Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Można to nazwać złodziejstwem, a od zarania dziejów przestępstwo to traktowano z wielką surowością. Obrzydliwa kobieta :sick: Współczuję nerwów i rozczarowania rodzajem ludzkim..

 

Szkoda słów na tę panią! Zostawiła słonecznika w wazonie na pożegnanie. ..:wiggle:

Zmieniliśmy zamki i będziemy szukać nowych lokatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ale słyszalam już takie historie :bash: Trzymam kciuki zeby kolejny lokator był normalny :)

 

Jeszcze mi się przypomniało, że oprócz kwiatów zostawiła katalog biura podróży z egzotycznymi wakacjami,wiec wnioskuję, że za zaoszczędzoną kasę wybiera się na zasłużony urlop:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się przypomniało, że oprócz kwiatów zostawiła katalog biura podróży z egzotycznymi wakacjami,wiec wnioskuję, że za zaoszczędzoną kasę wybiera się na zasłużony urlop:P

 

Dobrze ze nie zostawiła otwartego mieszkania :sick: spotkalam się juz opowieścią z tym ze lokator zostawil otwarte mieszkanie i niestety " ktoś" na dziko mieszkal i zdewastował mieszkanie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie zostawiła otwartego mieszkania :sick: spotkalam się juz opowieścią z tym ze lokator zostawil otwarte mieszkanie i niestety " ktoś" na dziko mieszkal i zdewastował mieszkanie :mad:

 

no też róźne historie słyszałam, ciekawe czy szybko kogoś nowego znajdziemy i jaka osoba tym razem nam się trafi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam jak lokatorka wyniosła wszystkie meble i tyle ją widzieli, a mieli stare dębowe bo sami tam mieszkali a potem do domu się przenieśli a mieszkanie wynajęli.

 

Diano powiem Ci, że my wchodziliśmy do mieszkania w takim napięciu... bałam się,że mogę tam gołe ściany zastać albo zniszczenia.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diano powiem Ci, że my wchodziliśmy do mieszkania w takim napięciu... bałam się,że mogę tam gołe ściany zastać albo zniszczenia.:(

 

Wcale ci sie nie dziwie, nigdy nie wiadomo. Moja koleżanka teraz też wynajmuje mieszkanie, dwóch lokatorów im się trafiło masakrycznych teraz trzeci i jest ok, no ale 2 razy zamki wymieniali, trudno wiedzieć na kogo sie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też róźne historie słyszałam, ciekawe czy szybko kogoś nowego znajdziemy i jaka osoba tym razem nam się trafi:)

 

szybko zobaczysz, studenci już się powoli rozglądają, niektórzy mają przecież poprawki we wrześniu:)

 

Może zrób jej jakiś czarny PR, sprawdź ogłoszenia mieszkań w internecie, tam gdzie ty zamieszczałaś ogłoszenie, pewnie będzie szukała mieszkania w podobny sposób i napisz do właścicieli, żeby uważali na tą Panią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przychodzi Wam do głowy jakaś szafka/zamykany regał, płytki (max. głębokość 30-35 cm), wysokość 1,60-1,90, szerokość 70-80?

 

Poszukuję szafki do korytarza na górze, jest tak dużo miejsca, a nam ciągle miejsca do przechowywania brakuje:) stolarz wycenił na 1600, moim zdaniem drogo, więc szukam czegoś gotowego:)

 

Z gotowców myślałam o takich dwóch szafkach:

 

godmorgon-szafka-wysoka__0383700_PH124880_S4.JPG

 

Co prawda jest ona przeznaczona do łazienek, ale myślę,że to w niczym nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przychodzi Wam do głowy jakaś szafka/zamykany regał, płytki (max. głębokość 30-35 cm), wysokość 1,60-1,90, szerokość 70-80?

 

Poszukuję szafki do korytarza na górze...

 

Martuś, a nie chcesz Ikei?

moja znajoma kocha się w ich płytkich szafach... powstawiała je wszędzie gdzie się dało ;)

sama dobierasz drzwi jakie chcesz do regałów Billy albo korpusów kuchennych, które też chyba mają taką głębokość, a możliwości tysiące :)

pokaż miejsce o którym myślisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafki, które pokazała Marta to właśnie Ikea. Te szafki łazienkowe mają identyczne fronty jak system szaf Pax dąb bielony i chyba nawet Malm w tym samym wykończeniu jest (a to przecież też typowo pokojowe meble), więc to że one są do łazienki to kwestia umowna. W środku mają szklane półki (chyba dwie) więc jedynie środek zdradza, że przeznaczenie to łazienka. Są bardzo pojemne - ja kupiłam do łazienki jedną białą choć korciło mnie kupić dwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, a nie chcesz Ikei?

moja znajoma kocha się w ich płytkich szafach... powstawiała je wszędzie gdzie się dało ;)

sama dobierasz drzwi jakie chcesz do regałów Billy albo korpusów kuchennych, które też chyba mają taką głębokość, a możliwości tysiące :)

pokaż miejsce o którym myślisz....

 

Nad Billy'm też się zastanawiam, pasowałby mi wymiarami, tylko tak się zastanawiam, czy lepiej od podłogi regał czy jednak wiszący jak pokazana przeze mnie szafka łazienkowa:)

 

 

Szafki, które pokazała Marta to właśnie Ikea. Te szafki łazienkowe mają identyczne fronty jak system szaf Pax dąb bielony i chyba nawet Malm w tym samym wykończeniu jest (a to przecież też typowo pokojowe meble), więc to że one są do łazienki to kwestia umowna. W środku mają szklane półki (chyba dwie) więc jedynie środek zdradza, że przeznaczenie to łazienka. Są bardzo pojemne - ja kupiłam do łazienki jedną białą choć korciło mnie kupić dwie.

 

Też mi się tak wydaje, że nie widać, że jest to łazienkowa szafka, a to wybarwienie dębu bielonego jest bardzo ładne.

 

Jutro zrobię zdjęcie miejsca, gdzie szafka miałaby się znajdować, to doradzicie:)

 

Ściany są w rozbielonym, bardzo jasnym szarym, a obok dwie pary białych drzwi, więc w sumie chyba dąb bielony ładnie by się wyróżniał:)

 

myślałam jeszcze o jakiejś kompozycji z szafek kubików:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...