Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzamy nasze mieszkanie z widokiem na park:)


Recommended Posts

Dzięki za panele:) powiedz mi czy na zywo po bokach sa takie jakby takie bardzej żółte? bo w internecie jak szukam to własnie takie żółtawe wygladają

 

zapytam jeszcze o kolor szary w sypialni - czy on wpada bardziej w niebieski a moz e bardziej w beż czy jest taki ładny typowo szary?:)

 

pieknie u Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za panele:) powiedz mi czy na zywo po bokach sa takie jakby takie bardzej żółte? bo w internecie jak szukam to własnie takie żółtawe wygladają

 

zapytam jeszcze o kolor szary w sypialni - czy on wpada bardziej w niebieski a moz e bardziej w beż czy jest taki ładny typowo szary?:)

 

pieknie u Ciebie:)

 

Olalee co do koloru, to powiem Ci szczerze, że wydaje mi się szary szary, ale ... my wszystkie farby mamy z Fluggera, a np. moi rodzice mają szarości z Beckersa i chyba te z Beckersa są ładniejsze. Oczywiście mogę się wypowiadać tylko o moich szarościach z Fluggera, w pokoju jest 5333, a w łazience muszę sprawdzić. Cały dół i mały pokój na górze mamy w takim jaśniuteńkim szarym, prawie białym.

 

Zaraz jadę na budowę, więc sprawdzę jak panele i postraram się pocykać zdjęcia. Nie zauważyłam,żeby były żółtawe po bokach, nie wiem czy Cię dobrze rozumiem. To są panele z V-fugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz zamawiała stół z Hazel Wood?

 

napiszę wieczorem do Hazel Wood, podoba mi się ten stół Minimal. Tylko musiałabym zmodyfikować wymiary. Jeszcze do zamawiania stołu u mnie daleko, na razie zbieramy na schody :D

myślę,że trochę pomieszkamy w częściowo nieumeblowanym mieszkaniu:)

a Ty podjęłaś jakieś decyzje odn. blatu, ściany w kuchni itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.com/a/img538/1662/vjVvTQ.jpg

 

Olalee wydaje mi się, że panele nie są żółte, a szary nie ma domieszki beżu ani niebieskiego:) lampy nad schodami powieszone... tylko schodów brak :D

Edytowane przez martaMarcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie te panele wyglądają. :yes:Ja byłam dzisiaj w Casto i widziałam bardzo podobne. Dąb Sparta z Classena. Cena 55.98

 

http://www.castorama.pl/katalog-produktow/podlogi-i-sciany/panele-podlogowe/panel-podlogowy-holiday-dab-sparta-1-996-m2.html#

 

 

http://media.static.castorama.pl/media/catalog/product/cache/1/image/c9dea3420b60e58d25a3678f1d85fe42/3/1/317255_2.jpg

 

 

ooo też bardzo ładne i łatwiej dostępne, więc może Dziewczynom się przyda:))

 

ps. dzięki Waszej pomocy udało mi się przeforsować brak listwy między kaflami i panelami, jutro Pan Wykonawca będzie próbował z korkiem :)))

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu w sypialni i z bliska pięknie wyglądają panele:) kurcze szkoda, że na żywo nie mogę zobaczyć:) chyba, że przesłałabyś jakiś odpad:) na zdjęciu nie wyglądają na szare tylko takie delikatne jasne :)

 

zapytam jeszcze ( może pisałaś już) o te wiszące lampki w łazience dolnej ( myślisz, że mogłabym takie zamontować u mnie w wc zamiast kinkietu - tylko u góry jest wnęka na led i nie wiem czy to by ok wyglądało)

 

lampy nad schodami super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu w sypialni i z bliska pięknie wyglądają panele:) kurcze szkoda, że na żywo nie mogę zobaczyć:) chyba, że przesłałabyś jakiś odpad:) na zdjęciu nie wyglądają na szare tylko takie delikatne jasne :)

 

zapytam jeszcze ( może pisałaś już) o te wiszące lampki w łazience dolnej ( myślisz, że mogłabym takie zamontować u mnie w wc zamiast kinkietu - tylko u góry jest wnęka na led i nie wiem czy to by ok wyglądało)

