Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Krzesła swietne, ale mi podobnie jak Mmelisie wizja plam przycmiewa ich urok. Kiedys jak moje dzieci beda juz myslec o tym w co wycieraja ręce będe takie miała....

 

Kuszą mnie tapicerowane,ale ciemniejsze,ale to chyba niewiele pomoże...

 

a my wróciliśmy niedawno do domu,a w domu czeka na nas kanapa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

do kosza ją :rotfl:

 

Karolina, niestety nie ma szans, na razie działa metoda "delikatnego odkręcania"

czuję,że dojdę do perfekcji w obchodzeniu się z niesforną baterią:)

 

zostanie wymieniona zaraz po tym jak do domu zawita stół, krzesła, meble w sypialni i tv:) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moma studio, wybór większy niż we Wrocku, ale pani jakoś mało pomocna.

 

trzeba bylo jej pomoc z ta pomoca..ja bym wiedziala co i jak zrobic :D

 

 

ojj, kochana zebys Ty mnie widziala w akcji w Kolbaskowie na stacji... :rolleyes: leciala lacina ze hoho..ludzi w kolejce pelno (jak to przy granicy, kazdy tankuje) a ja nawet nie zwracalam uwagi na to co mowie..nalezalo sie dziewczynie :p co ja pisze..jakiej dziewczynie, babie, pi**pie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo jej pomoc z ta pomoca..ja bym wiedziala co i jak zrobic :D

 

 

ojj, kochana zebys Ty mnie widziala w akcji w Kolbaskowie na stacji... :rolleyes: leciala lacina ze hoho..ludzi w kolejce pelno (jak to przy granicy, kazdy tankuje) a ja nawet nie zwracalam uwagi na to co mowie..nalezalo sie dziewczynie :p co ja pisze..jakiej dziewczynie, babie, pi**pie :p

 

no miałam ochotę jej zwrócić "deliaktnie" uwagę,żeby się od kompa oderwała i pomogła, ale już dałam sobie spokój, nie byłam przekonana do krzeseł, a ona też nie zachęcała, więc odpuściliśmy.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wiecie jak u mnie jest... czy możecie doradzić jaki stół pasowałby?

 

Nadmienię tylko,że jest dość mało miejsca, więc chyba najlepiej,żeby stół nie był zbyt masywny, a krzesła całkowicie dosunięte, więc bez podłokietników, przynajmniej te bo bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak nieco z poślizgiem ;) ale Twoja kuchnia, Marto, jest PIĘKNA :rolleyes: szkoda tylko, że tak mało zdjęć wrzuciłaś ;)

 

Krzesła interesujące, nie powiem :) testowałaś jak się na nich siedzi ?;)

Dziękuję,obiecuję więcej zdjęć:) a krzesła niesamowicie wygodne,to ta sama seria co moje krzesło na płozach,kupione ostatnio z myślą o sypialni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...