Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ostudziłaś mój zapał:p

 

Ja metalowe nogi od stołu kuchennego pomalowałam farbą w sprayu i nic się nie dzieje :lol2: Powinny być najpierw piaskowane, a potem malowane proszkowo, ale to było tak maksymalnie zniechęcające, że wyniosłam do garażu, potarłam trochę papierem, psik-psik i za godzinę były gotowe :lol2: Możesz tak samo zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja metalowe nogi od stołu kuchennego pomalowałam farbą w sprayu i nic się nie dzieje :lol2: Powinny być najpierw piaskowane, a potem malowane proszkowo, ale to było tak maksymalnie zniechęcające, że wyniosłam do garażu, potarłam trochę papierem, psik-psik i za godzinę były gotowe :lol2: Możesz tak samo zrobić :D

 

to brzmi zdecydowanie lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja metalowe nogi od stołu kuchennego pomalowałam farbą w sprayu i nic się nie dzieje :lol2: Powinny być najpierw piaskowane, a potem malowane proszkowo, ale to było tak maksymalnie zniechęcające, że wyniosłam do garażu, potarłam trochę papierem, psik-psik i za godzinę były gotowe :lol2: Możesz tak samo zrobić :D

 

u nas P. jeszcze metalowe odtłuszczał benzyną ekstrakcyjną przed :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tylko umyłam :D Ale, jak tak mocniej sobie przypominam, to chyba też podkładem jakimś psikałam, jednak ;)

Marta, właśnie wkleiłam do "zapachowego zeszytu" 33-cią nalepkę z wosku i pomyślałam o Tobie :D Czy Ty już wreszcie uruchomiłaś swój kominek?? ;) Na stoliku mógłby stać ;)

wstyd przyznać, ale nie:) chyba za gorąco na razie, coś czuję, że dopiero jesienią wrócę do wosków;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za woski?

 

Pięknie pachnące do rozgrzewania w kominku :) Wrzuciłam u siebie fotkę tego, co udało mi się uzbierać ;)

 

Bylam w I. i widzialam te stoliczki... w realu sa znacznie piekniejsze niz na zdjeciu :p wiec ja bym z nimi chyba nic nie robila :rolleyes:

no też mi się wydaje, że w realu wyglądają znacznie lepiej :wiggle:

bo ten kolorek jest niefotogeniczny chyba :rolleyes:

 

No i bardzo się cieszę, że zgodziłyście się ze mną, żeby nic z nimi nie robić :D

 

Dziewczyny te woski maja przyzwoity skład? Bo odświeżacze powietrza dostepne w sklepach to dla mnie syf i trucizna, woski to pewnie ciekawa alternatywa?

 

Przyzwoity, bardzo :) Ja jestem ich wielką fanką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak! a najlepsze,mówiła,że pracuje jako kosmetyczka w jednym z salonów niedaleko wyjamowanego mieszkania,nawet 2 razy z moim mężem się tam umawiała pod tym salonem,żeby dać kasę jak ją cisnelismy w zeszłym tyg. jak pojechaliśmy tam dziś okazało się,że ona tam nie pracuje a sobie paznokcie robi... i panie się śmiały,że ją kojarzą,bo ma skłonności do fantazjowania! brak słów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...