Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Największe fuszerki


Recommended Posts

Możecie już zejść ze mnie :evil:

Takimi postami "że to rzecz gustu", "że mi się nie musi podobać", "że nie pasuje do tego wątku", itd. skutecznie zniechęcacie mnie do dalszego umieszczania zdjęć na forum :-?.

 

Po pierwsze, nie podniecaj się niezdrowo, nie podnoś głosu, zachowaj spokój. I nie krzycz na nas, na tym forum nie ma pięcioletnich gówniarzy, po których można sobie "pojeździć jak na łysej kobyle".

Po drugie: uświadom sobie, że nie zawsze musisz mieć rację.

Po trzecie: zamieszczane przez Ciebie zdjęcia dostarczają nam wszystkim kapitalnej rozrywki, a przy okazji pełnią ważną rolę "edukacyjną". Ale jak nie zechcesz ich dalej zamieszczać - Twoja sprawa , Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 815
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na tym forum nie ma pięcioletnich gówniarzy, po których można sobie "pojeździć jak na łysej kobyle".

 

Jeśli można taki mały off-topic wtrącić: siedzę na tym forum od niezbyt długiego czasu, ale widząc jak każdy dłuższy wątek obowiązkowo w którymś momencie musi się przerodzić w kłótnię absolutnie nie związaną z tematem wątku, skojarzenia mam właśnie takie: gromadka pięciolatków w piaskownicy :wink:

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZBYCHUpokazuj, pokazuj te fotki to nas wszystkich tylko ustrzeże od popełniania takich błędów na naszych budowach.A opiniami innych się nie martw. Będzie ich tyle- ilu jest forumowiczów.Ludziska nie czepjajcie się takich pierdół- gdzie ma to być umieszczone itp. tylko uczcie się na błędach innych, żeby w przyszłości samemu ich nie popełniać.

 

Czekam z niecierpliwością na następne zdjęcia!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że za bradzo sie podniecacie - skoro jest mowa o fuszerkach to mówmy o fuszerkach - czyli w moim mniemaniu błędow w sztuce budowlanej...

 

wchodzenie na temat kolorystyki jest całkowicie niepotrzebne - to że inwestor ma gust do dupy i zero smaku nie znaczy albo że nie potrafi tego i owego dopilnować że jego dom jest fuszerką - o gustach się nie rozmawia ani broń boże nie polemizuje z nimi - gust jest osobistą każdego z nas...

---

więc nie przesadzajcie z rolą strażników moralności kolorystycznej w budownictwie... skupcie się raczej na błędach natury czysto technicznej...

 

co do przypadku domu z obróbkami nie pod kolor dachu wydaje mi się że należaloby się skupić raczej na samym położeniu dachówki (to że są one na połaciach na różnych wysokościach - co już zostało wspomniane)

------

weźcie se troche luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że inwestor ma gust do dupy i zero smaku nie znaczy albo że nie potrafi tego i owego dopilnować że jego dom jest fuszerką

 

Snowdwarf, ty jak coś chlapniesz!

znowu nie przeczytałeś dokładnie tego, co komentujesz

parę postów wyżej napisane jest jak byk:

 

Inwestorzy wybrali kolor dachu i nie wiedzieli kiedy trzeba kupić blachę na obróbki. Zadzwonił wykonawca, że trzeba kupić blachę, to kazali kupić. Wykonawca pojechał i kupił...

Jak inwestorzy przyjechali po kilku dniach na budowę, to już było za późno

 

Ewidentnie jest to przykład partactwa i fuszerki w wykonaniu ekipy od dachu. Dla mnie nie ma większej różnicy, czy fachura wymurował ścianę krzywo, czy zamurował okno, czy zrobił dom nie w tym kolorze, w jakim mu zlecił inwestor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie już zejść ze mnie :evil:

Takimi postami "że to rzecz gustu", "że mi się nie musi podobać", "że nie pasuje do tego wątku", itd. skutecznie zniechęcacie mnie do dalszego umieszczania zdjęć na forum :-?.

