Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Będzie dobrze, studentom płacą rodzice:) więc o terminowe płatności bym się nie martwiła. Jeżeli mieszkają też dziewczyny, to i może z czystością nie będzie problemu.

 

 

ci moi, to pracujący, jest para i są dziewczyny, więc liczę, że będzie ok:)

 

grzeczni się wydają, w niedzielę zadzwonili czy mogą gwoździa wbić, bo chcieliby obraz powiesić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marta to fajne nowości :-) zadowolona ze wszystkich ?

 

to drzewko myślałam,że trafi do małego pokoju, ale w sumie fajnie się za drzwiami wejściowymi wpasowało:) kinkiet ... hmmm na pewno Tolomeo albo Jielde wyglądałoby lepiej niż ten wypierdek, ale to taka wersja budżetowa, a potrzebowałam tam lampkę:) co do poduszek, to były taniutkie, więc mi nie żal, ale docelowo chyba coś innego będę szukać:)

...zaraz teściowie na chwilę przyjeżdżają, jak pojadą to cyknę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest i tani, jest jeszcze czarny:) chciałam powiesić coś innego, taki jak ma mała mi z bonami albo takie ceramiczne z napisami MINE, YOURS I GUESTS, ale ostatecznie ten daje radę, a się wtapia w otoczenie:)

 

Teraz czekam z niecierpliwością na meble do łazienki i będę Was prosiła o pomoc w wyborze kinkietu:)

 

Ostatnio natknęłam sie na nowo otwarty w moim mieście sklep z wyposażeniem domu (ceramika, garnki, itd) Bardzo dużo rzeczy tam dla siebie wypatrzyłam, czekam tylko na przypływ gotówki i już się szykuję na pojemniki na kawę, herbatę, akcesoria joseph joseph :wiggle:

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten wieszak :) Nie widziałam go ostatnio, jak byłam w I ;) A może i u mnie by nieźle wyglądał, ale ja bym powiesiła dwa, jeden pod drugim :)

 

i kulki z biedronki na nim:lol2:

 

tez mi sie podoba ten wieszak, ladnie wyszlo i Marta nie tylko u ciebie tak wszystko wolno leci u mnie jest chyba gorzej, ja ma niewykonczona jedna czesc mieszkania zostala jeszcze druga (bo to sa dwa mieszkania polaczone), wiesz jaki bedzie syf wszedzie jak zaczniemy remont:) juz sie boje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kulki z biedronki na nim:lol2:

 

tez mi sie podoba ten wieszak, ladnie wyszlo i Marta nie tylko u ciebie tak wszystko wolno leci u mnie jest chyba gorzej, ja ma niewykonczona jedna czesc mieszkania zostala jeszcze druga (bo to sa dwa mieszkania polaczone), wiesz jaki bedzie syf wszedzie jak zaczniemy remont:) juz sie boje

Bratka jest szansa na Twój wątek czy nie chcesz? zaciekawiły mnoe te połączone mieszkania:) a kulki mnie bardzo nęcą, chyba zamówię sobie takie na baterie i na schodach powieszę,będą jak znalazł jesienią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, mogę Ci mój oddać. Za szybko kupiłam, nie przemyślałam, nie mam go gdzie użyć :)

 

Dziękuję Mi, szkoda, że się wcześniej nie zgadałyśmy, teraz jak już powiesiłam ten, to mój M. by mnie ukatrupił jakbym mu kazała szpachlować i wieszać nowy:D

 

 

Przemysle to:)

 

ale moje wnetrza do. waszych sie nie umywaja. Wy to macie glowy pelne pomyslow. Potraficie zrobic cos z niczego a ja to taki szarak przy was.

 

Nie gadaj głupot, zobacz jak Tomkowa sie broniła przed swoim wątkiem, a teraz najbardziej oblegany:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysle to:)

 

ale moje wnetrza do. waszych sie nie umywaja. Wy to macie glowy pelne pomyslow. Potraficie zrobic cos z niczego a ja to taki szarak przy was.

 

eeeee to tak jak ja, na niczym sie nie znam dlatego jestem na fm, żeby się poznać :D

 

 

 

Marta ładnie prezentuje się wieszaczek, czekam na kolejne fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...