Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Zabudowa wygląda świetnie.

Rolety na tych plastikowych przeszyciach mają przelotki i przez nie trzeba przełożyć sznurek, chyba musze nagrać filmik z montażem rolety by każdy spokojnie mógł to zrobić.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/57a2973a6ff7.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d6ab54a06374.jpg

Edytowane przez diana_teresa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie, to szare tapicerowane, które cały czas stało na dole. Nie zwrócę, bo kupiłam na przecenie w sklepie stacjonarnym i już chyba z 1,5 miesiąca temu:eek:

 

Może trafi się ktoś chętny na to krzesełko, jest fajne wiec nie powinno być problemu a jak jeszcze cena dobra to już idealnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabudowa wygląda świetnie.

Rolety na tych plastikowych przeszyciach mają przelotki i przez nie trzeba przełożyć sznurek, chyba musze nagrać filmik z montażem rolety by każdy spokojnie mógł to zrobić.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/57a2973a6ff7.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d6ab54a06374.jpg

 

 

Dianko, napisałam maila:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed popatrzeniem na zdjęcie myślałam poradzić sobie poduszką ale to chyba nie wystarczy ;) zabudowa super :)

 

Może trafi się ktoś chętny na to krzesełko, jest fajne wiec nie powinno być problemu a jak jeszcze cena dobra to już idealnie :-)

 

Dziewczynki, myślę i o sprzedaży, i o poduszcze.

 

Pierwsze rozwiązanie możliwe - jeśli się uda, jakie ja krzesło kupię, bo to szare jest standardowe do wysokości stołu, czyli 76 cm chyba.

Typowego biurowego nie chcę, nie chcę też wydać dużo, bo to kupiłam za mniej niż połowę ceny:)

 

Co do poduszki, to wypróbuję, ale obawiam się, że nie wystarczy, jestem niewysoka:)

 

Dziś wszystko po południu ogarnę, bo wczoraj już padliśmy zmęczeni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, zaglądam cały czas i z niecierpliwością czekam na zdjęcia finalne :)

Krzesło super ale rzeczywiście nieskie...Nie wiem czy poducha uratuje sytuację. NA jakiej wysokości masz blat? Muszę pomyśleć jak wysoko dzieciom zainstalować biurko, wygląda na to że warto kupić krzesła i potem blat montować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, zaglądam cały czas i z niecierpliwością czekam na zdjęcia finalne :)

Krzesło super ale rzeczywiście nieskie...Nie wiem czy poducha uratuje sytuację. NA jakiej wysokości masz blat? Muszę pomyśleć jak wysoko dzieciom zainstalować biurko, wygląda na to że warto kupić krzesła i potem blat montować ;)

 

Hej:)

mam nadzieję, że dziś uda mi się odszukać w garażu kabel od aparatu i zrobić PORZĄDNE zdjęcia:)

Blat mam na wysokości 81 cm, ale jest to podyktowane tym, że pod nim jest grzejnik, którego nie ruszaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli blat biurka masz na wysokości grzejnika to chyba jest na wysokości blatu kuchennego?? moim zdaniem chyba lepiej podpasuje wysokością niskie krzesło barowe.

 

zabudowa piękna :wiggle::wiggle:

 

Emila, dziękuję i witam u mnie:)

 

blat kuchenny jest na wys. 88 chyba, a ten 81, więc ani barowe, ani zwykłe:sick:

 

no nic, nie łamię się, coś wymyślę, na razie zostanie to, a może znajdę jakieś fajne z regulowaną wysokością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a Ty chcesz się krzesła wyzbyć? Kupiłaś je w Moma Studio? Zabudowa fajna. Zdjęcia jak zwykle - ale ja się nie mam prawa czepiać bo moich wcale jeszcze nie ma. Tyle, że u mnie wciąż wszystko nie pokończone.:(

tak, krzesło z Momy, najchętniej bym je zostawiła, bo jest bardzo wygodne i mi się podoba:) może jakieś inne miejsce dla niego znajdę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta super wyszło. Wielka szkoda, że krzesło nie pasuje bo jest bardzo fajne. Ja na Twoim miejscy znalazłabym jakiś inny kat dla niego bo szkoda byłoby je sprzedać:) Ciekawa jestem jakie będziesz miała stoliki nocne. Ja zainspirowana Twoim łóżkiem znalazłam sklep zaledwie 20 km ode mnie, który je sprzedaje i wydaje mi się, że w fajniejszych cenach niż w momastudio. Więc może też się uda i Vesta zagości również u mnie bo szalenie mi się spodobało. Ale to się okaże pod koniec wykończeniówki jak będziemy stać finansowo, kto wie czy nie skończy się na samym materacu :p.

 

P.S. Roleta bardzo ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...