Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Przeglądam katalog i widzę, że coś pomieszałam. Duo jest bezprzylgowe i patrząc na zdjęcie to chyba takie macie. A byłaby możliwość, żebyś zmierzyła ile cm ościeżnicy wchodzi na ścianę? Chodzi mi o ten wymiar zaznaczony czerwoną strzałką:

http://images51.fotosik.pl/751/a96f0e1175ae6068med.jpg

 

Jestem:) zmierzyłam:) około 7,5 cm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No macie rację,dziewczyny, tylko ja jestem "dość" nerwowa;) panowie dostaną opierdziel,bo specjalnie wszystkie weekendowe plany poprzekładałam,bo mieli montować. Trzeba się jednak przyzwyczaić, że fachowcy mają zupełnie inne rozumienie terminowości;)

no cóż... za to jutro listwy przypodłogowe zamówię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie rację,dziewczyny, tylko ja jestem "dość" nerwowa;) panowie dostaną opierdziel,bo specjalnie wszystkie weekendowe plany poprzekładałam,bo mieli montować. Trzeba się jednak przyzwyczaić, że fachowcy mają zupełnie inne rozumienie terminowości;)

no cóż... za to jutro listwy przypodłogowe zamówię;)

 

u Nas też siedzisko miało być po miesiącu od zamówienia:( a czekamy i czekamy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pomysłów z wątku Tomkowej udało się zawiesić bez użycia gwoździ obraz od Szocika.

 

Listwy przypodłogowe w końcu zamówione, hip hip hurra, małymi kroczkami do przodu:)

 

mam wielką nadzieję, że we wtorek podzielę się z Wami zdjęciami prawie skończonej sypialni. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pomysłów z wątku Tomkowej udało się zawiesić bez użycia gwoździ obraz od Szocika.

 

Listwy przypodłogowe w końcu zamówione, hip hip hurra, małymi kroczkami do przodu:)

 

mam wielką nadzieję, że we wtorek podzielę się z Wami zdjęciami prawie skończonej sypialni. :rolleyes:

 

:wave::wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...