Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a mi też :D polukam sobie i powzdycham :(

 

Marta super kanapa się prezentuje... pewnie miękka że się w niej zapadasz?

z 5-6 osób się zmieści na niej spokojnie, co??

jak długa???

 

Ona ma 278, więc myślę,że tak wygodnie to 4 osoby, w sumie będą w weekend goście to się okaże:) siedzisko jest na tyle szerokie,ze jak się oboje połozymy po przeciwn ych stronach, to sobie nie przeszkadzamy:) jest miękka, ale w inny sposób niż upatrzona przeze mnie wcześniej Nockeby:)

 

 

no cóż... jest taka jak chciałam:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubie takich zapadajacych sie kanap bo mi potem ciezko wstac :p Marta czy te poduszki (siedziska) sa jakos przymocowane? Teraz mam taka "poduchowa" i ciagle musze poprawiac te poduchy bo jak sie tylko troszke bardziej opre to sie wysuwaja siedziska .Juz nie wspomne o ciaglym wybieraniu popcornu ,paluszkow jak dzieci zrobia sobie kino .U mnie takie kanapy chocby najwygodniejsze odpadaja .

 

Panno migotko jak Twoje lazienki? Pokaz prosze troszeczke :lol:

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubie takich zapadajacych sie kanap bo mi potem ciezko wstac :p Marta czy te poduszki (siedziska) sa jakos przymocowane? Teraz mam taka "poduchowa" i ciagle musze poprawiac te poduchy bo jak sie tylko troszke bardziej opre to sie wysuwaja siedziska .Juz nie wspomne o ciaglym wybieraniu popcornu ,paluszkow jak dzieci zrobia sobie kino .U mnie takie kanapy chocby najwygodniejsze odpadaja .

 

Panno migotko jak Twoje lazienki? Pokaz prosze troszeczke :lol:

 

NO COŚ Ty:) normalnie się wstaje,poduchy są przymocowane,a więc nieruchome;) to jest normalna kanapa tylko trochę bardziej miękka,bo ma warstwę z pierza:) niw jest to jednak ten rodzaj kanapy,w której robią się "wielkie wgniecenia po tyłku" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stolik w kolorze? :D

 

http://static1.9design.pl/pol_pm_Kare-design-Stolik-kawowy-Egg-zolty-57x62-4018_5.jpg

http://karestyle.pl/product-pol-4018-Kare-design-Stolik-kawowy-Egg-zolty-57x62.html

Kolorowy mi się podoba,tylko nóg takich stalowych błyszczących nie lubię;) czekam na kolorowe krzesła z Westa i jak zostaną to żółty stolik by do nich pasował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz przydałyby się jakieś stoliki kawowe? myślicie,że lepsze białe czy czarne do tej kombinacji? może białe, żeby nie przesadzić z tym czarnym? hm?:confused:

 

A mozna przesadzic z czarnym?:p:D

hejka...kanapa fajna. wyglada wygodnie..co ci tam na liscie zostalo? stol tylko?

napisz jak kuchnia sie sprawuje..kilka dni minelo:)

 

jeszce co do stolika to moze jakies odcienie grafitu? albo kolor;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna przesadzic z czarnym?:p:D

hejka...kanapa fajna. wyglada wygodnie..co ci tam na liscie zostalo? stol tylko?

napisz jak kuchnia sie sprawuje..kilka dni minelo:)

 

jeszce co do stolika to moze jakies odcienie grafitu? albo kolor;)

 

 

Co zostało? oj lista jest długa:

 

stół, zabudowa pod schodami, nadal listew przypodłogowych brak,lustra w łazienkach, meble do sypialni, zabudowa w górnej łazience, tv:) jeszcze trochę mniejszych rzeczy by się nazbierało:)

 

kuchnia sprawuje się super:) właśnie niedawno wróciliśmy z pracy, w piekarniku piecze się łosoś, no fajnie jest:) jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...