 

Po pierwsze, nie podniecaj się niezdrowo, nie podnoś głosu, zachowaj spokój. I nie krzycz na nas, na tym forum nie ma pięcioletnich gówniarzy, po których można sobie "pojeździć jak na łysej kobyle".

Po drugie: uświadom sobie, że nie zawsze musisz mieć rację.

Po trzecie: zamieszczane przez Ciebie zdjęcia dostarczają nam wszystkim kapitalnej rozrywki, a przy okazji pełnią ważną rolę "edukacyjną". Ale jak nie zechcesz ich dalej zamieszczać - Twoja sprawa , Twój wybór.

Na nikogo nie krzyczę. Jesli słyszysz jakieś krzyki, to może powinieneś się udać do lekarza :lol: .

Ja też nie jestem pięcioletnim dzieckiem i wypraszam sobie takie pouczanie. Moją sprawą jest, co piszę jakie zdjęcia i gdzie na forum umieszczam. Nic Ci do tego! Znajdź sobie inny obiekt do udzielania reprymend.

Już raz udało się Tobie mnie wkurzyć, ale teraz przegiąłeś. Nie będziemy dalej dyskutować.

 

ZBYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestorzy wybrali kolor dachu i nie wiedzieli kiedy trzeba kupić blachę na obróbki. Zadzwonił wykonawca, że trzeba kupić blachę, to kazali kupić. Wykonawca pojechał i kupił...

Jak inwestorzy przyjechali po kilku dniach na budowę, to już było za późno

 

jak inwestorzy budują na odleglość i nie mogą wykrztusić slowa ze blacha ma być na wymiar - to świadczy tylko na ich niekorzyść - wykonawca zrobił to co mu kazali - kupił blachę - a że nie pod kolor - cóż może nie jest stylistą :)

inwestor kazał kupić - wykonawca kupił

inwestor nie powiedzial że blacha ma pod kolor dachówki - wykonawca kupił pierwszą lepszą - według swojego gustu...

----

przykre ale pretensje inwestor może miec tylko do siebie

----

głównie to tego że wybral taką ekipę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nikogo nie krzyczę

 

Czyżby ?

 

Ja też nie jestem pięcioletnim dzieckiem i wypraszam sobie takie pouczanie.

 

Jeśli masz na myśli pouczanie w kwestii zasadności umieszczenia zdjęć dachu w wątku zatytułowanym "Największe Fuszerki", to wygłosiłem swoją opinię. Nie było to pouczanie Cię, nie była to reprymenda, po prostu wyraziłem swoje zdanie (patrz: pierwsza moja wypowiedź). Wyraziłem je bez agresji, ty zaś odpowiedziałeś w sposób wskazujący na takową. Więc nie dziw się, że moja kolejna odpowiedź miała podobną wymowę.

 

Jeśli zaś masz na myśli pouczanie w kwestii pouczania (czy jak wolisz: krzyczenia) - przeprosiłem. Raz. Szczerze. Jeśli Ci nie wystarcza - przepraszam ponownie. Mam nadzieję, że to wystarczy ?

 

Moją sprawą jest, co piszę jakie zdjęcia i gdzie na forum umieszczam. Nic Ci do tego!

 

A jednak coś mi do tego. Mam prawo wygłaszać swoje opinie na każdy temat. A forum nie jest twoją własnością, funkcjonującą wg Twego wyobrażenia.

 

Już raz udało się Tobie mnie wkurzyć, ale teraz przegiąłeś.

 

Nie jest moim celem wkurzanie kogokolwiek. To Ty sam się wkurzasz, bo ktoś śmie mieć inne zdanie...

 

Nie będziemy dalej dyskutować.

