Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom z Aniołami


Recommended Posts

To są rzeczone schody. Zdjęcie stare ale nowsze muszę zgrać z komórki. Schody znajdują się w salonie. Kiedyś salon był podzielony i za schodami znajdował się drugi pokój. Rozburzyłam ścianę jednak gdy to zobaczyłam, zrezygnowałam z pokoju i powiększyłam salon.

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=258176&d=1399223132

d1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:) Mela kuchnia ... hol ... a kominek ? ... salon ... no wrzuć coś :) ... człowiek czeka ;)

 

Oj Izka, salon jeszcze w bałaganie, sofy w pudłach na górze w łazience leżą bo pan stolarz wrrrr..... w salonie z gratami wyrozkłądany. Ale co mam to wrzucę tylko poczekać musisz bo na komórce mam a ja techniczna miernota i zrzucić muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kotłownia i wanna mała. Super pomysł z tą wanienką jest, myjemy tam pieska, wszelkie brudne rzeczy, warzywa etc... Dzięki temu oszczędzam kuchnie. Moja kotłownia generalnie jest bardzo duża i będzie nam służyła jako pralnie i pomieszczenie gospodarcze.

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=258178&d=1399224325

WP_20140503_007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I schody do których zmieniła mi się koncepcja.

Schody miały mieć trałki po obu stronach ale kiedy je zobaczyłam wczoraj stwierdziłam że tra lek mieć nie będą. To znaczy będą ale tylko po jednej stronie - ta strona będzie bez trałek. A trałki zaczną się za tym filarem.

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=258179&d=1399224562

WP_20140503_002.jpg

Edytowane przez Mela-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w międzyczasie załatwiłam spacer z psem :) ...

 

troszkę mnie tą sypialnią przekupiłaś :) ... a przekupisz zupełnie jak powiesz skąd ten obrazek z mostem linowym wprost na drzewo ... obłędny :) musze taki mieć :eek:

 

Konstancja, ten obraz to IKEA, dziewczyny rację mają. Ten obraz zauroczył mnie dawno temu i tak jak i Ty powiedziałam sobie MUSZEM GO MIEĆ!!! Jest rewelacyjny, kupujesz go w rulonie więc przewóz to banał. Zachęcam Cię do kupna, jest super!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ się rozkręciłaś dziewczyno :wiggle:

pędzisz jak szalona :D

a rano się wydawało, że zrezygnujesz :rolleyes:

cieszę się, że nie poległaś na tych zdjęciach, bo dom super!!

wszystko mi się podoba.... gratuluję przeprowadzki z torebką i w szpilkach ;)

 

wpadnę od czasu do czasu....

 

a co z tymi schodami?

całkiem fajne! (mam podobne ;) ale jeszcze bez balustrady... może mnie natchniesz ;) )

zmieniasz po prostu pierwotną koncepcję balustrady, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mela! Pięknie urządzasz swój dom! Bardzo mi się wszystko podoba :) Widzę sporo rzeczy z Ikea. Jak dla mnie to same plusy :) Pozdrawiam Cię serdecznie i z niecierpliwością czekam na nowe zdjęcia, bo wiesz, po takiej dawce, apetyt rośnie :)

 

Nelli ja też u Ciebie byłam i widziałam dom który budujesz. Jest super, zwłaszcza te przeszklenia. Nie bardzo wiem o co chodzi u Ciebie bo widziałam inny wątek ale mam nadzieję że poznamy się lepiej bo mam zamiar się troszkę zadomowic :)

Dziękuję bardzo za super miłe słowa, to bardzo cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ się rozkręciłaś dziewczyno :wiggle:

pędzisz jak szalona :D

a rano się wydawało, że zrezygnujesz :rolleyes:

cieszę się, że nie poległaś na tych zdjęciach, bo dom super!!

wszystko mi się podoba.... gratuluję przeprowadzki z torebką i w szpilkach ;)

 

wpadnę od czasu do czasu....

 

a co z tymi schodami?

całkiem fajne! (mam podobne ;) ale jeszcze bez balustrady... może mnie natchniesz ;) )

zmieniasz po prostu pierwotną koncepcję balustrady, tak?

 

 

Balustradzie mówię NIE. Zmieniam projekt tych schodów. Balustrada zamknie mi pomieszczenie a ze schodów zrobi klatke, poza tym będą takie standardowe wteduy a ja bym chciała nieco inne, bardziej nowoczesne. Otwieram schody na pomieszczenie, nie daję trałek i poręczy. Zaczna sie dopiero za widocznym na fotce słupem. Nie wiem jeszcze co zrobię z następną, górną częścią schodów. Coś nie mam ochoty na trałki z dwóch stron. Coś mi po głowi chodzi i wyleść jeszcze nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...