Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co zostało? oj lista jest długa:

 

stół, zabudowa pod schodami, nadal listew przypodłogowych brak,lustra w łazienkach, meble do sypialni, zabudowa w górnej łazience, tv:) jeszcze trochę mniejszych rzeczy by się nazbierało:)

 

kuchnia sprawuje się super:) właśnie niedawno wróciliśmy z pracy, w piekarniku piecze się łosoś, no fajnie jest:) jak u Ciebie?

 

moze porownamy swoje listy?;) jestes juz na grande finale moja droga. moze ci sie wydaje inaczej ale jak sie patrzy z mojej perspektywy to u was juz ostatnie szlify;)

 

A podpytam o poekarnik jeszcze...zaciekawilas mnie nim. jesli sie sprawuje tak jak wyglada to daruje sobie jakiekolwiek szukanie:)

 

u mnie? u mnie jest las:lol2: skonczyl sie etap ze cos sie dzialo i codziennie bylo widac postep w pracy. teraz czekamy na podloge. w miedzyczasie jest maly ale znaczacy sukces-sypialnia rozkmilona. byl to dla mnie maly stres. wiedzialam co mniej wiecej ale nie wiedzialam jak to zrobic. mala pogadanka z projektantem i sa decyzje gdzie jakie kolory i jakie materialy.

ma spokojniejsza glowe wiec rzucam to wszystko i znikam na dluuugie wakacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze porownamy swoje listy?;) jestes juz na grande finale moja droga. moze ci sie wydaje inaczej ale jak sie patrzy z mojej perspektywy to u was juz ostatnie szlify;)

 

A podpytam o poekarnik jeszcze...zaciekawilas mnie nim. jesli sie sprawuje tak jak wyglada to daruje sobie jakiekolwiek szukanie:)

 

u mnie? u mnie jest las:lol2: skonczyl sie etap ze cos sie dzialo i codziennie bylo widac postep w pracy. teraz czekamy na podloge. w miedzyczasie jest maly ale znaczacy sukces-sypialnia rozkmilona. byl to dla mnie maly stres. wiedzialam co mniej wiecej ale nie wiedzialam jak to zrobic. mala pogadanka z projektantem i sa decyzje gdzie jakie kolory i jakie materialy.

ma spokojniejsza glowe wiec rzucam to wszystko i znikam na dluuugie wakacje;)

na wakacje...zabierz mnie:rolleyes:

tak masz rację, już jesteśmy na finiszu i bardzo mnie to cieszy, to, co zostało i tak już mi tak nie przeszkadza (no może z wyjątkiem stołu). Piekarnik ok, ale szczerze powiem, że jeszcze za dużo nie używałam, do tej pory chyba 3 razy:) ciężko mi porównać, bo poprzedni był stary i teraz w porównaniu z tamtym Gorenje super:) więcej napiszę jak już jakieś ciasto upiekę;)

 

ps. a jaki jest pomysł na sypialnię? zdradź coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wakacje...zabierz mnie:rolleyes:

tak masz rację, już jesteśmy na finiszu i bardzo mnie to cieszy, to, co zostało i tak już mi tak nie przeszkadza (no może z wyjątkiem stołu). Piekarnik ok, ale szczerze powiem, że jeszcze za dużo nie używałam, do tej pory chyba 3 razy:) ciężko mi porównać, bo poprzedni był stary i teraz w porównaniu z tamtym Gorenje super:) więcej napiszę jak już jakieś ciasto upiekę;)

 

ps. a jaki jest pomysł na sypialnię? zdradź coś:)

 

chcesz? to dawaj..next weekend meeting na Okeciu;)

 

ps. praktycznie pomysl juz jest dawno i wklejalam u siebie inspiracje kolorystyczne. tak samo ''popelnilam''maly rysuneczek-wizke:cool: Po prostu wreszcie ogarnelam jaki kolor na jakiej scianie oraz jakie meble itp wczsniej byla wizja rozmazana teraz jest projekt sprecyzowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...