 

Nie musze z Tobą dyskutować, a Ty nie musisz ze mną. Jeśli jednak w przyszłości zdarzy się, że będę miał odmienną od Tweojej opinię w jakiejś sprawie - bądź pewien, że dam temu wyraz. Bez względu na to, czy odpowiesz, czy nie.

 

Pozdrawiam.

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu- nie przejmuj sie - jesteś fajniejszy i przystojniejszy :lol: bardziej Ciebie lubimy i lubimy tez Twoje "oko" .Pokazuj i umieszczaj zdjęcia fuszerek ku przestrodze !!!! Nie każdy ma zmysl estetyczny i może polega na tzw. fachowcach , ale jak jest za późno to pozostaje tylko płacz izgrzyt zębów , ale za nasze pieniądze ...Mój kolega płacil za wszystko co do głowy przyszlo " fachowcom" - tak im ufał ...teraz jego dom znalazłby sie na pierwszym miejcsu w rankingu fuszerek ...

Myślę,że dobrze jest uczyć sie na cudzych ,a nie na swoich błędach(a na pewno taniej)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też dołączę się do głosów popierających Zbycha - lubię oglądać Twoje zdjęcia, są źródłem i nauki i zabawy, raz są śmieszne, raz pouczające, wszystkie ciekawe. Mam nadzieję, że nie zrazisz się słowami krytyki ;)

Pozdrawiam i czekam na dalsze zdjęcia :D

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żeś jest, Drogi _ZBYCHu_, zbyt wytrawnym forumowiczem, żeby się zrażać, a Ty, Tomku_J, szanuj kolegę co Cię liczbą postów dwakroć przewyższa, nawet jeśli jest od Ciebie młodszy stażem na Forum! :D

 

Andrzeju, ponieważ słowo pisane nie pozwala w 100% oddać tego, co się chce powiedzieć (bo nie widać mimiki rozmówcy, nie da się określić tonu głosu itd.), wyjaśnię: ja ZBYCHA naprawdę szanuję tak za fachowość, jak i za pokazywanie przykładów rozmaitych fuszerek ku przestrodze reszcie forumowiczów. Natomiast ośmieliłem się stwierdzić, że z łatwością dałoby się pokazać multum fuszerek "rząd wielkości" gorszych od zestawienia kolorów szarego i brązowego. To, że ZBYCH zbyt emocjonalnie zareagował na to łagodne przecież zwrócenie uwagi, to już - jakby nie patrzeć - jego problem. A że "każda akcja rodzi reakcję" ? Cóż, niektórzy naprawdę nie lubią być traktowani "per noga"...

 

A szacunek ? Nie zależy od wieku, stażu forumowego, liczby postów, płci, wyznania, numeru buta itd. Szacunek nie należy się nikomu "z definicji". Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. A trudno się go zdobywa mówiąc ze złością "odwal się, to mój wątek".

 

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o Boooże..... :o :o :roll:

 

 

A wracając do wątku kolorystycznego. Przyczyna dobrania brązowych rynien do grafitowego dachu może być prosta - niektórzy mężczyźni mają ooogromne problemy z kolorami. Przykład - moja łazienka. Po kupnie obecnego mieszkania stwierdziłam, że chcę mieć łazienkę całą na biało. Bez żadnych ozdobników i "dupereli". Kafelki (białe oczywiście) układał znajomy glazurnik. Miał ino w hurtowni obok dokupić listwy do wykończenia narożników. Gdy wpadłam na chwilę do domu skontrolować stan łazienki zdziwiły mnie..seledynowe listwy, ale sądziłam, że to jakaś folia ochronna. Dopiero żona kafelkarza, która przyszła po mnie, zajęła się sprawą dogłębniej. Trzeba było kuć pas kafli wokół wanny. Niestety przy futrynie (brązowej) mam listwę seledynową.. :roll: Już tego nie zauważam :wink:

Wyobrażacie sobie, że chłopak nie widział różnicy w odcieniach?? :o

 

Zbychu drogi, umieszczaj nam tu jeszcze dużo zdjęć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...