 

lampy nad schodami super:)

 

Hej Olalee, napisz do mnie na priv, mogę Ci wysłać próbki tych paneli:) co do żarówek, to one nie dają za dużo światła, ja je traktuje raczej jako ozdobę, w tej łazience nie planuję robić makijażu :D jeżeli nie potrzebujesz mocnego światła to byłyby ok. Kupowałam je w pufadesign.pl i widzę, że zdążyły nawet dosyć mocno podrożeć;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się ten Minimal podoba ale pewnie nie da się zrobić takiego chociaż po rozłożeniu na 3m ( pewnie w takim typie rozkładania nie można z małego zrobić dużego;) ciekawe też w jakich kolorkach robią

 

nie podjęłam żadnej decyzji odnośnie blatów , ściany:( może Magda by mi coś doradziła, powoli mam wszystkiego dość bo mąż mnie pogania a sam za wiele nie doradzi:)

 

hydraulik mnie dziś uświadomił, że do stelaża jaki mam w łazience nie mogę dać tego przycisku sigma - zostaje mi taki jak na zdjęciu co sądzisz? i cena jest kosmos ok 800 zł ( i w którą stronę dać przyciski poziomo czy pionowo - ja jestem za poziomym przyciskiem ale nie wiem już sama)

38766KS0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się ten Minimal podoba ale pewnie nie da się zrobić takiego chociaż po rozłożeniu na 3m ( pewnie w takim typie rozkładania nie można z małego zrobić dużego;) ciekawe też w jakich kolorkach robią

 

nie podjęłam żadnej decyzji odnośnie blatów , ściany:( może Magda by mi coś doradziła, powoli mam wszystkiego dość bo mąż mnie pogania a sam za wiele nie doradzi:)

 

hydraulik mnie dziś uświadomił, że do stelaża jaki mam w łazience nie mogę dać tego przycisku sigma - zostaje mi taki jak na zdjęciu co sądzisz? i cena jest kosmos ok 800 zł ( i w którą stronę dać przyciski poziomo czy pionowo - ja jestem za poziomym przyciskiem ale nie wiem już sama)

[ATTACH=CONFIG]302890[/ATTACH]

 

Cena przycisku 800 zł?:wtf::wtf::wtf:

 

Wiesz co, ja w górnej łazience omyłkowo zamówiłam grohe zamiast geberita i zostawiłam ten przycisk, który był w komplecie ze stelażem, uważam,że nie jest zły. Miałam go wymieniać na biały, ale został taki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za panele:) powiedz mi czy na zywo po bokach sa takie jakby takie bardzej żółte? bo w internecie jak szukam to własnie takie żółtawe wygladają

 

zapytam jeszcze o kolor szary w sypialni - czy on wpada bardziej w niebieski a moz e bardziej w beż czy jest taki ładny typowo szary?:)

 

pieknie u Ciebie:)

 

Olalee moge prosic linka gdzie mozna kupic te panele przez neta? Bardzo prosze :D

 

Marta super ze udalo Ci sie ominac listw łaczeniowcyh .

Dziewczyny napiszcie do Hazelki bo mysle ze spokojnie zrobi Wam stol rozkladany nawet do 3 m :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olalee moge prosic linka gdzie mozna kupic te panele przez neta? Bardzo prosze :D

 

Marta super ze udalo Ci sie ominac listw łaczeniowcyh .

Dziewczyny napiszcie do Hazelki bo mysle ze spokojnie zrobi Wam stol rozkladany nawet do 3 m :yes:

 

W razie czego mogę Wam na priv wysłać namiary do sklepu gdzie ja kupowałam, może wysyłają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety 800 i to przez hydraulika załatwianego z rabatami:/ także narazie nie zamówiłam bo cena porażająca:) no właśnie mam te srebrne z kompletu - nie interesowałam się stelażami bo myślałam, że przycisk będzie każdy pasował:D a teraz za późno masz przycisk zamontowany pionowo? bo wiem, że można obracać

 

tu raczej nie można zamówić paneli tylko kolorek poglądowo chciałam zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...