Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, taki jak Twój, tylko mi się wydaje, że pomyliłam coś z tymi sznurkami, bo od kasety idzie 5 sznurków i ja je zawiązałam o te petelki przyszyte na dole. Pytanie czy powinny też przechodzić przez te przeszycia poziome?

 

Zaraz cyknę fotkę, niech tylko stolarze wyjdą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie usiłuję wgrać lepsze i przede wszystkim większe zdjęcia:)

co do zabudowy, to brak cokołu, dwie szuflady wewnętrzne do zamontowania, zamontowali tylko jeden uchwyt (brakuje trzech) i jeszcze półki na książki koło łóżka, ale to wszystko już w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie usiłuję wgrać lepsze i przede wszystkim większe zdjęcia:)

co do zabudowy, to brak cokołu, dwie szuflady wewnętrzne do zamontowania, zamontowali tylko jeden uchwyt (brakuje trzech) i jeszcze półki na książki koło łóżka, ale to wszystko już w czwartek.

 

To już malutko zostało. Ale super!! :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ro za niskie ??

 

No niestety, próbuję wkleić zdjęcie, ale coś mi internet szwankuje i cały czas pokazuje sie komunikat, że nie można.

 

Blat jest nad grzejnikiem, więc wyszedł chyba trochę wyższy niż tradycyjne biurko... niestety kupując krzesło o tym nie pomyślałam. :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte? Jeżeli nie zwrócisz, to na pewno znajdziesz dla niego jakieś inne fajne miejsce :)

 

 

nie, to szare tapicerowane, które cały czas stało na dole. Nie zwrócę, bo kupiłam na przecenie w sklepie stacjonarnym i już chyba z 1,5 miesiąca temu:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora spać:)

 

jutro powalczę z roletą, a tymczasem powiem, że jestem bardzo zadowolona z zabudowy, wyszła ładnie, cieszę się, że zdecydowałam się na te uchwyty zamiast wycięć, są bardzo wygodne i nam się podobają:)

 

czekam aż skończą i w weekend biorę się za porządki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...