Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wygląda super :)

 

Marta super pasuje, jest miejsce na książki i papierowy nieład schowa się za drzwiami ;)

 

Mnie też bardzo się podoba.

 

super wygląda i świetnie tam pasuje :wiggle:

i teraz patrzę, że komoda nie miałaby tam szans (jest na nią za płytko ;) )

za tą cenę genialny wybór :D

 

Ja również dołączam się do pochwał. Super pasuje. Ikea rządzi :)

 

Dziękuję za pochwały, które tak naprawdę należą się moim super doradcom, którym bardzo dziękuję :hug: to forum jest niezastąpione:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę, że tak szybko od planów do realizacji :)

u mnie od lutego leżą i czekają fronty do szafy - trzeba dorobić tylko wnętrze samemu i nie ma chętnych

 

 

billy bardzo się wpasował :) nawet wysokość jak drzwi, no idealne wymiary mieliście tego kącika dla niego :)

 

Karolina, tym razem zadziałałam ekspresowo, ale jak widać po moim wątku ja działam zrywami, albo długo nic się nie dzieje i nie przeszkadza, albo nagle chcę mieć na już i zaczynam kombinować:)

 

teraz czuję potrzebę uporządkowania przestrzeni i udomowienia mieszkania:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, tym razem zadziałałam ekspresowo, ale jak widać po moim wątku ja działam zrywami, albo długo nic się nie dzieje i nie przeszkadza, albo nagle chcę mieć na już i zaczynam kombinować:)

 

teraz czuję potrzebę uporządkowania przestrzeni i udomowienia mieszkania:wiggle:

 

U mnie jest tak samo, albo pospolite ruszenie, albo długo długo nic...Szczególnie, że mój mąż nie zaproponuje żebyśmy coś kupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, tym razem zadziałałam ekspresowo, ale jak widać po moim wątku ja działam zrywami, albo długo nic się nie dzieje i nie przeszkadza, albo nagle chcę mieć na już i zaczynam kombinować:)

 

teraz czuję potrzebę uporządkowania przestrzeni i udomowienia mieszkania:wiggle:

no ja taką potrzebę czuję od początku! bo mi brakuje szaf do pochowania wszystkiego... do tej pory nie jesteśmy rozpakowani w pełni bo nie mam gdzie upchać tych klamotów... ale sama nic nie zdziałam bo u mnie wszystko zabudowy stałe :( i nie jest tak łatwo że jechać do sklepu i kupić :bash: bo bym już dawno wszystko sama kupiła i skręciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu w Ik:) niestety musieliśmy zrezygnować z łóżek Magnat,bo nie dało się skrócić czasu oczekiwania na nie:( a lokatorzy w nd się wprowadzają. Stanęło na dwóch najtańszych sosnowych,szafie Dombas i dwóch łóżkach Malm. Materace zamówiłam na alle,a jutro zamawiam drzwi:) w weekend czeka nas wielkie skręcanie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...