Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

O to będą jakieś fotki?? Pokaż jakieś fotki! :D

Mam do Ciebie pytanie o dozowniki do mydła Sodahl. Działają u Ciebie bez zarzutu? Mnie szlag przy nich trafia! W obu pompka nie wraca do góry i mydła wylatuje kropelka!

 

Miałam ten problem, dopóki instrukcji obsługi nie przeczytałam:D

 

leje się 20% mydła, 60% wody, a reszta to powietrze ... i wychodzi piękna pianka:) mam już tych dozowników chyba 5 i wszystkie działają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałam ten problem, dopóki instrukcji obsługi nie przeczytałam:D

 

leje się 20% mydła, 60% wody, a reszta to powietrze ... i wychodzi piękna pianka:) mam już tych dozowników chyba 5 i wszystkie działają:)

 

u mnie też trzy działają bez zarzutu:) ale napełniał mąż mieszkamy od początku maja i jeszcze nie uzupełnialiśmy mydła także wydajność super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, faktycznie bardzo wydajne:)

 

Rolety przyjechały, teraz muszę jeszcze zmusić męża, żeby zamontował:D

 

pod koniec tego tygodnia lub na początku następnego będzie montaż szafy w sypialni, w końcu trochę uporządkuję wszystko:)

 

co tam u Was? ktoś tu jeszcze do mnie zagląda:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie!! :D

 

no to dobrze :hug:

muszę Was chyba zdjęciami zachęcić:D

 

zaglądam, fajnie że niedługo szansa na kolejne wieści z mieszkaniowego frontu, potencjalnie ze zdjęciami ;)

z rana to zajrzałam jednym okiem i aż prawie do swojego zwykłego pojemnika na mydło biegłam wlewać wodę :D

 

haha :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zagladam, tylko ciezko mi zatrybic jeszcze z oczami i mysleniem :rolleyes:

chyba jestem za stara na takie calonocne imprezki :oops:

 

W sobote smigam do PL, to juz w ogole mnie nie bedzie na fm...jak na zlosc moj nie wie czy zjedzie na wakacje w tym roku.... to se pojezdze i odpoczne :bash: przysiegam, ze nie wytrzymam na tej matczyno-ojcowskiej wsi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki, super, że jeszcze do mnie wpadacie:)

montaż rolet chwilowo wstrzymany, dzwonili stolarze, będą montować szafy i biurko poniedziałek-wtorek, więc już jak skończą, to wtedy założymy, żeby się nie pobrudziły, jak coś będą docinać.

 

U nas kompletny zastój, stół nadal nie jest wybrany, co chwilę jakieś inne wydatki. Zabudowy łazienki górnej też na razie nie zamawiamy, więc się jeszcze trochę pomęczymy tak jak jest. Nie ma to jak prowizorka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam katalog i widzę, że coś pomieszałam. Duo jest bezprzylgowe i patrząc na zdjęcie to chyba takie macie. A byłaby możliwość, żebyś zmierzyła ile cm ościeżnicy wchodzi na ścianę? Chodzi mi o ten wymiar zaznaczony czerwoną strzałką:

http://images51.fotosik.pl/751/a96f0e1175ae6068med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...