Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Będą, będą:) a tymczasem w czerwcu trwa projekt sypialnia:D

za 2-3 tygodnie zacznie się montaż mebli, krzesło już czeka, teraz przymierzam się do zamówienia u forumowej Diany rolet (może doradzicie w jakim kolorze) i wybrania i zamówienia kinkietu nad biurko.

Obawiam się,że tolomeo z wizki na tę chwilę przekracza budżet;)

może coś mniejszego?

 

tu wizki:

 

sypialnia5.jpg

 

fornir biurko.jpg

 

a tak jest teraz:

 

syp.jpg

(wybaczcie bałagan, ale jeszcze wszystko w fazie urządzania i lekkiej prowizorki;P

 

Ze zmian projektowych, tow meblach będą drewniane uchwyty takie jak w łazience dolnej, stwierdziliśmy,że wycięcia we frontach nie są do końca praktyczne, będzie się kurzyć, a te uchwyty są bardzo wygodne i podobają się nam (nawet mi totalnej przeciwniczce uchwytów wszelakich;)), biurko będzie frezowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Melisko, w końcu jesteś w domu :hug:

 

gdzie fotki z komunii :) ?

 

wczoraj kilka dostalam od znajomej, bo jej szwagier robil fotki im...wiec moge ci kilka wyslac na fb..

reszta zdjec z sesji to dopiero w lipcu bedzie (dalam czas dziewczynie na ogarniecie innych komunii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ponownie tym razem w Twoim wątku. Schody super! Przejrzałam wątek bardzo pobieżnie bo przede wszystkim szukałam schodów, ale zdążyłam zauważyć, że mamy podobny styl:) Też wybrałam do domu drzwi Pol Skone Simple (tak przy okazji jesteście z nich zadowoleni, braliście dodatkowe wypełnienie?) :) A przy samych schodach planuje podobny tynk, ale jeszcze podzielony tak aby imitował betonowe płyty:):) Idę oglądać resztę Twoich pomieszczeń i czuję, że "wsiąknę" w ten wątek :yes: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą, będą:) a tymczasem w czerwcu trwa projekt sypialnia:D

za 2-3 tygodnie zacznie się montaż mebli, krzesło już czeka, teraz przymierzam się do zamówienia u forumowej Diany rolet (może doradzicie w jakim kolorze) i wybrania i zamówienia kinkietu nad biurko.

Obawiam się,że tolomeo z wizki na tę chwilę przekracza budżet;)

może coś mniejszego?

 

tu wizki:

 

[ATTACH=CONFIG]320007[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]320008[/ATTACH]

 

a tak jest teraz:

 

[ATTACH=CONFIG]320009[/ATTACH]

(wybaczcie bałagan, ale jeszcze wszystko w fazie urządzania i lekkiej prowizorki;P

 

Ze zmian projektowych, tow meblach będą drewniane uchwyty takie jak w łazience dolnej, stwierdziliśmy,że wycięcia we frontach nie są do końca praktyczne, będzie się kurzyć, a te uchwyty są bardzo wygodne i podobają się nam (nawet mi totalnej przeciwniczce uchwytów wszelakich;)), biurko będzie frezowane :)

 

W kwestii rolet trzymałabym się wizki :) A zamiast Tolomeo może Subby Italuxa? TU cena :)

 

industrialna-lampa-scienna-oprawa-z-wysiegnikiem-subby-italux-895113-black-ip20-czarny.jpg

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ponownie tym razem w Twoim wątku. Schody super! Przejrzałam wątek bardzo pobieżnie bo przede wszystkim szukałam schodów, ale zdążyłam zauważyć, że mamy podobny styl:) Też wybrałam do domu drzwi Pol Skone Simple (tak przy okazji jesteście z nich zadowoleni, braliście dodatkowe wypełnienie?) :) A przy samych schodach planuje podobny tynk, ale jeszcze podzielony tak aby imitował betonowe płyty:):) Idę oglądać resztę Twoich pomieszczeń i czuję, że "wsiąknę" w ten wątek :yes: :D

 

Inka drzwi są super,polecam pełne wypełnienie, nie mq dużej dopłaty,a dzięki temu drzwi są ciężkie i takie "solidne" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 113 cm ;) Czemu ma być mniejsza od Tolo? Jakiej długości jest blat biurka? Wg mnie, im ona będzie bardziej połamana przy optymalnym ustawieniu, tym lepiej :)

 

