronną, podziękowałem im skleje sobie sam. Acha i najgorsze - folii nie koło kominów nie wycieli i nie wywineli do góry tylko sobie koło nich zwisa... i jeszcze silkonu nie chcieli dawać, zobacze teraz przez zime ale czuję że będzie ciekło na bank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczę fotki - dziś zrobię cyfrówką. Tylko chyba na wątku o kotach, żeby nie wprowadzać zamieszania.....

Ale pozwolę tu sobie na małą reklamę: są czarno-popielate i mają długie pojedyncze białe włosy (bardzo to jest śmieszne!). Jedne bardziej czarne, drugie jasniejsze. Widoczne delikatne pręgi ale nie wiem czy z czasem staną się wyraźniejsze czy wręcz przeciwnie. A poza tym są śliczne!!

I chyba będą z nich spore kocury bo mają duże (chmm, czy to właściwe słowo... :wink: ) głowy. Chyba sobie jednego zostawimy. Byłby trzeci w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko, co piszecie jest przerażające. A jak mamusia mówiła, że ona nie chce się już w życiu budować to się śmiałam.

No, ale u rodziców nie było tak źle

Ot z tego, co pamiętam: kilka okien było wymienianych, w drzwiach frontowych jest szpara na wylot, trzeba było na nowo robić opaskę chroniącą piwnice przed wodą, niektóre podłogi są krzywe itp.

Poza tym mamusia niechcący wpadając na budowę, zastała kompletnie pijanego pana od kominków przy krzywo wmontowanym wkładzie i nieszczelnych rurach... :lol:

Reszty fuszerek nie pamiętam a i mama nie lubi o tym mówić.

W rezultacie, mimo, że jestem dopiero na etapie wyboru działki to już teraz siadam do fachowej literatury, może mi to coś pomoże i obędę się bez części błędów.

 

ps. sorka masz świetnego szczurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Inwencja twórcza wykonawcy - brązowa blacha na obróbki przy grafitowej dachówce :o

 

http://www.zbychdom.republika.pl/Nerja/1.JPG

 

Do tego rynny na różnych poziomach...

 

http://www.zbychdom.republika.pl/Nerja/2.JPG

 

Na dwóch sąsiadujących połaciach dachówka zaczyna się na różnej wysokości...

 

http://www.zbychdom.republika.pl/Nerja/3.JPG

 

Ale przy kominie mogli dać na obróbki grafitową blachę...

 

http://www.zbychdom.republika.pl/Nerja/4.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwencja twórcza wykonawcy - brązowa blacha na obróbki przy grafitowej dachówce

 

Hmm... a skoro rynny są brązowe i znajduja się na krawedzi dachu, to wg Ciebie w jakim kolorze miała by być obróbka tejże krawędzi :-? (no, z odcieniem ciut nie trafił ;))

 

Do tego rynny na różnych poziomach...

 

A w czym to przeszkadza poza Twoim gustem :-? :wink:

 

Ale przy kominie mogli dać na obróbki grafitową blachę...

 

O którą blachę Ci chodziło?

 

Moim zdaniem całkiem ciekawe rozwiazanie (nieszablonowe :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...