Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martunia dlugo mnie nie bylo a tutaj takie wiesci :-) Ja tez mialam wiercipietow ale wszystko dobrze sie skonczylo :-) Trzymam kciuki abys spedzila spokojne Swieta w domku a po Nowym Roku bedzie sie dzialo . Jestem pewna ze pokoj dzidzica/dzidziczki jest superasny :)

My odpuscilismy wykonczeniowke na kilka lat z powodow zyciowych ale kiedys na pewno skorzystam z Twoich doswiadczen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus gratuluję ������ :) Tak coś przeczuwalam, że może chodzić o dzidziusia bo też w ciąży dopadła mnie rwa kiedy mała naciskala na nerwy, także wiem co czujesz. Dokładnie rok temu też leżałam w szpitalu, ale na święta byłam w domu czego i Tobie życzę . Ehh jak ten czas szybko leci :) duuuuzo zdrówka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz też dawno miałam prv pisać z pytaniem czy można gratulować ale teraz to już widzę można oficjalnie :hug: Ja ze starszą leżałam 5 razy a ostatecznie urodziła się w terminie tak więc wierzę że i Ty bezpiecznie dokulasz się do właściwego momentu. BArdzo się cieszę, takie wiadomości ZAWSZE wprawiają mnie w dobry nastrój :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martunia dlugo mnie nie bylo a tutaj takie wiesci :-) Ja tez mialam wiercipietow ale wszystko dobrze sie skonczylo :-) Trzymam kciuki abys spedzila spokojne Swieta w domku a po Nowym Roku bedzie sie dzialo . Jestem pewna ze pokoj dzidzica/dzidziczki jest superasny :)

My odpuscilismy wykonczeniowke na kilka lat z powodow zyciowych ale kiedys na pewno skorzystam z Twoich doswiadczen :)

czyli jednak na razke odlozyliscie w czasie swoje plany? Napisz w wolnej chwili maila albo wiadomość :) ściskam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, ja też się domyśliłam jakiś czas temu.... ;)

gratuluję serdecznie... :)

 

myślę, że to najcudowniejszy prezent...na poświętach :wiggle:

mnie się udało dostać taki na Dzień Matki :)

 

relaksuj się ile wlezie w tym SPA...

 

Dziękuję Catti:) jest nadzieja,że e piątek wyjdę do domu:) tak bym chciała... już się tak za domem stęskniłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...