Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

A ja bym nie zawracała sobie głowy szukaniem używanych łóżek, przepłacaniem kosztów dostawy, nerwami, bo często są w gorszym stanie, niż opisują. Wiem, co mówię. Kupiłabym proste, tanie łóżka Fjellse, tanie materace i tyle ;)

 

Przeglądam w drodze olx w moim mieście i za ciekawie to nie wygląda,z kolei te Fjellse - jak dodam dno łóżka to 250 zł wychodzi, więc nie wiem czy coś bardziej masywnego nie lepiej przynajmniej dla chłopaków; ) zobaczę na miejscu w I jak te łóżka wyglądają,bo nigdy się za łóżkami pojedynczymi tam nie rozglądałam,więc nie wiem jak na żywo wyglądają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przeglądam w drodze olx w moim mieście i za ciekawie to nie wygląda,z kolei te Fjellse - jak dodam dno łóżka to 250 zł wychodzi, więc nie wiem czy coś bardziej masywnego nie lepiej przynajmniej dla chłopaków; ) zobaczę na miejscu w I jak te łóżka wyglądają,bo nigdy się za łóżkami pojedynczymi tam nie rozglądałam,więc nie wiem jak na żywo wyglądają:)

 

Zobacz na żywo, rama 109 zł, dno łóżka Luroy 50 zł ;) Najdroższy w I będzie zakup materacy i te kupiłabym gdzie indziej

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że rajd po sklepach meblowych nieudany, nic nam się zbytnio nie podobało, a to co mogłoby być, było grubo poza naszym budżetem:o

(piękny stół Miloni za 6tys z hakiem:sick:)

 

Wyjazd do I. na razie przełożony, jeżeli w poniedziałek podpiszemy umowę z nowymi lokatorami, to i tak czeka nas wycieczka po łóżka i szafę. Musimy salon umeblować, bo będzie mieszkało aż 6 osób:D

 

Dziś przyszło również oglądać 5 chłopaków, pierwszoroczniaków, ale od razu pomyślałam o tych imprezach i zabawach:lol2:

to już wolę 6tkę pracujących, w tym 3 dziewczyny:yes:

 

super Marta, że się udało tak szybko wynająć, ale ja wiedziałam że tak będzie:)

 

Nie wykosztowuj się tylko na razie za bardzo.

 

Co w końcu robisz z drzwiami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Marta, że się udało tak szybko wynająć, ale ja wiedziałam że tak będzie:)

 

Nie wykosztowuj się tylko na razie za bardzo.

 

Co w końcu robisz z drzwiami?

 

Nawet nie wiesz jak ja się cieszę, pełna radość będzie jak podpiszą umowę:) jutro pojadę dowiedzieć się w sprawie drzwi, otwór jest 202×110, przesuwne odpadają,bo z jednej i drugiej strony za mało miejsca?bo jest załamanie korytarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...