Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Dokladnie, Justys dobrze godo...polac jej :D

 

Kran to nie znowu taka wielka cena, zeby sie nim przejmowac... jak nazbierasz na ten jeden jedyny to sobie ze spokojem go wymienisz :) nie przejmuj sie, pomysl ze jest tez tam gdzies na fm ktos taki jak Ty (czytaj Mmelisa), co ma ten sam maly szczegolik do wymiany :D

 

Pieknie to wyglada na zblizeniach :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dokladnie, Justys dobrze godo...polac jej :D

 

Kran to nie znowu taka wielka cena, zeby sie nim przejmowac... jak nazbierasz na ten jeden jedyny to sobie ze spokojem go wymienisz :) nie przejmuj sie, pomysl ze jest tez tam gdzies na fm ktos taki jak Ty (czytaj Mmelisa), co ma ten sam maly szczegolik do wymiany :D

 

Pieknie to wyglada na zblizeniach :yes:

 

Marta, a mi się ten Twój kran podoba :)

 

Fajny czarny jak szukałam to 2000, za 10% tego masz ładny stalowy. Jest OK, kiedyś wymienisz...

 

Dziewczynki,macie rację, bateria jest zwykła,ale nie najgorsza;) tak tylko po zamontowaniu płyty naszło mnie,że czarna fajnie by się zgrała z ramką,płytą i piekarnikiem;)

 

Z innej beczki, czym czyścicie lakierowane na mat fronty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w zimie byliśmy w Sopocie, Tawerna Rybaki ma super zupę rybną i śledziki różniste, w Cyrano & Roxane też smacznie podjedliśy (tylko ceny już bardziej warszawskie :) wielkie i ciekawe hamburgery w Kawiarnia Małpa a na deser genialny sernik w Cafe Zaścianek :)

 

w Gdańsku ostatni raz jakieś 2 lata temu, tam w pamięć mi zapadł dorsz w kaszubskiej restauracji Velevetka przy Długim Targu.

 

bateria wygląda OK, nie przesadzałabym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! Całość naprawdę wygląda ślicznie. Jestem oczarowana. :D

Podziwiam za dobre wyczucie smaku i gust. Ja zdecydowałam się jakiś czas temu na podobną kolorystykę. Wybrałam trochę inny piekarnik, bo Electrolux EVY5741AAX (link: http://allegro.pl/piekarnik-electrolux-evy5741aax-poekspozycyjny-i5311535454.html) i również fajnie się to komponuje.To porządna firma, więc wiem, że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto.

Pozdrawiam bardzo serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w zimie byliśmy w Sopocie, Tawerna Rybaki ma super zupę rybną i śledziki różniste, w Cyrano & Roxane też smacznie podjedliśy (tylko ceny już bardziej warszawskie :) wielkie i ciekawe hamburgery w Kawiarnia Małpa a na deser genialny sernik w Cafe Zaścianek :)

 

w Gdańsku ostatni raz jakieś 2 lata temu, tam w pamięć mi zapadł dorsz w kaszubskiej restauracji Velevetka przy Długim Targu.

 

bateria wygląda OK, nie przesadzałabym ;)

 

potwierdzam serniczek w Cafe Zaścianek mniam mniam:) herbatka zielona z truskawkami też :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia boskie te krzesla!

z podlokietnikami i bez :yes: tak planuje u siebie zrobic...ale na sama mysl o plamach na materiale (dzieci) zmieniam koncepcje :(

super były te krzesła,50% przecenione na dodatek:) no,ale w końcu się nie zdecydowaliśmy. Teraz w drodze do Malborka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...