Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy... niedobrze, bo ja myśłałam,że będzie coś jak na 3cim, albo gorzej :p

 

jeszcze jest opcja okrągłego jak na wizce, tyle,że mam kanapę,a nie narożnik i z okrągłymi jest problem - żadne mi się nie podobają.

 

11 (2).jpg

 

dodam tylko,że docelowo będzie jeszcze fotel, ale najpierw stół:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni i tak się już mnie boją, ostatnio jak okazało się,że ich wycena nie obejmuje lustra w fornirowanej ramie, zrobiłam minę, "delikatnie" wyraziłam niezadowolenie i wyszłam się przejść :) jak wróciłam mąż przekazał,że panowie się naradzili i postanowili dołożyć od siebie to lustro i jeszcze kosz na brudną bieliznę :wiggle:

 

oni chyba zastanawiają się jak mąż ze mną wytrzymuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy... niedobrze, bo ja myśłałam,że będzie coś jak na 3cim, albo gorzej :p

 

jeszcze jest opcja okrągłego jak na wizce, tyle,że mam kanapę,a nie narożnik i z okrągłymi jest problem - żadne mi się nie podobają.

 

[ATTACH=CONFIG]331859[/ATTACH]

 

dodam tylko,że docelowo będzie jeszcze fotel, ale najpierw stół:)

 

tez z wizki jest okropny :sick::sick:

 

i chyba u ciebie lepiej prostokąt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam pisać że Aga też rozkminia dywany :) Zdjęcia kradnę bo za jakiś czas mi się przydadzą :)

Czestuj się:) Kurcze najgorzej,że taki wielki odpada, bo w ogóle to do mnie nie przemawia, że miałby być dywan na cały pokój, nawet jeśli to przeczy regułom:) najlepiej trochę tylko pod kanapę jakby zachodził;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka do dywanowych rozważań u Agi :hug: pooglądam wieczorem:) tak bym chciała, żeby stolarze dziś się ze wszystkim uporali,jutro mogłabym już wszystko posprzątać i poukładać w szafkach:) ps. Chyba w przyszłym miesiącu uda się zamówić stół :wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czestuj się:) Kurcze najgorzej,że taki wielki odpada, bo w ogóle to do mnie nie przemawia, że miałby być dywan na cały pokój, nawet jeśli to przeczy regułom:) najlepiej trochę tylko pod kanapę jakby zachodził;)

Uff...

Mnie też nie przekonują tak wielkie dywany :no:

Całe szczęście, że nie miałam pojęcia o tych "zasadach" nim kupiłam dywan (a może dywanik) :D

 

Trzymam kciuki za stolarzy :). A jaki stół zamawiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, te "zasady dywanowe" wcale nie są takie złe ;) Mam porównanie u siebie. Najpierw miałam dywan mały, ot, żeby stolik na nim się ładnie prezentował. Teraz mam dywan większy i sofa oraz fotel przednimi nogami stoją na dywanie. Nie dość, że zupełnie inaczej to wygląda, to przyjemniej się mieszka. Chodzi przecież o to, żeby nie nogi stolika miały wygodnie i miękko, ale Twoje/Wasze nogi :) Zasada jest taka, że jak siedzisz, to nogi masz mieć na dywanie ;) Zwróć uwagę, że na większości inspiracji tak właśnie dobrane są dywany :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, te "zasady dywanowe" wcale nie są takie złe ;) Mam porównanie u siebie. Najpierw miałam dywan mały, ot, żeby stolik na nim się ładnie prezentował. Teraz mam dywan większy i sofa oraz fotel przednimi nogami stoją na dywanie. Nie dość, że zupełnie inaczej to wygląda, to przyjemniej się mieszka. Chodzi przecież o to, żeby nie nogi stolika miały wygodnie i miękko, ale Twoje/Wasze nogi :) Zasada jest taka, że jak siedzisz, to nogi masz mieć na dywanie ;) Zwróć uwagę, że na większości inspiracji tak właśnie dobrane są dywany :)

Zgadzam się,że dobrze mieć dywan pod stopami,al3 zupełnie nie przemawia on do mnie pod cała kanapą i fotelami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,że dobrze mieć dywan pod stopami,al3 zupełnie nie przemawia on do mnie pod cała kanapą i fotelami:)

 

U mnie, jak napisałam stoją na dywanie tylko przednie nogi, na kawałeczku ;) Ale, uwierz, że gdy meble stoją w całości na dywanie, wszystko prezentuje się najpiękniej :) Oczywiście trzeba mieć do tego odpowiedni metraż, by było widać podłogę :D Dla mnie najlepszy jest układ "BETTER" :D

Stolarze kończą,zabudowa jest ogromna,łazienka teraz 2 razy mniejsza,nie wiem czy efekt będzie zadowalający :)

 

A ja jestem przekonana, że będzie :D Tylko proszę, zrób więcej niż jedno zdjęcie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...