Tolo też mi się wydawała za duża, planowałam tę mniejszą, blat ma chyba 58 cm szerokości, a długość muszę sprawdzić,a ponadto kabel wyprowadzony jest blisko regału,więc nie może być "połamana" w tamtą stronę:)

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź odnośnie drzwi. Marta tak na szybko przejrzałam wątek i jest PIĘKNIE. Łóżko w sypialni bomba, aż żałuje, że ja z względów finansowych sypialnie urządzę pewnie w Ikea ;) Zabudowa z tv też super, w ogóle nie ma chyba rzeczy, która mi się nie podoba. Z przedmiotów, które też mam dla siebie upatrzone, a które znalazłam u Ciebie to jeszcze ten piekarnik z Gorenje (szkoda, że mikrofala z tej serii ma uchwyt w drugą stronę, przez to kupię jakąś inną i ukryje w szafce, a Wy jak to rozwiązaliście?) i w inspiracjach mam grzejnik łazienkowy, albo taki sam jak Twój, albo łudząco podobny :)

 

I jeszcze mam prośbę odnośnie schodów :rolleyes::rolleyes: Czy nie będziesz miała nic przeciwko jeśli w sprawie barierki zainspiruje się Twoją? Z tego co doczytałam Ty inspirowałaś się schodami ivy17.

 

Ivy w związku z tym mam pytanie do Ciebie:) Czy Twoje schody nie były przypadkiem robione przez forumowego LasekD? Bo jeśli tak to mamy tego samego wykonawce i wiedziałby już o co chodzi :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ivy w związku z tym mam pytanie do Ciebie:) Czy Twoje schody nie były przypadkiem robione przez forumowego LasekD? Bo jeśli tak to mamy tego samego wykonawce i wiedziałby już o co chodzi :)?

 

Tak, schody i barierkę robił Pan Darek wiec bardzo dobrze będzie wiedział co i jak :-) po wstępnych ustaleniach sam wszystko wymierzył rozstawy i mam piękne schody i barierkę :-)

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź odnośnie drzwi. Marta tak na szybko przejrzałam wątek i jest PIĘKNIE. Łóżko w sypialni bomba, aż żałuje, że ja z względów finansowych sypialnie urządzę pewnie w Ikea ;) Zabudowa z tv też super, w ogóle nie ma chyba rzeczy, która mi się nie podoba. Z przedmiotów, które też mam dla siebie upatrzone, a które znalazłam u Ciebie to jeszcze ten piekarnik z Gorenje (szkoda, że mikrofala z tej serii ma uchwyt w drugą stronę, przez to kupię jakąś inną i ukryje w szafce, a Wy jak to rozwiązaliście?) i w inspiracjach mam grzejnik łazienkowy, albo taki sam jak Twój, albo łudząco podobny :)

 

I jeszcze mam prośbę odnośnie schodów :rolleyes::rolleyes: Czy nie będziesz miała nic przeciwko jeśli w sprawie barierki zainspiruje się Twoją? Z tego co doczytałam Ty inspirowałaś się schodami ivy17.

 

Ivy w związku z tym mam pytanie do Ciebie:) Czy Twoje schody nie były przypadkiem robione przez forumowego LasekD? Bo jeśli tak to mamy tego samego wykonawce i wiedziałby już o co chodzi :)?

 

Cześć Inko,

oczywiście korzystaj z inspiracji barierkowych, moja jest prawie identyczna jak u Jazzy i bardzo podobna do barierki Iwonki:)

nie wiem jak schody Ivy, ale moje były wykonywane przez miejscowego stolarza, ale skoro mój bez problemu poradził sobie z barierką, to Lasek tym bardziej :)

 

co do piekarnika, to my właśnie tak mamy to rozwiązane, w szafce nad piekarnikiem jest miejsce na mikrofalę:)

jeśli chodzi o łożko Vestę, to my też mieliśmy upatrzone łożko z ikei, które kosztowało 1500 zł, ale jak wyceniłam Vestę i okazało się,że różnica nie jest duża, to przepadłam i nie żałuję:)

 

wpadaj do mnie częściej, ja ba pewno będę obserwowała Twój wątek, bo super się zapowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Inko,

oczywiście korzystaj z inspiracji barierkowych, moja jest prawie identyczna jak u Jazzy i bardzo podobna do barierki Iwonki:)

nie wiem jak schody Ivy, ale moje były wykonywane przez miejscowego stolarza, ale skoro mój bez problemu poradził sobie z barierką, to Lasek tym bardziej :)

 

Inspiracją do moich był cudowny domek Mooreli i jej śliczne schody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...